صفحه 148 از 207 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

همه ی گرایش های مربوط به رشته میدیا media

Junior Member ali_tk آواتار ها

دوستان یک سوال دارم اگه یه نفر معدلش و دانشگاش خوب باشه و بتونه برای کارشناسی ارشد بیاد یکی از دانشگاه های اروپا آیا از اونجا برای دکترا میتونه دانشگاه بهتری توی آمریکا یا کانادا بره؟ یا اینکه اگه ایران همین دانشگاه تهران یا شریف بخونه ارشدو شانسش بیشتره؟ مثلا ایران توی علم و صنعته و شرایط شریف یا تهران خوندن رو هم داره.
    شما موردی رو سراغ دارید؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tk نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دارم اگه یه نفر معدلش و دانشگاش خوب باشه و بتونه برای کارشناسی ارشد بیاد یکی از دانشگاه های اروپا آیا از اونجا برای دکترا میتونه دانشگاه بهتری توی آمریکا یا کانادا بره؟ یا اینکه اگه ایران همین دانشگاه تهران یا شریف بخونه ارشدو شانسش بیشتره؟ مثلا ایران توی علم و صنعته و شرایط شریف یا تهران خوندن رو هم داره.
    شما موردی رو سراغ دارید؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    این کاملا بستگی داره که فرد چطوری ارشدش را بخونه و چطور خودش را نشان بده و مقاله و کار تحقیقاتی انجام بده.
    خیلی ها با ارشد تهران ، شریف ، علم و صنعت و . . . به دانشگاه های تاپ رفتند؛ خیلی ها هم با ارشد دانشگاه های اروپایی.
    البته پر واضحه که یک دانشگاه مطرح اروپایی که رنک خوبی داره ، روی کاغذ شانس فرد را بالا میبره.
    به نظر من اگه بتونه برای مستر فاند بگیره یا خودش پولش را داشته باشه ، مستر دانشگاه خوب اروپایی ارجح تر است.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام من لیسانس دانشگاه دولتی شهرستان هستم با معدل ۱۴.۳۲ . میخوام برای المان اپلای کنم که دو تا دانشگاهش که نسبتا هم خوبند ولی حداقل معدل ندارند.
    جی ار ایم ۱۴۸ ۱۶۰. ۳ تا ای اس ای هم دارم. میخوام بدونم پذیرش میگیرم ؟چون ۶ تا امریکا ریجکت شدم. یا الکی امید وار نباشم و به سربازی فک کنم؟راستی در مورد تافل هم ۸۷ ه ولی اونم چیزی در مورد مینیمم نگفتن فقط گفته ایلتس ۶ ولی تافل هم قبول داریم ولی نگفته چند...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام من لیسانس دانشگاه دولتی شهرستان هستم با معدل ۱۴.۳۲ . میخوام برای المان اپلای کنم که دو تا دانشگاهش که نسبتا هم خوبند ولی حداقل معدل ندارند.
    جی ار ایم ۱۴۸ ۱۶۰. ۳ تا ای اس ای هم دارم. میخوام بدونم پذیرش میگیرم ؟چون ۶ تا امریکا ریجکت شدم. یا الکی امید وار نباشم و به سربازی فک کنم؟راستی در مورد تافل هم ۸۷ ه ولی اونم چیزی در مورد مینیمم نگفتن فقط گفته ایلتس ۶ ولی تافل هم قبول داریم ولی نگفته چند...
    دروود بر شما.
    دوست عزیز از رشته و گرایش تحصیلی خودت صحبتی نکردید، اما در کل در المان بین رشته های برق، مکانیک و کامپیوتر در فنی مهندسی رقابت زیاده و در مقطع لیسانس اگر شما تونستی 3 تا مقاله خوب که فرمودی ممکنه چشمگیر باشه و تاثیر داشته باشه. به نظرم شانس با توجه به مقاله و نمره زبان بالا باید داشته باشی. نمره تافل هم معادل نمره ایلتس برابر 80 تافل 6 ایلتس / 90 تافل و 6.5 ایلتس عموماً می باشد.

Junior Member

سلام دوستان.برای دکترا در زمینه ژورنالیسم و یا رسانه کدوم کشورهای اروپایی احتمال گرفتن فاند بیشتره؟ من هر چه فروم ها رو زیر و رو کردم در مورد این رشته چیزی پیدا نکردم.ممنون میشم دوستان کمک کنند.
    کارشناسی: مهندسی کامپیوتر معدل 12.5
    کارشناسی ارشد: ارتباطات معدل 17.4
    در حال آمادگی برای آیلتس و همچنین یک مقاله در دست اقدام
    سابقه کار مرتبط 5 سال

Junior Member asdali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ و تمدن ملل اسلامی-علوم و تحقیقات تهران

سلام به دوستان گرامی
    سوالی داشتم. درواقع یک راهنمایی برای ادامه راه زندگی. بنده فوق لیسانس تاریخ از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات هستم. لیسانس هم حسابداری. سربازی هم نرفتم. دنبال معافیت هستم که البته خیلی شانسی ندارم. همسرم ادبیات انگلیسی لیسانس فردوسی مشهد و فوق لیسانس در دانشگاه لرستان درحال تحصیل. نظر شما چیست درباره ادامه تحصیل در خارج؟ فارغ از اینکه مقاله چی داریم و زبان در چه حدیه و ... میخوام بدونم برای یک همچین زوجی چه پیشنهادی دارید؟ کدوممون اقدام کنیم؟ چه کشوری؟ چه قاره ای؟ فوق لیسانس دوم بخونیم یا دکترا؟ یا اصلا بی خیال بشیم و در همین جا ادامه مسیر بدیم و زندگی کنیم؟ جزیی سوال نکردم که نظر کلی شمارو بدونم به عنوان آدمای باتجربه در زمینه تحصیلات تکمیلی. برای زوج کجا راحت تره؟ رشته کدوممون بهتره؟ اصلا باهم امکان ادامه تحصیل داریم ؟ خلاصه درهر زمینه ای که اطلاعات و راهنمایی بدید ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم با این شرایط بهتره برای کدام دانشگاه ها اقدام کنم:
    کارشناسی از دانشگاه شریف با معدل15 و ارشد از دانشگاه یزد با معدل 16
    1مقاله
    3 سال سابقه تدریس
    بدون نمره تافل

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pariad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم با این شرایط بهتره برای کدام دانشگاه ها اقدام کنم:
    کارشناسی از دانشگاه شریف با معدل15 و ارشد از دانشگاه یزد با معدل 16
    1مقاله
    3 سال سابقه تدریس
    بدون نمره تافل
    سلام اگر نمره زبان نداری فقط المان و هلند میشه فکر کرد البته هلند بعضی رشته ها! من فایننس زدم نخواست و دانشگاه های دانمارک مقطع دکتری نمی خواهند ولی چون بصورت کارمند دانشگاه حساب می شوید خیلی مشکل بپذیرند و

سلام برای پست دکترا در اروپا و یا امریکا در زمینه علوم زیست شناسی(گیاه شناسی) کسی چیزی می داند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)