صفحه 190 از 207 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

سلام
    لیسانس مترجمی انگلیسی دارم.برای دوره مستر در اروپا رشته ای هست که درباره گویندگی خبر انگلیسی یا مطبوعات انگلیسی باشه ؟!! دقیقا نمیدونم عنوانش رو.
    قبلا تو تاپیک های دیگه دوستان راجع به رشته هایی که با لیسانس مترجمی میشه پذیرش گرفت منو راهنمایی کردن مثل ادبیات انگلیسی،آموزش زبان و.. اما اخیرا در موردی که بالا اشاره کردم برام سوال پیش اومده و علاقمند شدم بهش. اگه کسی درباره کشور و رشته که گفته شد اطلاعی داره ممنون میشم در اسرع وقت راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام خسته نباشید. من میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای اروپابرای مقطع دکترا محدودیت سنی هست؟ متولد 58 هستم. رزومم این هستش: من کارشناسی ارشد کشاورزی رشته گیاهپزشکی گرایش بیماری شناسی دانشگاه گیلان هستم، معدلم 18.87و رتبه دوم دانشگاه. شانس پذیرش گرفتن از کدوم دانشگاههای کانادارو دارم. نتیجه پایان نامم معرفی مهمترین بیماری باکتریایی برنج دنیا برای اولین بار از ایران ،.1مقاله ISI،مقاله هم به مجله ای در امریکا فرستادم که پذیرفته و چاپ شده است. در کنگره ملی سخنرانی داشتم( نمیدونم این براشون ارزشی داره یا نه )حدود 54 واحد در دانشگاه علمی کاربردی تدریس کردم. و1کتاب هم به همراه 2تا از همورودیهام ترجمه کردم . در دانشگاه هم سابقه تدریس دروس تخصصی رو دارم.
    باتوجه به ین موارد چه کشورهایی از اروپارو بهم پیشنهاد میکنید؟ ممنونم

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط poonam نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای اروپابرای مقطع دکترا محدودیت سنی هست؟ متولد 58 هستم. رزومم این هستش: من کارشناسی ارشد کشاورزی رشته گیاهپزشکی گرایش بیماری شناسی دانشگاه گیلان هستم، معدلم 18.87و رتبه دوم دانشگاه. شانس پذیرش گرفتن از کدوم دانشگاههای کانادارو دارم. نتیجه پایان نامم معرفی مهمترین بیماری باکتریایی برنج دنیا برای اولین بار از ایران ،.1مقاله ISI،مقاله هم به مجله ای در امریکا فرستادم که پذیرفته و چاپ شده است. در کنگره ملی سخنرانی داشتم( نمیدونم این براشون ارزشی داره یا نه )حدود 54 واحد در دانشگاه علمی کاربردی تدریس کردم. و1کتاب هم به همراه 2تا از همورودیهام ترجمه کردم . در دانشگاه هم سابقه تدریس دروس تخصصی رو دارم.
    باتوجه به ین موارد چه کشورهایی از اروپارو بهم پیشنهاد میکنید؟ ممنونم
    عزیزم شما اول بگو اروپا می خوای یا کانادا! بعد هم سوالاتو جمع و جور تر بپرس
    نه محدودیت نیست.
    باید بگردی ببینی کجا ها بهت اوکی می دن و با بچه ها که قبول شدن تو اون دانشگاه مقایسه کنی تا دستت بیاد اوضاع. واسه کانادا گفتم!
    کشور های المان و اتریش واسه زندگی مناسب ترند. ولی خب هر جا که قبول شدی برو سعی کن کشورهایی بری که بازار کار بهتری دارند.
    بعد شما واسه امریکا هم شانس داری اگه که نمره زبان هات خوب شه!
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی شیمی فیزیک مقطع ارشد هستم در دانشگاه دولتی. معدل لیسانسم 18.12 و معدل ارشدم 18.82 (البته هنوز دفاع نکردم). 8 مقاله ISI دارم و چهار تا هم submit شده. 7 مقاله هم در سمینار داخلی دارم. مدرک زبان هم ندارم. با این شرایط از کدوم دانشگاه های اروپا یا آمریکا میتونم فول فاند شم. ممنونم

سلام پستای قدیمیو تاپیکو خوندم ولی میخواستم ببنیم تغییری در کمیت و کیفیت فاند دادن اروپا ایجاد شده یا نه ؟

یعنی کدوم کشورا برای مستر و دکترا مستقیم ( ترجیحا مستر ) فاند میدن ؟ ( با معدل 17 به بالای شریف و تافل بالای 90 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering-azad & tehran

سلام
    من لیسانسمو از دانشگاه آزاد شهرستان و فوقم رو از دانشگاه تهران(روزانه) با معدل های بالای 17/5 از هر دو مقطع گرفتم(رشتم برقه). یک مقاله کنفرانس و یکی ژورنال هر دو به انگلیسی دارم. ولی نکته ای که هست اینه که متاسفانه پول آزاد کردن مدرک ارشدم رو ندارم. از طرفی نمی خوام 2 سال برم خدمت و 1 سالم فرجه بعدش برای آزاد کردن مدرک به صورت رایگان. 3 سال از عمرم الکی تلف می شه.
    حالا
    1-به نظرتون راهی هست برای آزاد کردن رایگان مدرک؟؟
    2-آیا همه دانشگاه های اروپا اصل مدارک دانشگاهی رو می خوان؟؟
    3-با این شرایط باید برای ارشد مجدد اقدام کنم؟؟فاند می شه جور کرد؟؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام دوستان
    کسی میدونه کدوم کشور یا دانشگاه ها توی اروپا برای دکتری بدون پروپوزال پذیرش میدن؟

Junior Member

سلام
    آیا سایت جامعی وجود دارد که پوزیشنهای معرفی شده از سوی دانشگاه های اروپایی را مرتب اعلام کند؟

Junior Member

سلام
    دوستان باتوجه به شرایطم چندتا سوال داشتم از خدمتتون:
    1.از کدوم کشورها میتونم پذیرش بگیرم؟
    2.هزینه تحصیل و زندگی در این کشورها حدودا چقدر هست ماهیانه؟
    3.اگر ارشد رو تو دانشگاههای تهران بگیرم بهتره یا این کشورها؟(هدفم گرفتن پذیرش از دانشگاههای خوب امریکا در مقطع دکترا هست)
    4.لطفا کسی میتونه در این تاپیک نیز بنده رو راهنمایی بفرماید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D9%85

شرایط:
    معدل13 درمقطع کارشناسی از دانشگاه سراسری شهرستان
    هنوز زبان امتحان ندادم ولی اگر به این نتیجه برسم که گرفتن ارشد در این کشورها بهتر ازایران هست یکسال زبانم رو اوکی میکنم(پس فرض اینکه زبان نمره خوب)
    بچه پولدار نیستم ولی هزینه زندگی ماهیانه تا حدود حداکثر 700-800یورو مشکلی ندارم

Junior Member

سلام دوستان
    با شرایطی که میگم کدوم دانشگاه رو برای کارشناسیه ارشد عمران که انگلیسی تدریس بشه پیشنهاد میکنید
    کارشناسی عمران با معدل 14
    ایلس 6
    ترجیحا دانشگاهی که کمک هزینه داشته باشه و خیلی گرون در نیاد برام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)