صفحه 21 از 207 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام.من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزادم با معدل 14.6. آیلتس 6. یکسال هم آلمانی خوندم . میخوام واسه فوق اقدام کنم.میخواستم ببینم شانسی دارم؟ شانسم کجا بیشتره؟
    (البته فوق هم دارم با یک مقاله ولی رشته ی دیگریه)
    لطفا راهنمایی کنید
    اینم بگم که مقالم رو در یه کنفرانس خارجی پرزنت کردم

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azizzadeh_1363 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناس ارشد عمران از دانشگاه امیرکبیرم
    میخوام به جز آمریکا و کانادا واسه اروپام اقدام کنم اما وقت زیادی واسه سرچ ندارم
    شرایطم:
    معدل لیسانس:14.86
    معدل ارشد:16.93
    تافل:573
    مقاله 3-4تا داخلی دارم
    فاندم برام مهمه میخوام واسه PhD اقدام کنم به نظرتون برا کجا اقدام کنم؟؟؟؟
    براي شما که وقت زيادي براي سرچ نداريد اين سايتو پيشنهاد مي کنم : www.scholarship-position.com که positionهاي موجود در اروپا و کشورهايي که مي خواهيد اونجا پيدا کنيد.مي تونيد ايميلتونو در سايتش بدين تا positionهاي موجود را براتون ايميل بزنه. دقت کنيد که سيستم پذيرش در اروپا با کانادا و آمريکا کمي فرق داره و اونا position اعلام مي کنن.

Junior Member

سلام
    من سال 82 فارق التحصیل شدم (لیسانس مهندسی مخابرات) و 5 سال سابقه کار مرتبط دارم. دوستی به نقل از یک وکیل می گفت که برای کسانی که بیشتر از 8 سال از فارق التحصیلی شان گذشته شانس پذیرش در دانشگاه های اروپا کم است. کسی از دوستان دراین مورد اطلاعی دارد؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط leilasap نمایش پست ها
    سلام
    من سال 82 فارق التحصیل شدم (لیسانس مهندسی مخابرات) و 5 سال سابقه کار مرتبط دارم. دوستی به نقل از یک وکیل می گفت که برای کسانی که بیشتر از 8 سال از فارق التحصیلی شان گذشته شانس پذیرش در دانشگاه های اروپا کم است. کسی از دوستان دراین مورد اطلاعی دارد؟
    سلام دوست عزیز.
    ابتدا ورود شما را به این فروم خوشامد می گویم.
    حتماً به صحت چنین مطالبی شک کنید و از شخص نقل کننده مرجع معتبر بخواهید. به طور کلی یک وکیل مهاجرتی به صرف وکیل بودنش نمی تواند یک مرجع معتبر تلقی گردد. ممکن است ایشان چند نمونه عینی دیده باشند، منتهی باز هم به صرف مشاهدات ایشان نمی توان حکم کلی صادر کرد.
    داشتن مدرک لیسانس (صرف نظر از زمان اخذ مدرک) و کسب حداقل نمره زبان تعیین شده (آیلتس یا تافل) دو شرط اصلی ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی اکثر دانشگاههای اروپایی است و در کنار آن ممکن است شروط دیگری هم خواسته شود منتهی بسیار بعید است که شرط سنی یا زمان اخذ مدرک جزو سایر شرایط باشد. ضمن این که شانس پذیرش امری غیرقطعی و متغیر است که به عوامل بسیاری متعددی ارتباط دارد و برای دانشگاهها و کشورهای مختلف بسیار متفاوت است. (می خواهم بگویم اروپا شامل بیش از 40 کشور با شرایط متفاوت است و شرایط همه دانشگاههای اروپا را نمی شود با هم یکی فرض کرد.)
    شما با مراجعه به سایت دانشگاههای خارجی و جستجو در همین فروم می توانید اطلاعات مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاههای خارجی را کسب کنید و نیاز به وکیل و امثالهم نخواهید داشت. صرف مقداری وقت به طور روزانه پای اینترنت برای جستجوی مطالب و دانستن زبان انگلیسی در حد معلومات دبیرستان برای این امر کفایت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیت فرآیند پذیرش به بخش ویکی همین سایت مراجعه کنید. ضمن این که فایل های پی دی اف قرار داده شده در این تاپیک هم راهنمای خوبی محسوب می شوند. برای کسب اطلاع در مورد دانشگاههای اروپایی به تفکیک کشور به این انجمن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت پذیرش در رشته خودتان به این انجمن و بخش نتایج پذیرش مراجعه کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه آزاد واحد تهران با معدل 65/17 و کارشناسی دانشگاه پیام نور بامعدل 68/13 را دارم. 4 سال سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف را دارم و در حال حاضر مدیر گروه شیمی و مدیر آموزشی یکی از دانشگاه ها هستم. با توجه به شرایط کاری فعلا موفق نشده ام امتحان تافل و یا ایلتس بدهم. متاهل هستم و یک مقاله در دست تدوین نیز دارم. به نظر شما شانس پذیرش من در کدام کشورها و دانشگاه های اروپایی و یا آمریکایی و کانادایی بیشتر هست
    ظاهراً هیچ کس نمی خواهد جواب من را بدهد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط azizzadeh_1363 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناس ارشد عمران از دانشگاه امیرکبیرم
    میخوام به جز آمریکا و کانادا واسه اروپام اقدام کنم اما وقت زیادی واسه سرچ ندارم
    شرایطم:
    معدل لیسانس:14.86
    معدل ارشد:16.93
    تافل:573
    مقاله 3-4تا داخلی دارم
    فاندم برام مهمه میخوام واسه PhD اقدام کنم به نظرتون برا کجا اقدام کنم؟؟؟؟
    مقاله داخلی کمکی نمیکنه متاسفانه از این نظر ضعیف هستید برای اروپا. معدلتون هم خیلی معمولیه. اما شانس رو همچنان دارید برای اکثر کشورها هرچند خیلی کم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    ظاهراً هیچ کس نمی خواهد جواب من را بدهد.
    با توجه به سن احتمالی که فاکتور منفیه برای بورس دکتری و نه خود پذیرش و بدون مقاله و بدون مدرک زبان فعلاً شانسی برای این مقطع در اروپا ندارید.

امتحانهای زبان رو که دادید میشه در موردش صحبت کرد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزادم با معدل 14.6. آیلتس 6. یکسال هم آلمانی خوندم . میخوام واسه فوق اقدام کنم.میخواستم ببینم شانسی دارم؟ شانسم کجا بیشتره؟
    (البته فوق هم دارم با یک مقاله ولی رشته ی دیگریه)
    لطفا راهنمایی کنید
    اینم بگم که مقالم رو در یه کنفرانس خارجی پرزنت کردم
    واسه آلمان شانستون بیشتره! خصوصاً اینکه میتونید در کورس آلمانی شرکت کنید و شانس رو خیلی بالا ببرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism management

با سلام خدمت همه دوستان با تجربه
    با توجه به مشخصات زير شانسي براي گرفتن فاند( يا اسكولارشيپ) در مقطع كارشناسي ارشد در رشته من هست؟ از پاسختون ممنون ميشم
    رشته: مديريت جهانگردي (Tourism Management)
    معدل كارداني:14
    معدل كارشناسي:18/70
    ايلتس:6.5
    GRE:در حال اماده سازي براي شركت در امتحان
    مقالات: پژوهشي يك عدد و سه عدد علمي-ترويجي
    سابقه كار مرتبط: 3سال(نامه تاييديه)
    ساير: دانشگاه غير انتفاعي، رتبه 1 دانشگاه، نامه اساتيد، كمك يار اساتيد در 3 عنوان درسي، دبير انجمن علمي دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

سلام
    میشه لطفا راجع به من هم نظر بدین:
    من 17 سالمه و سومه ریاضی هستم می خوام وقتی سوم رو تموم کردم با هزینه خودم برم فنلاند امسال تافلمم می گیرم

می خوام رشته ی برق رو بخونم
    خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)