صفحه 104 از 207 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

من فارق التحصیل دانشگاه پیام نور رشته نرم افزار با معدل 13 هستم شانس گرفتن master از دانشگاهی رو دارم ؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic eng نمایش پست ها
    سلام دوستان.من امروز جواب امتحان آیلتسم اومد ،با اینکه امتحانهای آزمایشی رو 6 می شدم اما متاسفانه امتحان اصلی رو 5 شدم.من کارشناسی مکانیک از دانشگاه آزاد دارم . معدل 14.5 می خواستم هر کس می تونه و اطلاع دقیق داره بهم بگه چه دانشگاههایی (چه کشورهایی)رو می تونم با این نمره پذیرش بگیرم.
    به نظر من بهتره روی امتحان آیتلس کار کنید و دوباره برای نمره 6 تلاش کنید. چون با این نمره دانشگاههای خیلی کمی شانس پذیرش دارید و اغلب دانشگاههای ضغیف هم نمره 5.5 به بالا رو مد نظر دارند !

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas iut نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظر شما با معدل ۱۴.۵ مهندسی‌ برق دانشگاه صنعتی اصفهان ،gre ۱۳۰۰،toefl ibt ۱۰۷ الان برای ارشد اپلای کنم یا کنکور بدم برم شریف با معدل خوب برای دکترا اپلای‌ کنم؟؟سال دیگه مطمئنم شریف قبولم چون همین امسالم رتبم تا مرز تهران بود ولی‌ خوب نزدم غیر از این ۲دانشگاه رو.وضعیت فاند تواین هر دو حالت چطور می‌شه؟و رنک دانشگاه؟
    شما با معدل 14.5 نمی تونید انتظار فاند گرفتن داشته باشید. ولی اگه معدل ارشدتون بالا بشه برای دکتری می تونید به فکر فاند باشید.

Junior Member

دوستان سایتی هست که قسمت search داشته باشه رشته و زبان و... رو بگی لیست دانشگاه ها رو بیاره مثل http://www.mastersportal.eu

سلام خدمت دوستان
    بنده دانشجوی ترم 7 مهندسی عمران دانشگاه دولتی با معدل 14
    1 مقاله isi دارم
    ibt =85
    به نظر شما شانس پذیرش با فاند در کدوم کشور را دارم ؟

لطفا راهنمایی کنین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaparin نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    بنده دانشجوی ترم 7 مهندسی عمران دانشگاه دولتی با معدل 14
    1 مقاله isi دارم
    ibt =85
    به نظر شما شانس پذیرش با فاند در کدوم کشور را دارم ؟

لطفا راهنمایی کنین
    Dear Friend
    You should consider that the overall of your GPA is low, therefore, you shouldn't anticipate to get scholarship from every universities in EU
    In my opinion, you can just apply to get admission for some of country which has no tuition fee like Germany, Norway or Austria
    At the end, you have normal chance to get positive response from university

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- الکترونیک

با سلام. میخوام بدونم ارشد دانمارک هزینه داره یا نه؟ و اینکه با توجه به اینکه لیسانس دانمارک 3 ساله هست, من با مدرک لیسانی اگه برای اونجا اقدام کنم منو برای چه مقطعی پذیرش میکنند ( اگه شرایط پذیرش رو داشته باشم)

نقل قول نوشته اصلی توسط scarce نمایش پست ها
    با سلام. میخوام بدونم ارشد دانمارک هزینه داره یا نه؟ و اینکه با توجه به اینکه لیسانس دانمارک 3 ساله هست, من با مدرک لیسانی اگه برای اونجا اقدام کنم منو برای چه مقطعی پذیرش میکنند ( اگه شرایط پذیرش رو داشته باشم)
    در مورد هزینه تحصیل در دانمارک می تونید به فروم دانمارک مراجعه کنید. مدرک شما در حد مدرک لیسانس ارزیابی می شود و شما برای مقطع ارشد می توانید اقدام کنید.

Junior Member armin_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems Group, Engineerin Dep, Aarhus University

Talking پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

سلام.
    من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تحصیلات تکیلی زنجان(سراسری) ، رشته علوم کامپیوتر هستم.لیسانسم رو هم دانشگاه تبریز همین رشته گرفتم.
    متاسفته لیسانسم معدلم به دلایلی 13 شده ، اما الان فعلا معدلم تو فوق 17 هست.
    رزومم رو Attach کردم، دوستان اگه لطفی بکنن یه نگاهی بندازن و یه نظری بدن ممنون میشم که آیا شنس برای پذیرش full fund برای اروپا دارم یا نه.

از الان می خوام برای مهر 92 اونجا باشم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_68 نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تحصیلات تکیلی زنجان(سراسری) ، رشته علوم کامپیوتر هستم.لیسانسم رو هم دانشگاه تبریز همین رشته گرفتم.
    متاسفته لیسانسم معدلم به دلایلی 13 شده ، اما الان فعلا معدلم تو فوق 17 هست.
    رزومم رو Attach کردم، دوستان اگه لطفی بکنن یه نگاهی بندازن و یه نظری بدن ممنون میشم که آیا شنس برای پذیرش full fund برای اروپا دارم یا نه.

از الان می خوام برای مهر 92 اونجا باشم.

ممنون
    شما معدلت بد نیست (البته بین 16.40 که تو رزومه نوشتید تا 17 فاصله خیلی هست). ولی اگه معدلتون یکم بالاتر بره برای دوره دکتری شانس دارید. در مورد فاند کلا رقابت خیلی بالا هست و برای همین حتما زودتر امتحان آیتلس رو بدید چون بدون مدرک زبان شانستون خیلی کم میشه. نمره پروژه فوق لیسانس شما هم خیلی مهمه !

در ضمن مقاله بین المللی خیلی مهمه ! شما مقالاتتون تا جایی که دیدم در ایران accept شده ولی برای فاند باید مقاله در مجله های معروف مثل ISI داشته باشید.

در آخر هم اینکه رزومه باید یک رنگ باشه. اینکه از 3،4 رنگ استفاده کردید خیلی قشنگه ولی اصلا Academic نیست. بهتره کل رزومه رو یک رنگ کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)