صفحه 203 از 207 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

از دید من شما در شرایط مطلوبی هستید به خصوص اگر قصد تغییر رشته نداشته باشید و مقالاتتان در چهارچوب حوزه ای باشد که میخواهد در ان دکتری بخوانید. دلیل خاصی هست که موجب تردید شما شده باشد؟

تاهل مساله مهمی ولی شخصی است. دانشگاهها برای پذیرش خیلی متعرض این مساله نمیشوند و لی میدانم برای بعضی از اساتید داشتن روابط سالم خانوادگی مهم است و آنرا دلیل ثبات وضعیت دانشجو میدانند. بنابراین حتی مثبت است.

پایدار باشد
    ممنون از شما
    راستش هم نگران وضعیت کاری هستم و اینکه در این چند سال آیا پس‌اندازی میتونم داشته باشم؟
    و اینکه خب مسائل خانوادگی هم هر از گاهی میاد تو ذهنم که خود خانواده از اینکه در یک دانشگاه خوب در اروپا تحصیل کنم خیلی خوب استقبال می‌کنند.
    Sure, things will go well, I believe

ApplyAbroad Superstar

پس انداز فکر نمیکنم به حد قابل توجهی بشود کرد. معمولا صرفه جویی در دوره دکتری با بورس خوب اگر بشود در حدی میشود که چند ماهی تکافوی زندگی را بعد از دزس بدهد تا شغلی پیدا شود. البته بسته به دانشگاه و رشته شاید کارهای همزمانی را بشود دنبال کرد و از آن طریق پس اندازی کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    ممنون از شما
    راستش هم نگران وضعیت کاری هستم و اینکه در این چند سال آیا پس‌اندازی میتونم داشته باشم؟
    و اینکه خب مسائل خانوادگی هم هر از گاهی میاد تو ذهنم که خود خانواده از اینکه در یک دانشگاه خوب در اروپا تحصیل کنم خیلی خوب استقبال می‌کنند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان به نظرتون من با این رزومه شانسی پذیرش اروپا رو دارم؟

1- فوق لیسانس مهندسی مواد - متالورژی از دانشگاه صنعتی شریف با معدل 15
    2- دو مقاله ISI و یک کنفرانس بین المللی
    3- 2 سال سابقه ی تدریس و TA
    4- مدرک زبان آیلتس 7.5
    5- سابقه 7 سال کار مرتبط با رشته
    6- 7 سال گپ تحصیلی
    7- لیسانس مواد تبریز با معدل 14
    تا حالا 5 جا اپلای کردم که همشو ریجکت شدم. من فقط واسه اروپا اپلای می کنم

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

اروپا مجموعه بزرگی از کشورهاست که تفاوتهای اساسی هم بین نظامهای پذیرش دانشجوی دکتری خارجی بین انها هست.

بنابراین برایاینکه دوستان بتوانند همفکری کنند کشور مقصدتان را مشخص بفرمایید.

با این وجود برای کشورهایی که دکتری بر اساس پوزیشن اعلام میشوند حتما اقدام بفرمایید و من فکر میکنم اگر تخصص شما را احتیاج داشته باشند احتمالات خوبی پیش روی شما باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoroghi نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون من با این رزومه شانسی پذیرش اروپا رو دارم؟

1- فوق لیسانس مهندسی مواد - متالورژی از دانشگاه صنعتی شریف با معدل 15
    2- دو مقاله ISI و یک کنفرانس بین المللی
    3- 2 سال سابقه ی تدریس و TA
    4- مدرک زبان آیلتس 7.5
    5- سابقه 7 سال کار مرتبط با رشته
    6- 7 سال گپ تحصیلی
    7- لیسانس مواد تبریز با معدل 14
    تا حالا 5 جا اپلای کردم که همشو ریجکت شدم. من فقط واسه اروپا اپلای می کنم
    ویرایش توسط susighton : September 29th, 2019 در ساعت 09:48 AM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوست عزیز

از دید من شما در شرایط مطلوبی هستید به خصوص اگر قصد تغییر رشته نداشته باشید و مقالاتتان در چهارچوب حوزه ای باشد که میخواهد در ان دکتری بخوانید. دلیل خاصی هست که موجب تردید شما شده باشد؟

تاهل مساله مهمی ولی شخصی است. دانشگاهها برای پذیرش خیلی متعرض این مساله نمیشوند و لی میدانم برای بعضی از اساتید داشتن روابط سالم خانوادگی مهم است و آنرا دلیل ثبات وضعیت دانشجو میدانند. بنابراین حتی مثبت است.

پایدار باشد
    بله مقالات در چارچوب رشته‌ی تحصیلی است.
    البته قصد دارم تا تقریباً یک سال آینده هم پس‌انداز بیشتری داشته باشم و هم روی زبان و یک مقاله دیگر ISI کار کنم.
    Sure, things will go well, I believe

ApplyAbroad Superstar

خیلی عالی

پس پاییز 2020 را نشان رفته اید که کاملا هم منطقی است.

امید که در همه کارها موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    بله مقالات در چارچوب رشته‌ی تحصیلی است.
    البته قصد دارم تا تقریباً یک سال آینده هم پس‌انداز بیشتری داشته باشم و هم روی زبان و یک مقاله دیگر ISI کار کنم.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

خیلی ممنونم
    من برای کشورهای دانمارک سوئد و نروژ و هلند که پوزشین اعلام میکنن اقدام میکنم.
    نظرتون در باره اینا چیه؟

دوست عزیز

اروپا مجموعه بزرگی از کشورهاست که تفاوتهای اساسی هم بین نظامهای پذیرش دانشجوی دکتری خارجی بین انها هست.

بنابراین برایاینکه دوستان بتوانند همفکری کنند کشور مقصدتان را مشخص بفرمایید.

با این وجود برای کشورهایی که دکتری بر اساس پوزیشن اعلام میشوند حتما اقدام بفرمایید و من فکر میکنم اگر تخصص شما را احتیاج داشته باشند احتمالات خوبی پیش روی شما باشد.

پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

واقعا نمیتوانم بگویم نظری دارم چون بستگی به پوزیشن و دانشگاه و استاد و شرایط شما دارد.

ولی اگر حق انتخاب داشتم از بین اینها در شرایط برابر هلند را بیشتر میپسندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoroghi نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    من برای کشورهای دانمارک سوئد و نروژ و هلند که پوزشین اعلام میکنن اقدام میکنم.
    نظرتون در باره اینا چیه؟

Keep Calm and APPLY ON

برای اروپا فقط باید vacancy ها رو سرچ کنیم؟ اصلا من وکنسی برای عمران پیدا نکردم .....من بلد نیستم یا چی؟

Banned

سلام

کلا در اروپا چه مدت بعد ددلاین باید در پوزیشن شروع به کار کرد؟ ظاهرا مثل کانادا نیست که فرد حداقل 7 الی 8 ماه قبل اپلای کنه درسته؟ اون موقع دوستانی که همزمان در حال خواندن مستر هستن و نمیدونن تز رو کی دفاع میکنند چطور برنامه ریزی میکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)