صفحه 20 از 207 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

دوستان اگر کسی اقامت موقت تو یه کشور اروپای شمالی داشته باشه و بخواد برای فوق لیسانس تو همون کشور اپلای کنه، بهتره به عنوان یک دانشجوی اینترنشنال مدارک از ایران فرستاده بشه و یا اینکه مشخص کنه که فعلا تو اون کشور زندگی می کنه؟ ( در حال حاضر درخواست پناهندگی داده و منتظر جوابه شایدم رد بشه!)
    بعبارت دیگه نظر کمیته پذیرش در کدوم حالت مثبت تره و شانسش بیشتره؟ آخه من شنیدم میگن برای رشته های اینترنشنال اولویت با متقاضی هایی که از خارج از اون کشور اقدام می کنن! خیلی ممنون
    ویرایش توسط Exergy : December 16th, 2010 در ساعت 08:12 PM

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamzak نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی اقامت موقت تو یه کشور اروپای شمالی داشته باشه و بخواد برای فوق لیسانس تو همون کشور اپلای کنه، بهتره به عنوان یک دانشجوی اینترنشنال مدارک از ایران فرستاده بشه و یا اینکه مشخص کنه که فعلا تو اون کشور زندگی می کنه؟ ( در حال حاضر درخواست پناهندگی داده و منتظر جوابه شایدم رد بشه!)
    بعبارت دیگه نظر کمیته پذیرش در کدوم حالت مثبت تره و شانسش بیشتره؟ آخه من شنیدم میگن برای رشته های اینترنشنال اولویت با متقاضی هایی که از خارج از اون کشور اقدام می کنن! خیلی ممنون
    من راجع به انگلیس میدونم که اگه شما انگلیسی باشید سخت تره پذیرش گرفتنتون تا اینکه انگلیسی.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamzak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز:
    سوالتون کلی است و بستگی به شرایط هر کشور و هر دانشگاه دارد... اما بطور کلی به نظر من دید به یک دانشجوی انترنشنال به مراتب بهتر از یک پناهنده است...
    موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام. من ارشد مواد هستم. معدل 17.52. 3 تا ISI تو الزویر و اشپرینگر دارم. اسم اول و نوسنده مسئول هستم. دانشگاه باهنر کرمان. آیلس 6. معدل لیسانس 14 از دولتی. 3 تا ISI هم تحت بررسی دارم. ایمپکت همه این 6 تا بین 1 تا 2. به نظر شما کجای اروپا بورس بهم میدن؟ تا الان 3 تا ایمیل خوب از ناتینگهام لیدز و لوبروگ انگلیس داشتم که گفتن مدارکتو بفرست و برای بورس درخواست بده. هرچند که گفتن رقابت برای بورس سخته. مرسی

سلام
    ممنون از همه کسایی که به پستم جواب میدن
    من فارق تحصیل مکانیک دانشگاه سراسری با معدل 13/70 و ielts 6 و یک ثبت اختراع تو رشته خودم دارم و تقریبا به 4 تا از نرم افزار های رشته ام تسلط دارم . و سابقه کار مرتبط به مدت یک سال ذارم.
    آیا شانسی واسه پذیرش از دانشگاهی دارم؟ اگه لطف کنین نام ببرین ممنون میشم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan.ghazi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همه کسایی که به پستم جواب میدن
    من فارق تحصیل مکانیک دانشگاه سراسری با معدل 13/70 و ielts 6 و یک ثبت اختراع تو رشته خودم دارم و تقریبا به 4 تا از نرم افزار های رشته ام تسلط دارم . و سابقه کار مرتبط به مدت یک سال ذارم.
    آیا شانسی واسه پذیرش از دانشگاهی دارم؟ اگه لطف کنین نام ببرین ممنون میشم.
    برای هلند ، بلژیک، اتریش ، سوئد شانس دارید.
    برای آلمان و ایتالیا شانستون کمه ولی صفر نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    برای هلند ، بلژیک، اتریش ، سوئد شانس دارید.
    برای آلمان و ایتالیا شانستون کمه ولی صفر نیست.
    میتونین بیشتر راهنماییم کنین کدوم دانشگاه ها ( ممنون میشم)

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan.ghazi نمایش پست ها
    میتونین بیشتر راهنماییم کنین کدوم دانشگاه ها ( ممنون میشم)
    برای پیدا کردن دانشگاهها یا باید دپارتمان مکانیک دانشگاهها رو تک تک چک کرده یا باید از سایتایی مثل استودرا، دااد و... استفاده و شرایط خودتون رو با پیش نیاز اون دانشگاهها برای رشته مکانیک تطبیق بدید.

Junior Member

سلام من کارشناسی ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه آزاد واحد تهران با معدل 65/17 و کارشناسی دانشگاه پیام نور بامعدل 68/13 را دارم. 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف را دارم و در حال حاضر مدیر گروه شیمی و مدیر آموزشی یکی از دانشگاه ها هستم. با توجه به شرایط کاری فعلا موفق نشده ام امتحان تافل و یا ایلتس بدهم. متاهل هستم و یک مقاله در دست تدوین نیز دارم. به نظر شما شانس پذیرش من در کدام کشورها و دانشگاه های اروپایی و یا آمریکایی و کانادایی بیشتر هست

سلام
    من کارشناس ارشد عمران از دانشگاه امیرکبیرم
    میخوام به جز آمریکا و کانادا واسه اروپام اقدام کنم اما وقت زیادی واسه سرچ ندارم
    شرایطم:
    معدل لیسانس:14.86
    معدل ارشد:16.93
    تافل:573
    مقاله 3-4تا داخلی دارم
    فاندم برام مهمه میخوام واسه PhD اقدام کنم به نظرتون برا کجا اقدام کنم؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)