صفحه 2 از 207 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربيات پذيرش از فنلاند

سلام به دوستان عزیز 1 سوال داشتم ؟
    من فوق دیپلم صنایع (ایمنی صنعتی ،دانشگاه آزاد) دارم و می خوام برای فنلاند اقدام کنم آیا شانسی برای ادامه تحصیل در رشته خودم دارم یا نه باید از اول شروع کنم "معدل فوق دیپلمم 50/14 و دیپلم 15 "
    "خواستن توانستن است "
    اگه هدفت مشخص باشه بهش می رسی "حتما"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام، من می خوام برای Masters of Power Engineering ، NTNU, 2011تقاضا بدم. دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل می خونم، بهمن 89 درسم تموم میشه، معدلم 14، تافل ثبت نام کردم ، زبانم خوبه، نمرم خوب میشه، حدودای 100. دارم مقاله کار می کنم. چقدر شانس دارم؟ کسی تو این رشته پذیرش گرفته؟
    آماده کردن و فرستادن مدارک چقدر زمان نیاز داره؟
    من تو نروژ فامیل دارم، برا اینکه شانس پذیرشم بالا بره، چه کمکی می تونم ازشون بگیرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه ویکتوریا

سلام بر همه ی دوستان . سال نو همتون مبارک.
    من دانشجوی ترم 6 کارشناسی دانشگاه خواجه نصیر طوسی مهندسی برق(الکترونیک) هستم . معدلم 16.75 و IBT 95 .
    میخواستم بدونم واسه ارشد NTNU یا UiO واسه fall 2011شانسی دارم ؟
    ممنون از راهنماییتون ...

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط farhangj نمایش پست ها
    سلام بر همه ی دوستان . سال نو همتون مبارک.
    من دانشجوی ترم 6 کارشناسی دانشگاه خواجه نصیر طوسی مهندسی برق(الکترونیک) هستم . معدلم 16.75 و IBT 95 .
    میخواستم بدونم واسه ارشد NTNU یا UiO واسه fall 2011شانسی دارم ؟
    ممنون از راهنماییتون ...
    سلام

بله..شانس دارید.تو این ایام باقی مونده تا اپلای برای 2011 سعی کن معدلتو حفظ کنی و حتی بالا هم ببری.اما همین الانم شانست زیاده برا نروژ.
    I am not in this site anymore.Alireza

باسلام
    من لیسانس م.کامپیوتر نرم افزار هستم. دانشگاه علم و صنعت . معدل 15.11 فارغ التحصیل سال 84 حدود یک سال و نیم سابقه کار تو یه بانک خصوصی رو دارم . پایان نامه ام را مقاله کردم و ثبت شده و پذیرفته شده . (سال 85 ) . امتحان زبان ندادم ولی دارم زبان می خونم تا بتونم امتحان بدم. کجا اقدام کنم که :
    هم هزینه اش کم باشه .
    هم شانس زیادی برای پذیرش داشته باشم ؟
    اولین زمان برای اقدام کردن و اپلای کردن کی هست ؟(منظورم فصل پذیرش اپلای دانشگاهها است).
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazy shayan نمایش پست ها
    باسلام
    من لیسانس م.کامپیوتر نرم افزار هستم. دانشگاه علم و صنعت . معدل 15.11 فارغ التحصیل سال 84 حدود یک سال و نیم سابقه کار تو یه بانک خصوصی رو دارم . پایان نامه ام را مقاله کردم و ثبت شده و پذیرفته شده . (سال 85 ) . امتحان زبان ندادم ولی دارم زبان می خونم تا بتونم امتحان بدم. کجا اقدام کنم که :
    هم هزینه اش کم باشه .
    هم شانس زیادی برای پذیرش داشته باشم ؟
    اولین زمان برای اقدام کردن و اپلای کردن کی هست ؟(منظورم فصل پذیرش اپلای دانشگاهها است).
    با تشکر فراوان
    سلام

نمره زبانتونو سریعتر آماده کنید.شما اگه با هزینه خودتون می خواین تحصیل کنید با توجه به اینکه معدلتونم بد نیستش در کشورهایی مثل فنلاند و هلند در اروپا شانس خوبی دارید.فقط نمره زبان کافی برا اینا رو باید بیارید.اگه از فنلاند پذیرش بگیرید تحصیل مجانی دارین.
    ترم بعدی برای بهار 2011 هستش که حوالی جولای و آگوست باید آماده ارسال مدارکتون باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سلام

نمره زبانتونو سریعتر آماده کنید.شما اگه با هزینه خودتون می خواین تحصیل کنید با توجه به اینکه معدلتونم بد نیستش در کشورهایی مثل فنلاند و هلند در اروپا شانس خوبی دارید.فقط نمره زبان کافی برا اینا رو باید بیارید.اگه از فنلاند پذیرش بگیرید تحصیل مجانی دارین.
    ترم بعدی برای بهار 2011 هستش که حوالی جولای و آگوست باید آماده ارسال مدارکتون باشید.
    باسلام و تشکر از راهنمایی تون
    میخواستم ببینم که تو هلند تحصیل مجانیه ؟
    اگه برای اطریش یا اسپانیا یا ایتالیا اقدام کنم چطور امیدی هست ؟ (البته دانشگاههایی که انگلیسی زبان هستند )
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazy shayan نمایش پست ها
    باسلام و تشکر از راهنمایی تون
    میخواستم ببینم که تو هلند تحصیل مجانیه ؟
    اگه برای اطریش یا اسپانیا یا ایتالیا اقدام کنم چطور امیدی هست ؟ (البته دانشگاههایی که انگلیسی زبان هستند )
    با تشکر
    شما برای تمام این کشورهایی که گفتید هم شانس دارید.نه در هلند مجانی نیست و نسبتا تحصیل و زندگی گرون تموم میشه.مگر اینی که شما رزومتون خیلی قوی باشه و بورسی چیزی بگیرید.
    کشور هایی که من اول پیشنهاد دادم مجانی بودن تحصیلات.آلمان هم شرایط خوبی داره و شاید از لحاظ شهریه دانشگاه نسبت به بقیه ارزونتر باشه.در مجموع شما اول شرایط اپلای کردن رو سریعا به دست بیارید.بعدش تمام کشور هایی که براتون قابل قبول هست رو جستجو کنید.راجع به تمام این کشور ها و ریزه کاری های مربوطه به طور کامل در انجمن اروپا بحث شده.سر فرصت اونا رو هم مطالعه کنید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام من برای کارشناسی IT در فنلاند میخوام اقدام کنم و معدل دیپلم من هم 16 هست راستی توی مدرسه ی نمونه ی دولتی درس میخونم اگه ممکنه شانس منو هم بگید!

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط aanafcheh نمایش پست ها
    سلام من برای کارشناسی IT در فنلاند میخوام اقدام کنم و معدل دیپلم من هم 16 هست راستی توی مدرسه ی نمونه ی دولتی درس میخونم اگه ممکنه شانس منو هم بگید!
    برای آشنایی بیشتر اینجا رو بینید
    راجع به شانستون هم باید نمره زبان و ... رو داشته باشید تا بهتر بشه نظر داد .

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)