صفحه 12 از 207 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام. من ليسانس و فوق ليسانس اقتصاد خوندم. هر دو تا از دانشگاه دولتي مدرك گرفتم. معدل ارشدم 15.7 هست و ليسانس من 14.7. دارم از كارم مقاله در ميارم كه هنوز نهايي نشده. در ضمن يك سال سابقه كار همراه با بيمه دارم. ميخوام واسه دكترا اقدام كنم. در ضمن به فاند هم نياز دارم. از طرفي نمره ايلس من 6.5 هستش. چند تا سوال دارم كه اگه ممكنه لطفا جواب بدين:
    1- آيا ميتونم با اين شرايطم براي دكترا فاند بگيرم؟
    2- اگه نتونم فاند بگيرم زو چه هزينه‌اي بايد سالي حساب باز كنم اونجا (هزينه دانشگاه و زندگي)؟
    آيا امكان گرفتن اقامت هم هست؟
    ممنون ميشم اگه جوابمو بدين؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من مدرک کارشناسی گرافیک دارم از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16:44 و معدل کاردانیم هم 16:70 هست.
    9 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام رو دارم.
    عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران هستم.
    در 8 تا از جشنواره های داخلی رتبه آوردم.
    به نرم افزار های گرافیکی آشنایی دارم و تدریس هم می کنم .
    زبان هم دارم میخونم برای IELTS فکر کنم 6 رو بگیرم.
    1) می تونم برای پذیرش از دانشگاه اسپانیا امید داشته باشم؟
    2) آیا بهم فاند هم میدن؟
    3) بجز اسپانیا برای کدام کشور می تونم اقدام کنم و فاند بگیرم.؟
    امیدوارم بتوانم از راهنمایی های شما دوستان استفاده کنم.

سلام
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل پایین 14/16 (چهارده و...) با نمره زبان آیلتس 5.5 و 2 سال سابقه کار در سیستمهای مخابراتی
    هستم.رزومه نسبتا خوب و بدون مقاله
    می خواستم شانس پذیرش در یکی از دانشگاههای نروژ رو بدونم.البته ارشد الکترونیک یا مخابرات یا هر رشته ای که بشود با این لیسانس برای نروژ پذیرش گرفت.
    در ضمن هر دانشگاهی،در هر شهری باشه فرق نمی کنه!مهم برای من، پذیرشه!
    با تشکر از اساتید گرامی
    امین

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط janeoshagh نمایش پست ها
    سلام. من ليسانس و فوق ليسانس اقتصاد خوندم. هر دو تا از دانشگاه دولتي مدرك گرفتم. معدل ارشدم 15.7 هست و ليسانس من 14.7. دارم از كارم مقاله در ميارم كه هنوز نهايي نشده. در ضمن يك سال سابقه كار همراه با بيمه دارم. ميخوام واسه دكترا اقدام كنم. در ضمن به فاند هم نياز دارم. از طرفي نمره ايلس من 6.5 هستش. چند تا سوال دارم كه اگه ممكنه لطفا جواب بدين:
    2- اگه نتونم فاند بگيرم زو چه هزينه‌اي بايد سالي حساب باز كنم اونجا (هزينه دانشگاه و زندگي)؟
    شرایط دکترای اقتصاد بسیار رقابتیه. چند تا نکته:
    مدلتون پایینه بخصوص معدل فوقتون. 6.5 زبان هم یه نمره معمولیه. بخصوص در اقتصاد واسه کاور کردن ضعفاتون شما حتما GRE بدید اگه میخواید شانستون بالا بره و به نمره بالا در وربال و کوانت هر دو فک کنید چن اقتصاد مثل مهندسی اینجوری نیس که کوانت مهمتر باشه، چون ظاهرا مقاله هم فعلا ندارید. ضمنا برای phd پذیرش معمولا همراه فانده

Senior Member

معدلت خوبه و شانست برای اون دانشگاه هم بالاس...
    فاند KTH خیلی خوبه اما اگه بگیریش
    بهت پلی تکنیک میلان رو پینشهاد میکنم... میتونی توش قبول شی و خیلی دانشگاه خوبیه... مخصوصا برای شما معمار هااا....
    اگه خوب درس بخون بورس هم میتونی بگیری...
    برای اطلاعات بیشتر برو فروم مربوطه...
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط janeoshagh نمایش پست ها
    1. بله که میتونی ... چرا نتونی اما خوب سخته دیگه... باید تلاش کنی و با استاد های زیادی صحبت کنی....
    2. سوالت اصلا خوب نیست رفیق... دیگه شما که اقتصاد خوندی چرا!؟!!! ؛) هزینت بستگی به جات داره خیلی زیاد... هزینه ی دانشگاه خیلی متغیره (از مجانی تا ترمی 25000 یورو) و هزینه ی زندگی حدودا ماه 450 یور در اروپا...

امکان گرفتن اقامت هم هست اما ربطی به پذیرش نداره خیلی و بحثش جداس.... بهت توصیه میکنم زیاد فعلا بهش فک نکنی و روی پذیرش گرفتن تمرکز کنی.. و اونم البته برای کشور های مختلف فرق داره...

لفا تا میتونی فروم ها رو بخون... با یه سوال یا 10 تا سوال کارت را نموفته و باید زحمت بکشی...
    موفق باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط didash نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من مدرک کارشناسی گرافیک دارم از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16:44 و معدل کاردانیم هم 16:70 هست.
    9 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام رو دارم.
    عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران هستم.
    در 8 تا از جشنواره های داخلی رتبه آوردم.
    به نرم افزار های گرافیکی آشنایی دارم و تدریس هم می کنم .
    زبان هم دارم میخونم برای IELTS فکر کنم 6 رو بگیرم.
    1) می تونم برای پذیرش از دانشگاه اسپانیا امید داشته باشم؟
    2) آیا بهم فاند هم میدن؟
    3) بجز اسپانیا برای کدام کشور می تونم اقدام کنم و فاند بگیرم.؟
    امیدوارم بتوانم از راهنمایی های شما دوستان استفاده کنم.

سلام هنرمند
    1. بله میتونی امید داشته باشی... دانشگاه های اسپانیا ماشالا خیلی هم دل بزرگی دارن و خوب پذیرش میدن... اما ویزاش سخته (برو فرومش رو بخون)
    2. ببین اون رزومه ای که تو نوشتی نسبتا خوبه اما فاند به همین راحتی برای ارشد پیدا نمیشه... من نمیدونم اصلا رشته ی خودت به زبان انگلیسی جایی پیدا کردی که ارائه بشه که بعدش فکر فاند باشی....
    برای این میگم که اسپانیا هم معمولا زبان آموزشش اسپانیایی هست و اگه انگلیسیت خیلی خوب نیست و دوس داری بری اسپانیا میتونی زبان اسپانیایی جاش بخونی... برای قبولی هم در کنار سابقه کار و مقام هات باید درسی و معدلی هم قوی باشی .......
    3. نمیخام نا امیدت کنم اما این جور رشته ها خیلی به زبان انگیسی کمه و اگه باشه شهریه ای پیدا میشه... من بهت پیشنهاد میکنم خیلی به کشورش فعلا فک نکنی و دانشگاه هایی که این رشته رو ارائه میدن رو فقط بگردی و پیدا کنی...
    یه سر به فروم بچه های هنر هم بزن...
    موفق باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poweronline نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل پایین 14/16 (چهارده و...) با نمره زبان آیلتس 5.5 و 2 سال سابقه کار در سیستمهای مخابراتی
    هستم.رزومه نسبتا خوب و بدون مقاله
    می خواستم شانس پذیرش در یکی از دانشگاههای نروژ رو بدونم.البته ارشد الکترونیک یا مخابرات یا هر رشته ای که بشود با این لیسانس برای نروژ پذیرش گرفت.
    در ضمن هر دانشگاهی،در هر شهری باشه فرق نمی کنه!مهم برای من، پذیرشه!
    با تشکر از اساتید گرامی
    امین
    من زیاد آمار نروژ رو ندارم...
    معدلت خیلی هم پایین نیست اما سابقه کارت هم خیلی فایده ای نداره برای پذیرشت!! (یکی خوب گفتم یکی بد ؛) )
    اما مطمئن باش اگه خوب تلاش کنی میتونی پذیرش بگیری، رشتت هم زیاد ارائه میشه خوشبختانه ،اما باید زحمت بکشی و تلاش کنی و خوب پروسه ی اپلای و یاد بگیری و دقیق انجام بدی...
    حتما برو فروم نروژ رو بخون....
    روزت خوش

Junior Member

سلام دوستان من 30 واحد شیمی کاربردی پیام نور گذزوندم ایا با معدل دیپلم (13.41)معدل کل 15.69 و معدل پیش 16.9 تافل 600 .شانسی برای قبولی در رشته شیمی دانشگاه برگن دارم؟و اینکه دانشگاه برن چقدر دانشجو میگیره اخه فقط یه دونه شیمی کارشناسی داره احتمال قبولیم هست!!! من هدفم داروسازیه میتونم رشته های دیگه انتخاب کنم اونجا عوضش کنم من حسابی ناامیدم اون از سوئد که پولی شده اینم از این!!!!
    __________________________________________________ _____________
    ویرایش توسط shamim65 : October 5th, 2010 در ساعت 07:28 PM دلیل: حذف ایمیل

سلام دوستان. من لیسانس الکترونیک با معدل کارشناسی ناپیوسته 15.17 و کاردانی 14.96 و آیلتس 7.5 دارم. میخواستم شانس پذیرش از دانشگاه های آلمان رو بدونم؟ غیر از آلمان کدوم کشورها رو واسه مستر برق پیشنهاد می کنید؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)