صفحه 178 از 207 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

با سلام به همگی
    دوستان اگه کسی می تونه من رو هم راهنمایی کنه ممنون می شوم،
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل 14.20 و فوق لیسانس ژئوفیزیک با معدل 17.80 هزدو هم از دانشگاه های دولتی دارم و نمره زبانم هم 98 هستش ولی مقاله فقط 5 تا مقاله کنفزانسی داخلی دارم
    می خواستم ببینم با این شزایط شانسی برای گرففتن پذیزش با فاند از اروپا(آلمان، ایتالیا،اسپانیا،اتریش، سوید، سویس و...) را دارم یا نه؟؟؟
    دوستان اگه کسی می تونه راهنماییم کنه تا اگه اگه شانسی دارم تلاش کنم برا ش
    با تشکر....

سلام دوستان
    من میخوام برای دکترای مهندسی محیط زیست اقدام کنم
    لیسانس عمران: 14.8
    فوق عمران_ محیط زیست: تا ترم 3 _17
    3 کنفرانس داخلی
    4 تا ژورنال خارجی (در مرحله سابمیت)
    تافل: 82
    می خواستم ببینم شانسی برای اروپا دارم (میشه بفرمایید چه کشور و دانشگاهی؟) یا بهتره بچسبم به زبان و پایان نامم و بمونم واسه سال دیگه؟!!

ممنونم

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای دکترای مهندسی محیط زیست اقدام کنم
    لیسانس عمران: 14.8
    فوق عمران_ محیط زیست: تا ترم 3 _17
    3 کنفرانس داخلی
    4 تا ژورنال خارجی (در مرحله سابمیت)
    تافل: 82
    می خواستم ببینم شانسی برای اروپا دارم (میشه بفرمایید چه کشور و دانشگاهی؟) یا بهتره بچسبم به زبان و پایان نامم و بمونم واسه سال دیگه؟!!

ممنونم
    دوست عزیز شما میتونی با همین مدارک مثل من به دانمارک مهاجرت کنی و گرین کارت 3 ساله اونو بگیری. غیر از اون برای دانشگاههای رایگان فنلاند و المان هم میتونی اقدام کنی البته کار سخت استاد راهنما پیدا کردنو داری ولی توصیه ام باز اینه اگه قصدت بعد تحصیل اقامته خوب از اول اقامت دانمارک رو بگیر البته اگه سابقه کار هم میتونی ارایه کنی

سراری شهرستان + فیزیک + 13.5
    سراسری شهرستان + فیزیک حالت جامد + 16.5
    تا یک ماه اینده امتحان تافل میدم احتمالا 80 میشم
    نمره GRE ندارم
    دوکنفرانس در مالزی و یک مقاله غیر ISI
    - سابقه کار مرتبط: 6 سال هست از دفاع فوق لیسانس میگذره 4 سال در دانشگاه حق التدریس کردم ازاد و سراری و، سابقه کار غیر مرتبط هم دارم
    به computational research بیشتر علاقه دارم
    خوشحال میشم از دید شما بدونم و از تجربیاتتون استفاده کنم که برای چه دانشگاههایی اقدام کنم بهتره (فاند می خوام )
    ممنون از راهنماییتون

با سلام
    اگه دوستان با توجه به شرایطم راهنماییم کنن ممنون میشم
    رشتم معماری داخلی هست و دوست دارم تو همین رشته ادامه بدم اما اگه معماری هم بشه مشکلی نداره.
    معدل کارشناسی 17.5 (دانشگاه غیر انتفاعی)
    نمره پایان نامه 20(البته تا تابستون فارغ التحصیل میشم اما نمره پایان نامم رد شده)
    1 مفاله ISI ثبت شده و یکی در حال داوری.
    پورتوفولیو به نسبت خوب.
    اشنایی کامل به نرم افزار های
    Rhinoceros va grasshoper
    3Ds Max
    auto cad
    و...
    انگلیسیم در حد مکالمه خوب هست اما مدرک ندارم اما اردیبهشت نوبتم بعده یه سال شده و دارم میرم برا ثبت نام تو گوته و b1 یا b2 آلمانی رو تا ترم وینتر سال آینده میگیرم.
    به نظرتون امیدی هست برا پذیرش مستر تو آلمان و اتریش؟
    در ضمن تمام مدارکم هم ترجمه کردم و آماده ی آمادست اما نمیدونم چبکار کنم و برا چه دانشگاهی اقدام کنم که امسال حتما بتونم برم و گرنه به خاطر مشکل سربازی کلا کنسل میشه.

Junior Member

سلام دوستان من رشته ی روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز خوندم معدلم 16.15 هست یک سال تو یه مرکز مشاوره کار کردم و به جز پایان نامه ام کار تحقیقاتی دیگه ای نداشتم .می شه بگید شانس پذیرش گرفتن من چقدر هست؟در ضمن همسرم تبعه ی اروپایی هست تاثیر منفی در گرفتن پذیرش یا ویزا داره یا نه؟

سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در اروپا خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟
    هزینه سالیانه اش رو هم بگید

Junior Member

سلام. این شرایط یه دوستی هست می خواستم بررسیش کنید اگه ممکنه . 1-لیسانس عمران دانشگاه سراسری معدل 15/5 2- فوق لیسانس عمران -سازه - دانشگاه سراسری محقق اردبیلی معدل 16/5 3- سن 26 سال 4- سابقه ی 2 سال تدریس در دانشگاه سراسری 5- نمره زبان 6.5 6- بدون مشکل نظام وظیفه و ... 7- مقطع مد نظر : دکترای سازه با فاند ( فاند TA هم باشه مشکلی نیست) خواستم بدونم کدوم دانشگاه ها رو به ایشون با فاند پیشنهاد میکنید. خواهشا" اگه کسی میدونه یه 5 تا دانشگاه مناسب از هر کشوری(اروپا) باشه نام ببره ... زیاد حساسیت به خرج ندید ... فقط در حد پیشنهاد یه 5 تا دانشگاه رو نام ببرید ممنون میشم .باتشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

با سلام و احترام خدمت دوستان بنده سوالی از عزیزان داشتم ممنون میشم راهنمایی کنند.

اینکه با توجه به شرایط بنده و اینکه حتما شانس پوزیشن گرفتن را داشته باشم کدام کشور را برای اپلای کردن پیشنهاد می کنید ؟

کارشناسی ارشد دانشگاه تهران مهندسی عمران معدل 15/50
    ta استاد بودم غیر از اون هم چند سال سابقه تدریس دارم حتی در دانشگاه تهران البته نه به عنوان کادر رسمی بلکه به درخواست دانشکده چند دوره کلاس مدلسازی برگذار کردم. تاییدیه هم دارم
    مقاله کنفرانس بین المللی 3 تا دارم یکیش از انگلیسه دو تاش تو ایران
    ژورنال علمی پژوهشی 1
    ژورنال ISI یکی Submit دیگری در حال ویرایش برای فرستادن که تا زمانیکه بخوام اقدام کنم احتمالا هر دو Ok شده
    نمره زبان ندارم ولی زبانم خوبه برای تابستون امتحان میدم
    در ضمن رتبه یک دکتری ایرانم هستم الان دارم PhD می خونم.
    سابقه کار حرفه ای هم خیلی دارم تاریخ فارق التحصیلیم هم آخر 90 هست که فکر میکنم سابقه کاری بعد از این زمان اهمیت داره

غیر از سوابق بنده چند فاکتور هم هست که حائز اهمیته اول اینکه خانم بنده پزشک هستند و باید کشور مقصد مسیر مناسبی رو برای ایشون هم داشته باشه. دوم اینکه چون دلیل از رفتن فقط گذران دوره دکتری نیست و ماندن در اون کشور بعد این دوره هم اهمیت بسیار داره اینکه کشور مقصد اقامت راحت تر بده و پیدا کردن کار بعد از دوره تحصیل هم اهمیت داره. سوم هم اینکه حتما حقوقی که به دانشجوی دکتری میدن کفاف یک زندگی راحت( منظور بنده ریخت و پاش نیست) رو بده.

البته می دونم که شرایط بنده فاکتورهای زیادی رو دخیل می کنه ولی اگر هر یک از دوستان راهنمایی کنن ممنونتون میشم.

با تشکر از وقت دوستان

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان بنده سوالی از عزیزان داشتم ممنون میشم راهنمایی کنند.

اینکه با توجه به شرایط بنده و اینکه حتما شانس پوزیشن گرفتن را داشته باشم کدام کشور را برای اپلای کردن پیشنهاد می کنید ؟

کارشناسی ارشد دانشگاه تهران مهندسی عمران معدل 15/50
    ta استاد بودم غیر از اون هم چند سال سابقه تدریس دارم حتی در دانشگاه تهران البته نه به عنوان کادر رسمی بلکه به درخواست دانشکده چند دوره کلاس مدلسازی برگذار کردم. تاییدیه هم دارم
    مقاله کنفرانس بین المللی 3 تا دارم یکیش از انگلیسه دو تاش تو ایران
    ژورنال علمی پژوهشی 1
    ژورنال ISI یکی Submit دیگری در حال ویرایش برای فرستادن که تا زمانیکه بخوام اقدام کنم احتمالا هر دو Ok شده
    نمره زبان ندارم ولی زبانم خوبه برای تابستون امتحان میدم
    در ضمن رتبه یک دکتری ایرانم هستم الان دارم PhD می خونم.
    سابقه کار حرفه ای هم خیلی دارم تاریخ فارق التحصیلیم هم آخر 90 هست که فکر میکنم سابقه کاری بعد از این زمان اهمیت داره

غیر از سوابق بنده چند فاکتور هم هست که حائز اهمیته اول اینکه خانم بنده پزشک هستند و باید کشور مقصد مسیر مناسبی رو برای ایشون هم داشته باشه. دوم اینکه چون دلیل از رفتن فقط گذران دوره دکتری نیست و ماندن در اون کشور بعد این دوره هم اهمیت بسیار داره اینکه کشور مقصد اقامت راحت تر بده و پیدا کردن کار بعد از دوره تحصیل هم اهمیت داره. سوم هم اینکه حتما حقوقی که به دانشجوی دکتری میدن کفاف یک زندگی راحت( منظور بنده ریخت و پاش نیست) رو بده.

البته می دونم که شرایط بنده فاکتورهای زیادی رو دخیل می کنه ولی اگر هر یک از دوستان راهنمایی کنن ممنونتون میشم.

با تشکر از وقت دوستان
    شما میتونی به راحتی گرین کارت دانمارک رو بگیری که اول اقامتت درست شده. بعد برای مقطع خودت چون دکتری دانمارک شغل حساب میشه حقوق هم میگیری. خانمت هم که اینجا 18 ماه میره کلاس دانمارکی مدرکشو که گرفت تضمینی میره سر کار . به فروم دانمارک مراجعه کن بخون و سوالی داشتی بخصوص از بهزاد شریف بپرس که اون هم اینجا گرین کارت گرفته و در مقطع دکتری مشغول به تحصیله. فقط زودتر ایلتس 7 رو بگیر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)