صفحه 5 از 200 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

ممنونم دوست من دانشگاه خاصی مدنظرت هست؟ زبان ندارم ها! مدارکم رو بدون زبان می خوام بفرستم.

Junior Member

Question پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام

من کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (گرایش منابع انسانی) دارم با معدل 17:29
    مدرک آیلتس آکادمیک با نمره 7

و 29 ساله
    و 7 سال سابقه کار مرتبط با همین رشته.

. قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در همین رشته رو دارم.
    شما کجا رو معرفی می کنید که از نظر وزارت علوم معتیر و به لحاظ مالی هم به صرفه باشه؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagh نمایش پست ها
    سلام

من کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (گرایش منابع انسانی) دارم با معدل 17:29
    مدرک آیلتس آکادمیک با نمره 7

و 29 ساله
    و 7 سال سابقه کار مرتبط با همین رشته.

. قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در همین رشته رو دارم.
    شما کجا رو معرفی می کنید که از نظر وزارت علوم معتیر و به لحاظ مالی هم به صرفه باشه؟

با تشکر
    برای آلمان می تونید اقدام کنید چون هزینه ها از تمام کشورهای اروپایی پیشرفته کمتر هست و برای دکتری هم اکثرا بدون شهریه هست ! ولی اکثر دانشگاهها GMAT یا بعضا GRE می خواهند که باید این امتحان رو بدید.

Junior Member

سلام.من دانشجوي ليسانس مکانيک-سيالات دانشگاه امام حسين(ع) هستم.معدلم 17 و يه مقاله ISI.نمره زبان IBT TOEFL 100.
    شانس پذيرش با فاند از کدوم دانشگاه ها رو براي ارشد دارم.پيشاپيش از راهنماييتون بسيار متشکرم.

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

سلام به همه دوستان عزیز که زحمت میکشند و جواب میدهند، من یه سوال دارم :
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم با معدل 12.97
    IELTS8
    تسلط بر نرم افزارهای طراحی فرایندهای پالایشگاهی
    تسلط بر نرم افزارهای برنامه نویسی #C و SQL
    2 مقاله ISI
    با توجه به معدل افتضاحم (به طرز وحشتناکی پشیمونم)، آیا شانس پذیرش مستر از دانشگاههای قابل قبول اروپا مثل NTNU نروژ و ... رو دارم؟ ببینید من قصدم از ادامه تحصیل گرفتن، اقامت و زندگی در آن کشور است، حال به نظر شما دوستان عزیز، منه با سن 23 سال بهتره با همین مستر (بدون فاند) برای پذیرش اقدام کنم یا تو ایران ارشد بخونم از یه دانشگاه دولتی با معدل بهتر و برای دکترا (همراه فاند) اقدام کنم؟ آیا این حرف درسته که در خارج از کشور کسایی که دکترا میگیرن دیگه وارد صنعت نمیشن و همش کار تحقیقاتی و پژوهشی میکنن؟ آخه من کار کردن رو به تحقیقو پژوهش ترجیح میدم، (البته جسارت نشه ها، تحقیق و پژوهش هم در جای خود خوب است) حال به نظر شما برای منی که به قصد گرفتن اقامت میخوام برام کدوم بهتره؟ ببخشید شاید از موضوع تایپک دور شده باشم ولی فکر کردم که اینجا، جای خوبیه واسه پرسیدنش!!!
    ***پیشاپیش از دوستانی که وقت می ذارن و سوال منو میخونن و جواب میدن ممنونم.***

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز که زحمت میکشند و جواب میدهند، من یه سوال دارم :
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد دارم با معدل 12.97
    IELTS8
    تسلط بر نرم افزارهای طراحی فرایندهای پالایشگاهی
    تسلط بر نرم افزارهای برنامه نویسی #C و SQL
    2 مقاله ISI
    با توجه به معدل افتضاحم (به طرز وحشتناکی پشیمونم)، آیا شانس پذیرش مستر از دانشگاههای قابل قبول اروپا مثل NTNU نروژ و ... رو دارم؟ ببینید من قصدم از ادامه تحصیل گرفتن، اقامت و زندگی در آن کشور است، حال به نظر شما دوستان عزیز، منه با سن 23 سال بهتره با همین مستر (بدون فاند) برای پذیرش اقدام کنم یا تو ایران ارشد بخونم از یه دانشگاه دولتی با معدل بهتر و برای دکترا (همراه فاند) اقدام کنم؟ آیا این حرف درسته که در خارج از کشور کسایی که دکترا میگیرن دیگه وارد صنعت نمیشن و همش کار تحقیقاتی و پژوهشی میکنن؟ آخه من کار کردن رو به تحقیقو پژوهش ترجیح میدم، (البته جسارت نشه ها، تحقیق و پژوهش هم در جای خود خوب است) حال به نظر شما برای منی که به قصد گرفتن اقامت میخوام برام کدوم بهتره؟ ببخشید شاید از موضوع تایپک دور شده باشم ولی فکر کردم که اینجا، جای خوبیه واسه پرسیدنش!!!
    ***پیشاپیش از دوستانی که وقت می ذارن و سوال منو میخونن و جواب میدن ممنونم.***
    شما با این معدل شانستون برای پذیرش از دانشگاههای خوب خیلی کمه ولی می تونید برای لیسانس مجدد اقدام کنید که 3 ساله هست. آلمان شیمی رو به زبان انگلیسی ارائه میده و هزینه های تحصیلش هم تقریبا خیلی پایینه.

ولی اگه می خواید برای دکتری برید این رو بدونید که باید خیلی تلاش کنید و رزومه علمی خیلی خوبی داشته باشید ! در ضمن دکتری برای کسانی هست که قصد ادامه کار در بخش آکادمیک رو دارند و اکثرا فارق التحصیلان این مقطع وارد بخش آکادمیک می شوند.

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    شما با این معدل شانستون برای پذیرش از دانشگاههای خوب خیلی کمه ولی می تونید برای لیسانس مجدد اقدام کنید که 3 ساله هست. آلمان شیمی رو به زبان انگلیسی ارائه میده و هزینه های تحصیلش هم تقریبا خیلی پایینه.

ولی اگه می خواید برای دکتری برید این رو بدونید که باید خیلی تلاش کنید و رزومه علمی خیلی خوبی داشته باشید ! در ضمن دکتری برای کسانی هست که قصد ادامه کار در بخش آکادمیک رو دارند و اکثرا فارق التحصیلان این مقطع وارد بخش آکادمیک می شوند.
    ممنونم، لیسانس دوباره؟ نه بابا اونجوری که خیلی ستمه!!! منظورتون از رزومه خوب چیه؟ الان من رزومم تقریبا خوبه البته غیر معدل، فقط سابقه کار ندارم که اونم اگه فوق لیسانسو تو ایران بخونم احتمالا قابل حله، ولی در مورد دکترا : مثلا توکشورهایی مثل کانادا، استرلیا، انگلیس، آمریکا و ... افراد با مدرک دکترا فقط وارد بخش های آکادمیک میشن و وارد صنعت نمیشن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

سلام
    ليسانس مهندسي شيمي دانشگاه شيراز(03/12)فوق باهنر كرمان(5/15)
    5 مقاله ISI و 3 مقاله كنفرانس داخلي
    5 سال سابقه كار مرتبط
    تافل 580
    داور 3 ژرنال ISI
    واسه دكترا با فاند كجا شانس دارم؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس مهندسي شيمي دانشگاه شيراز(03/12)فوق باهنر كرمان(5/15)
    5 مقاله ISI و 3 مقاله كنفرانس داخلي
    5 سال سابقه كار مرتبط
    تافل 580
    داور 3 ژرنال ISI
    واسه دكترا با فاند كجا شانس دارم؟
    دروود.
    دوست عزیز شما رزومه معدلتون در هر 2 مقطع پایینه اما خب از طرفی مقالات خوبی دارید، دقیق نمیشه نظر قطعی داد، تنها باید با استاد در این زمینه کمک و مکاتبه نمایید، ببینید ایا اونها تمایل به اپلای کردن شما دارند (توصیه می کنند) سپس برای موقعیت خالی دانشگاهها که در بخش Job Vacancy ارائه میشه دنبال گرایش خود بگردید. در کشورهای اسکاندیناوی و المان و هلند فعلاً اوضاع فاند خوبه.
    ازاد اندیش باشی

Junior Member

سلام
    لطفا من هم راهنمایی کنین.
    لیسانس مکانیک ساخت و تولید -آزاد تبریز با معدل 15.5
    اختراع : یک اختراع در حال ثبت دارم . یک دستگاه فول اتومات بسته بندی که فقط چندتا کشور اروپایی مثل آلمان و اتریش نمونه مشابه اونو ساختن.
    کنکور ارشد: رتبه 638 اوردم.
    ایلتس: دارم کلاساش میرم و شهریور امتحان میدم.
    حالا ازتون یه سوال داشتم.اگر اختراع من مراحل پبتش تموم بشه و ایلتس 6.5-7 داشته باشم. و بتونم دانشگاه تبریز قبول بشم. با اینها چی کار میتونم بکنم؟مثلا می تونم برا آلمان بورس بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)