صفحه 103 از 207 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2324 نمایش پست ها
    منظور از اینکه خیلی سخت به کسی تعلق می گیره چیه؟!!!!!!!
    یعنی توی این مقطع خیلی کم بورس تعلق میگیره!بخصوص برای اروپا چون کشورهای خوبش مثل المان-اتریش-فرانسه-فنلاند و نروژ تحصیل درشون رایگانه وفقط خرج زندگی رو باید بدین پس نسبت به کشورهای دیگه یه جورایی بورس حساب میشه.البته من همیشه میگم خواستن توانستنه اگه شرایط خوبی دارین بگردین پیدا میشه!مثل دانشگاه jacobدر المان!

نقل قول نوشته اصلی توسط malile نمایش پست ها
    واسه زبان من دیپلم زبان دارم ولی هنوز اقدام نکردم واسه ielts! در مورد طرح هام چی باید بگم؟ طرح هام معمولا خوب بوده و بالای 18 بوده... من میخواستم بدونم تقریبا هزینه چه جوریه و برای شروع چی کار کنم؟ میشه راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟

اول از همه راجع به زبان که اگر زبانتون قویه خیلی امتیاز مثبتیه اما بهرحال یا آیلتس یا تافل حتما باید داشته باشید....
    اما کلا پیشنهاد میکنم یه نگاه کلی به فروم های مختلف سایت حول موضوع فرایند اپلای کردن و همینطوری معرفی سایت بزنید... اطلاعات نسبتا کاملی داره...
    راجع به هزینه... ببینید در بهترین حالت اگر از یه دانشگاه بدون شهریه ( یعنی تحصیل رایگان... چندتایی هست توی آلمان و اتریش و فرانسه و بلژیک واسه معماری) ... حداقل ماهی 600- 800 یورو هزینه زندگیتونو باید داشته باشید ... و اصولا واسه صدور ویزا هم احتیاج به این مقدار پول ضربدر 12 ( برای یکسال) دارید... این اروپا...
    واسه امریکایکم قضیه فرق میکنه... اصولا امریکا دوره رایگان نداره اما شرایطی قایل میشه که کمک هزینه و گاهی کل هزینه رو پوشش میده... البته احراز این شرایط برای هر کسی ممکن نیست.
    اما واسه شروع.... انتخاب کنید کجا... برنامه و هدفتون از رفتن و تصمیم واسه آینده
    برای اقدام احتیاجتون در درجه اول مدرک زبان و به طور موازی تهیه و جمع بندی پورتفولیو . resume وCV وrecommendation letter...
    بهرحال پروسه زمان بری اه... اما شروع کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    دوست عزیز... گرینه هاتونو محدود نکنید... شرایطتتون خوبه ... رزومتون غیر از این 2 تا مقاله نمیدونم چه موارد پژوهشی دیگه ای درش هست ... اما به طور کلی میگم اگر به فکر فاند اید GRE رو بدید بعد واسه امریکا ( البته نه دانشگاه های رده یک ) اپلای کنید.... تو اروپا هم آلمان فرصت های بهتری واسه دکترا تو رشته های فنی مهندسی داره... کلا خوش بینم به مورد شما....
    خیلی ممنون از جوابتون. امیدوارم کردین . مشکل اصلی من رنک دانشگاه هستش و نمی دونم چه دانشگاهی رو انتخاب کنم. داریم به ددلاین ها نزدیک می شیم و من هنوز نتونستم چند تا دانشگاه مناسب با شرایطم انتخاب کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    یعنی توی این مقطع خیلی کم بورس تعلق میگیره!بخصوص برای اروپا چون کشورهای خوبش مثل المان-اتریش-فرانسه-فنلاند و نروژ تحصیل درشون رایگانه وفقط خرج زندگی رو باید بدین پس نسبت به کشورهای دیگه یه جورایی بورس حساب میشه.البته من همیشه میگم خواستن توانستنه اگه شرایط خوبی دارین بگردین پیدا میشه!مثل دانشگاه jacobدر المان!
    دانشگاه Jacob که اصلا دد لاین نداره! هر وقت آدم بخواد می تونه بفرسته! اما پروگرم های کمی ارائه می ده! شانس فاند گرفتن توش چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_p نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون. امیدوارم کردین . مشکل اصلی من رنک دانشگاه هستش و نمی دونم چه دانشگاهی رو انتخاب کنم. داریم به ددلاین ها نزدیک می شیم و من هنوز نتونستم چند تا دانشگاه مناسب با شرایطم انتخاب کنم.
    به نظر من خیلی به رنک فکر نکنید... باید از یه طیف انتخاب کنید... مثلا اگر 5 تا دانشگاه میخواید اپلای کنید... یه دونه تاپ ( مثل پرینستون)... 2 تا خوب ( مثل ایلینویز و مینسوتا) و 2 تا هم معمولی....
    منظورم اینه که شانستونو از دست ندید ... اگر میتونید که اصلا جاهایی بیشتری اپلای کنید... نگران نباشید هرکدومو ادمیت شدید و نرفتید کسی کاری به کارتون نداره !!! دیگه اون وقت موضوع مقایسه و انتخابه...
    اما اینو بگم وقتی به فاند فکر میکنید دیگه اونقدرا دستون باز نیست که وقتی واستون مهم نبوده.... پس رنک خیلی بالا رو بذارید کنار

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2324 نمایش پست ها
    دانشگاه Jacob که اصلا دد لاین نداره! هر وقت آدم بخواد می تونه بفرسته! اما پروگرم های کمی ارائه می ده! شانس فاند گرفتن توش چقدره؟
    اینجوریم نیست که شما میگی!ولی خب تقریبا توی هر فصل میشه اپلای کرد اینجا نوشته
    Application Deadlines
    Undergraduate
    Early Decision: November 1
    Round I: December 1
    Round II: February 1
    Round III: June 1
    https://www.jacobs-university.de/apply-now
    شانس فاند هم فکر کنم تا40درصد بود!ولی sat1میخواد

سلام دوستان به نظر شما با معدل ۱۴.۵ مهندسی‌ برق دانشگاه صنعتی اصفهان ،gre ۱۳۰۰،toefl ibt ۱۰۷ الان برای ارشد اپلای کنم یا کنکور بدم برم شریف با معدل خوب برای دکترا اپلای‌ کنم؟؟سال دیگه مطمئنم شریف قبولم چون همین امسالم رتبم تا مرز تهران بود ولی‌ خوب نزدم غیر از این ۲دانشگاه رو.وضعیت فاند تواین هر دو حالت چطور می‌شه؟و رنک دانشگاه؟

یکی از سوالات من اینه که معمولا چقدر طول میکشه تا پذیرش بیاد ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mandana198311 نمایش پست ها
    یکی از سوالات من اینه که معمولا چقدر طول میکشه تا پذیرش بیاد ؟
    it depends on your country which you are apply for it for instance: most of EU countries will inform you about 3-4 weeks after getting your documents

سلام دوستان.من امروز جواب امتحان آیلتسم اومد ،با اینکه امتحانهای آزمایشی رو 6 می شدم اما متاسفانه امتحان اصلی رو 5 شدم.من کارشناسی مکانیک از دانشگاه آزاد دارم . معدل 14.5 می خواستم هر کس می تونه و اطلاع دقیق داره بهم بگه چه دانشگاههایی (چه کشورهایی)رو می تونم با این نمره پذیرش بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)