صفحه 105 از 207 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام به همه دوستان عزیز که زحمت میکشند و جواب میدهند، من یه سوال دارم :
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم با معدل 12.97
    IELTS8
    تسلط بر نرم افزارهای طراحی فرایندهای پالایشگاهی
    تسلط بر نرم افزارهای برنامه نویسی #C و SQL
    2 مقاله ISI
    با توجه به معدل افتضاحم (به طرز وحشتناکی پشیمونم)، آیا شانس پذیرش مستر از دانشگاههای قابل قبول اروپا مثل NTNU نروژ و ... رو دارم؟ ببینید من قصدم از ادامه تحصیل گرفتن، اقامت و زندگی در آن کشور است، حال به نظر شما دوستان عزیز، منه با سن 23 سال بهتره با همین مستر (بدون فاند) برای پذیرش اقدام کنم یا تو ایران ارشد بخونم از یه دانشگاه دولتی با معدل بهتر و برای دکترا (همراه فاند) اقدام کنم؟ آیا این حرف درسته که در خارج از کشور کسایی که دکترا میگیرن دیگه وارد صنعت نمیشن و همش کار تحقیقاتی و پژوهشی میکنن؟ آخه من کار کردن رو به تحقیقو پژوهش ترجیح میدم، (البته جسارت نشه ها، تحقیق و پژوهش هم در جای خود خوب است) حال به نظر شما برای منی که به قصد گرفتن اقامت میخوام برام کدوم بهتره؟ ببخشید شاید از موضوع تایپک دور شده باشم ولی فکر کردم که اینجا، جای خوبیه واسه پرسیدنش!!!
    ***پیشاپیش از دوستانی که وقت می ذارن و سوال منو میخونن و جواب میدن ممنونم.***

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز که زحمت میکشند و جواب میدهند، من یه سوال دارم :
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم با معدل 12.97
    IELTS8
    تسلط بر نرم افزارهای طراحی فرایندهای پالایشگاهی
    تسلط بر نرم افزارهای برنامه نویسی #C و SQL
    2 مقاله ISI
    با توجه به معدل افتضاحم (به طرز وحشتناکی پشیمونم)، آیا شانس پذیرش مستر از دانشگاههای قابل قبول اروپا مثل NTNU نروژ و ... رو دارم؟ ببینید من قصدم از ادامه تحصیل گرفتن، اقامت و زندگی در آن کشور است، حال به نظر شما دوستان عزیز، منه با سن 23 سال بهتره با همین مستر (بدون فاند) برای پذیرش اقدام کنم یا تو ایران ارشد بخونم از یه دانشگاه دولتی با معدل بهتر و برای دکترا (همراه فاند) اقدام کنم؟ آیا این حرف درسته که در خارج از کشور کسایی که دکترا میگیرن دیگه وارد صنعت نمیشن و همش کار تحقیقاتی و پژوهشی میکنن؟ آخه من کار کردن رو به تحقیقو پژوهش ترجیح میدم، (البته جسارت نشه ها، تحقیق و پژوهش هم در جای خود خوب است) حال به نظر شما برای منی که به قصد گرفتن اقامت میخوام برام کدوم بهتره؟ ببخشید شاید از موضوع تایپک دور شده باشم ولی فکر کردم که اینجا، جای خوبیه واسه پرسیدنش!!!
    ***پیشاپیش از دوستانی که وقت می ذارن و سوال منو میخونن و جواب میدن ممنونم.***
    شما با این معدل شانستون برای پذیرش از دانشگاههای خوب خیلی کمه ولی می تونید برای لیسانس مجدد اقدام کنید که 3 ساله هست. آلمان شیمی رو به زبان انگلیسی ارائه میده و هزینه های تحصیلش هم تقریبا خیلی پایینه.

ولی اگه می خواید برای دکتری برید این رو بدونید که باید خیلی تلاش کنید و رزومه علمی خیلی خوبی داشته باشید ! در ضمن دکتری برای کسانی هست که قصد ادامه کار در بخش آکادمیک رو دارند و اکثرا فارق التحصیلان این مقطع وارد بخش آکادمیک می شوند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    شما با این معدل شانستون برای پذیرش از دانشگاههای خوب خیلی کمه ولی می تونید برای لیسانس مجدد اقدام کنید که 3 ساله هست. آلمان شیمی رو به زبان انگلیسی ارائه میده و هزینه های تحصیلش هم تقریبا خیلی پایینه.

ولی اگه می خواید برای دکتری برید این رو بدونید که باید خیلی تلاش کنید و رزومه علمی خیلی خوبی داشته باشید ! در ضمن دکتری برای کسانی هست که قصد ادامه کار در بخش آکادمیک رو دارند و اکثرا فارق التحصیلان این مقطع وارد بخش آکادمیک می شوند.
    ممنونم، لیسانس دوباره؟ نه بابا اونجوری که خیلی ستمه!!! منظورتون از رزومه خوب چیه؟ الان من رزومم تقریبا خوبه البته غیر معدل، فقط سابقه کار ندارم که اونم اگه فوق لیسانسو تو ایران بخونم احتمالا قابل حله، ولی در مورد دکترا : مثلا توکشورهایی مثل کانادا، استرلیا، انگلیس، آمریکا و ... افراد با مدرک دکترا فقط وارد بخش های آکادمیک میشن و وارد صنعت نمیشن؟

ممنونم، لیسانس دوباره؟ نه بابا اونجوری که خیلی ستمه!!! منظورتون از رزومه خوب چیه؟ الان من رزومم تقریبا خوبه البته غیر معدل، فقط سابقه کار ندارم که اونم اگه فوق لیسانسو تو ایران بخونم احتمالا قابل حله، ولی در مورد دکترا : مثلا توکشورهایی مثل کانادا، استرلیا، انگلیس، آمریکا و ... افراد با مدرک دکترا فقط وارد بخش های آکادمیک میشن و وارد صنعت نمیشن؟
    ببینید برای فوق لیسانس اول معدل مهمه ! شما همین شرط اول رو ندارید برای همین هر دانشگاهی نمی تونید برید و باید خیلی بگردید. در مورد دکتری هم گفتم اکثرا فارق التحصیلان وارد بخش آکادمیک می شوند ولی هستند کسانی که در بخش صنعت هم کار می کنند. مسئله بزرگ پایه حقوق هست که چون برای فارق التحصیلان PHD بالا هست، شرکتها ترجیح می دهند فارق التحصیلان ارشد را استخدام کنند.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    ببینید برای فوق لیسانس اول معدل مهمه ! شما همین شرط اول رو ندارید برای همین هر دانشگاهی نمی تونید برید و باید خیلی بگردید. در مورد دکتری هم گفتم اکثرا فارق التحصیلان وارد بخش آکادمیک می شوند ولی هستند کسانی که در بخش صنعت هم کار می کنند. مسئله بزرگ پایه حقوق هست که چون برای فارق التحصیلان PHD بالا هست، شرکتها ترجیح می دهند فارق التحصیلان ارشد را استخدام کنند.
    آره کاملا حق با شماست، حالا به نظر شما، من با این شرایط چی کار کنم؟ از چه کشورها و چه دانشگاههایی میتونم اپلای کنم؟ (البته غیر کشورهای آسیایی!!!) تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

آره کاملا حق با شماست، حالا به نظر شما، من با این شرایط چی کار کنم؟ از چه کشورها و چه دانشگاههایی میتونم اپلای کنم؟ (البته غیر کشورهای آسیایی!!!) تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم
    من دیدم فنلاند با معدل پایین پذیرش داده ولی با معدل نزدیک14. نمی دونم برای شما چطوری هست. قبرس و مجارستان رو هم بد نیست یه چکی بکنید. کلا باید زیاد بگردید و هر دانشگاهی که شرط معدل نداره اپلای کنید تا شانستون بالا بره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

سلام.
    من می خوام بدونم شانسم برای پذیرش و اسکلار ترم بعدی چقدره. کدوم کشورها اقدام کنم ؟
    لیسانس عمران-عمران از خواجه نصیر:14.88
    فوق عمران-سازه از امیرکبیر:17.51 (شاگرد 5 ام)
    IELTS: 7
    دو ISI سابمیت
    دو مقاله under prepration دارم ( فقط edit کردن توسط استاد مونده)
    رو یک موضوع جدید دارم کار می کنم
    سه سال سابقه کار مرتبط در شرکت عمرانی به صورت پروژه و دو ماه در شرکت نفت پاسارگارد
    همکاری در تالیف یک کتاب کنکور ارشد (همه درس ها)
    تهیه جزوه فولاد 1 و 2 برای آمادگی کنکور جهاددانشگاهی تهران
    تدریس خصوصی دروس سازه ای عمران

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط peyrovi نمایش پست ها
    سلام.
    من می خوام بدونم شانسم برای پذیرش و اسکلار ترم بعدی چقدره. کدوم کشورها اقدام کنم ؟
    لیسانس عمران-عمران از خواجه نصیر:14.88
    فوق عمران-سازه از امیرکبیر:17.51 (شاگرد 5 ام)
    IELTS: 7
    دو ISI سابمیت
    دو مقاله under prepration دارم ( فقط edit کردن توسط استاد مونده)
    رو یک موضوع جدید دارم کار می کنم
    سه سال سابقه کار مرتبط در شرکت عمرانی به صورت پروژه و دو ماه در شرکت نفت پاسارگارد
    همکاری در تالیف یک کتاب کنکور ارشد (همه درس ها)
    تهیه جزوه فولاد 1 و 2 برای آمادگی کنکور جهاددانشگاهی تهران
    تدریس خصوصی دروس سازه ای عمران

با تشکر فراوان
    شما برای پذیرش شانست خوبه ولی برای فاند باید بگردی ببینی کدام استاد فاند میده و اگه فقط به فکر فاند هستی باید کشورهای مختلف رو بگردی چون خیلی وقتها ممکنه ظرفیت فاند یک استاد پر باشه و مجبور بشی دنبال استاد دیگه بگردی.

دوستان عزیز
    من برای برادرم راهنمائی مخوام.برادر من اینجا عمران میخونه.دانشگاه آزاد.البته خب به خاطر خیلی از مسائل تو پاس کردن واحدها عقب افتاده.امسال داره دوباره کنکور میده واسه معماری.به نظرتون برای معماری کجا رو براش اقدام کنم که از نظر پذیرش دادن راحت تر باشه و هزینه زندگی هم مناسب باشه .من خودم اول ایتالیا بعدش اتریش مد نظرم هست.خوشحال میشم دوستان با تجربه تر راهنمائی کنند.
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    من برای برادرم راهنمائی مخوام.برادر من اینجا عمران میخونه.دانشگاه آزاد.البته خب به خاطر خیلی از مسائل تو پاس کردن واحدها عقب افتاده.امسال داره دوباره کنکور میده واسه معماری.به نظرتون برای معماری کجا رو براش اقدام کنم که از نظر پذیرش دادن راحت تر باشه و هزینه زندگی هم مناسب باشه .من خودم اول ایتالیا بعدش اتریش مد نظرم هست.خوشحال میشم دوستان با تجربه تر راهنمائی کنند.
    آلمان از نظر هزینه خیلی خوبه ولی از نظر راحت بودن پذیرش بسته به شرایط فرق می کنه ! ایشون در آلمان و اتریش باید امتحان ورودی بدهند برای معماری یعنی باید امتحان طراحی بدهند که البته برای کسانی که پیش زمینه دارند سخت نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)