صفحه 185 از 207 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرایط من به این صورته:

لیسانس : مهندسی برق/مخابرات - دانشگاه دولتی- 14.2

فوق لیسانس :مهندسی برق/مخابرات - دانشگاه دولتی- 16.3
    تافل 87(W:24,S:22,L:21,R:20)
    1 عدد ژورنال داخلی و یک مقاله کنفرانس بین المللی و یک مقاله ISI در حال سابمیت
    سابقه کار مرتبط به مدت 15 ماه در یک شرکت معتبر

چون هدف من از پذیرش گرفتن کار کردن و اقامت تو کشور موردنظره میخاستم ببینم چقدر شانس پذیرش -ارشد مجدد تو گرایش خودم ولی فیلد متفاوت(مرتبط با کارم) یا دکترا- تو کشورای اروپای غربی با فاند کامل دارم؟اگه امکانش باشه میتونم دوباره تافل بدم برا نمره بالاتر

رزومتون خوبه. چرا براي كانادا و انريكا اقدام نمي كنيد؟
    در هرصورت با داشتن نمره زبان بهتر، با همين رزومه براي جاهايي مثل المان و سوئد و ايتاليا و دانمارك و هلند شانس هاي خوبي داريد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    رزومتون خوبه. چرا براي كانادا و انريكا اقدام نمي كنيد؟
    در هرصورت با داشتن نمره زبان بهتر، با همين رزومه براي جاهايي مثل المان و سوئد و ايتاليا و دانمارك و هلند شانس هاي خوبي داريد.
    در مورد آمریکا متاسفانه GRE ندارم و کانادا هم مثل اینکه رزومه خوب میخاد البته مشکل اصلیم اینه که چون سرکار میرم وقت کافی برا زبان خوندن ندارم!!اگه بتونم GRE بگیرم برا اونا اقدام میکنم
    برای وضعیت فعلی،همونطور که گفتم چون هدفم پیدا کردن کار و اقامته کدوم یک از کشورای اروپایی که اسم بردین گزینه مناسبتریه و آیا با نمره زبان فعلی میتونم تو این کشورا پذیرش بگیرم با فاند کامل؟و از طرفیم بخاطر همین مساله کار، آیا بهتره برا ارشد مجدد تو فیلد کاریم اپلای کنم یا دکترا؟ ممنون از پاسختون
    ویرایش توسط sanal : September 14th, 2014 در ساعت 10:44 PM

رشته و دانشگاه

در مورد آمریکا متاسفانه GRE ندارم و کانادا هم مثل اینکه رزومه خوب میخاد البته مشکل اصلیم اینه که چون سرکار میرم وقت کافی برا زبان خوندن ندارم!!اگه بتونم GRE بگیرم برا اونا اقدام میکنم
    برای وضعیت فعلی،همونطور که گفتم چون هدفم پیدا کردن کار و اقامته کدوم یک از کشورای اروپایی که اسم بردین گزینه مناسبتریه و آیا با نمره زبان فعلی میتونم تو این کشورا پذیرش بگیرم با فاند کامل؟و از طرفیم بخاطر همین مساله کار، آیا بهتره برا ارشد مجدد تو فیلد کاریم اپلای کنم یا دکترا؟ ممنون از پاسختون
    در مورد كانادا باهاتون مخالفم!
    در هرصورت،
    اپلاي براي يه مستر مجدد، در مرحله رواديد و ويزا مخصوصا سفارت هاي شينگن يه پوئن منفي حساب ميشه.
    دانمارك و سوئد شرايط بهتري براي زندگي دارن، اما هميشه سعي كنيد واقع بين باشيد، شرايط مهاجرت و اقامت و شهروندي در اكثر كشورها بسيييييار سخت و دشوار شده اما هنوز هستند كشورهايي كه مهاجرت به اونها روتين و معموله مثل كانادا و استراليا،
    پس كلي هزينه نكنيد مخصوصا هزينه عمر و بعد محبور بشيد اون كشور رو ترك كنيد....اروپا بسختي به افراد اقامت ميده..رقابت بسيار بالا و فرصتهاي شغلي بسيييييار كم است..نميخامنااميدتون كنم اما بهتره باواقعيت روبرو بشيد تا يه اميد واهي...همين كه بگيم بريم درس ميخونيم ميمونيم!!! واقعا به اين سادگيا نيست دوست گرامي.
    براي فاند هم تنها راه پيداكردن استاد--->ايميل زدن--->ارائه رزومه تحقيقاتي و تمايل براي انجام پروژه---> و نهايتا صبر و بردباري تا گرفتن رضايت استاد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    در مورد كانادا باهاتون مخالفم!
    در هرصورت،
    اپلاي براي يه مستر مجدد، در مرحله رواديد و ويزا مخصوصا سفارت هاي شينگن يه پوئن منفي حساب ميشه.
    دانمارك و سوئد شرايط بهتري براي زندگي دارن، اما هميشه سعي كنيد واقع بين باشيد، شرايط مهاجرت و اقامت و شهروندي در اكثر كشورها بسيييييار سخت و دشوار شده اما هنوز هستند كشورهايي كه مهاجرت به اونها روتين و معموله مثل كانادا و استراليا،
    پس كلي هزينه نكنيد مخصوصا هزينه عمر و بعد محبور بشيد اون كشور رو ترك كنيد....اروپا بسختي به افراد اقامت ميده..رقابت بسيار بالا و فرصتهاي شغلي بسيييييار كم است..نميخامنااميدتون كنم اما بهتره باواقعيت روبرو بشيد تا يه اميد واهي...همين كه بگيم بريم درس ميخونيم ميمونيم!!! واقعا به اين سادگيا نيست دوست گرامي.
    براي فاند هم تنها راه پيداكردن استاد--->ايميل زدن--->ارائه رزومه تحقيقاتي و تمايل براي انجام پروژه---> و نهايتا صبر و بردباري تا گرفتن رضايت استاد.

موفق باشيد.
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون، راستش فقط بخاطر زبانه که بیشتر به اروپا فکر میکنم اما بقول شما کانادا و آمریکا وضعیت بهتری از لحاظ مهاجرپذیری دارن.
    نکته دیگه ای هم که هست مثل اینکه قانون جدید تو سوئد میخاد اجرا شه که کسایی که دکترا میخونن بعد 4سال میتونن اقامت بگیرن چون دکترا شغل محسوب میشه

رشته و دانشگاه

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون، راستش فقط بخاطر زبانه که بیشتر به اروپا فکر میکنم اما بقول شما کانادا و آمریکا وضعیت بهتری از لحاظ مهاجرپذیری دارن.
    نکته دیگه ای هم که هست مثل اینکه قانون جدید تو سوئد میخاد اجرا شه که کسایی که دکترا میخونن بعد 4سال میتونن اقامت بگیرن چون دکترا شغل محسوب میشه
    نميدونم اخبار رو دنبال مي كنيد يا نه، اما مهاجرين اوضاع كاري خوبي در سوئد ندارن، همين چندماه پيش بود اونهمه درگيزي خيابوني شد، ضمنا در مورد ن ژ ا د پ ر س ت ي در سوئد هم بد نيست يه سرچي بكنيد.
    وضعيت دانمارك كمي بهتره.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member shadmehr_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Sharif

سلام دوستان
    خوشحال میشم نظرتون رو در مورد شانس پذیرشم بشنوم
    لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شاهرود 15.30 (دو سال آخر 16.7)
    فوق لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شریف 17.5
    نمره زبان : هنوز ندادم و برای آخر آذر دارم برنامه ریزی میکنم
    یک مقاله کنفرانسی اکسپت شده(بین المللی). یک ژورنال سابمیت شده (Transaction)
    یک ترم TA و 30 ساعت تدریس یک نرم افزار مرتبط با رشته
    حتما با فاند
    ممنون از راهنمایی تون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوشحال میشم نظرتون رو در مورد شانس پذیرشم بشنوم
    لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شاهرود 15.30 (دو سال آخر 16.7)
    فوق لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شریف 17.5
    نمره زبان : هنوز ندادم و برای آخر آذر دارم برنامه ریزی میکنم
    یک مقاله کنفرانسی اکسپت شده(بین المللی). یک ژورنال سابمیت شده (Transaction)
    یک ترم TA و 30 ساعت تدریس یک نرم افزار مرتبط با رشته
    حتما با فاند
    ممنون از راهنمایی تون
    با داشتن نمره زبان قطعي، و همچنين كار كردن روي تاپيك هاي روز مهندسي برق، براي اكثر كشورها از جمله المان، نروژ، دانمارك،بلژيك، هلند ، فرانسه، فنلاند و ايتاليا..... شانس داريد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی در سال 88 گرفتم و الان مشغول به کار هستم میخواستم برای دوره فوق لیسانس اقدام کنم برای یکی از کشورهای اروپایی که هم ارزان قیمت باشه و هم بتونم بعد از اتمام تحصیلاتم کار پیدا کنم و ویزای کار و اقامت بگیرم
    فقط یه مشکلی هست که من قصد ادامه تحصیل در رشته خودم رو ندارم و میخوام بعد از گرفتن ویزا و سفر به کشور مقصد ( اروپا) تغییر رشته بدم و از اول رشته گرافیک و طراحی بخونم
    ایا امکانش هست؟ ایا برای تمدید ویزا در اون کشور مشکلی پیش نمیاد ؟
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام ، ممنون میشم نظرتون رو راجع به شرایط من هم بگید
    دیپلم: هنرستان برق صنعتی
    کاردانی: دانشکده فنی حرفه ای یزد دولتی برق صنعتی
    کارشناسی کنترل و ابزار دقیق دانشکده فنی حرفه ای انقلاب اسلامی تهران (رتبه 296 در کنکور کاردانی به کارشناسی)
    زبان : ترم آخر upper intermediate آموزشگاه سفیر (21 ترم 5 سال ) میدونم باید امتحان تافل یا آیلتس بدم
    آیا امکان پذیرش برای ارشد دارم ؟ منظورم تحصیل رایگان هست و یا حتی با فاند
    آیا اگر ارشد رو در ایران بخوانم و بعد برای PHD اقدام کنم بهتر است یا خیر ؟
    با تشکر
    آقا احسان منتظر راهنماییتون هستم ، ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud07 نمایش پست ها
    سلام ، ممنون میشم نظرتون رو راجع به شرایط من هم بگید
    دیپلم: هنرستان برق صنعتی
    کاردانی: دانشکده فنی حرفه ای یزد دولتی برق صنعتی
    کارشناسی کنترل و ابزار دقیق دانشکده فنی حرفه ای انقلاب اسلامی تهران (رتبه 296 در کنکور کاردانی به کارشناسی)
    زبان : ترم آخر upper intermediate آموزشگاه سفیر (21 ترم 5 سال ) میدونم باید امتحان تافل یا آیلتس بدم
    آیا امکان پذیرش برای ارشد دارم ؟ منظورم تحصیل رایگان هست و یا حتی با فاند
    آیا اگر ارشد رو در ایران بخوانم و بعد برای PHD اقدام کنم بهتر است یا خیر ؟
    با تشکر
    آقا احسان منتظر راهنماییتون هستم ، ممنون
    مسعودجان اگه جواب ندادم چون دارم برات سرچ ميكنم...رشته خوب و كاربرديست ولي حوزه هاي محدودي براي پژوهش داره. بنظرم روي فوق ليسانس ايران حتي ازاد كار كن يا تغيير گرايش به حوزه اي با پتانسيل تحقيقي.
    من دارم ميگردم، مورد خوبي بود همينجا براتون اعلام ميكنم كه بقيه هم استفاده كنند.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)