صفحه 5 از 207 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام به همه دوستان. من می خوام واسه یه دوتا از دانشگاههای EPFL و ETH واسه زمستون اقدام کنم. به نظرتون با شرایط زیر شانسم واسه هر کدوم (به خصوص واسه fund) چقدره؟
    لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه. ممنون.
    کارشناسی مکانیک جامدات دانشگاه شیراز
    رتبه کنکور کارشناسی 240
    معدل تا ترم 7 >> 15.2
    البته این ترم آخری معدلم حدود 16.6میشه.
    iBT: 95
    یک مقاله کنفرانس و یک ژورنال در دست submit
    پیشاپیش ممنون.

Junior Member ptoreini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آخن

باسلام
    من دانشجوی فناوری اطلاعات هستم و معدلم تا الان 15.97 بوده و معدل 3 ترم گذشته ام(بدون محاسبه نمارات این ترم به عنوان ترم آخر) 17.03 است. دو مقاله پذیرفته شده در کنفرانس داخلی نیز دارم. و اکنون در حال کار بر روی پروژه پایان دوره ام هستم، و در طول دوران تحصیل مشغول به کار به عنوان عکاس خبری بوده ام( که شاید به درسمم خیلی مربوط نمی شده)، امتحان زبان تا الان ندادم ولی فکر می کنم بتونم نمره 6 آیلس و بگیرم.
    می خواستم ببینم با این شرایط شانسی برای دانشگاه های فنلاند برای سال 2011 دارم؟ و یا اگر جای دیگه ای هست که امکان پذیرش گرفتن با این شرایط تحصیلیم و همچنین هزینه پایین وجود دارد؟

Junior Member

من قصد دارم برای مستر مهندسی مکانیک اقدام کنم. معدل 13.99 از دانشگاه آزاد تهران مرکز، بدون مقاله و نمره‌ی زبان IELTS 6.5.
    بنظر میرسه برای آمریکا و کانادا فرصتی باقی نمانده. امیدی به فاند گرفتن هم ندارم.

با این شرایط آیا به غیر از مالزی و انگلیس شانسی برای پذیرش گرفتن از جای دیگه دارم؟ از سایت وزارت علوم چندتا دانشگاه آلمانی رو پیدا کردم که تا ۱۵ جولای درخواست‌ها رو بررسی می‌کنن اما دورشون به زبان انگلیسی نیست.

آیا می‌تونم به پذیرش گرفتن از دانشگاه‌هایی مثل لیدز، منچستر یا شفیلد امیدوار باشم؟

ممنون از کمک شما

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ممنون میشم بگید چقدر شانس پذیرش برای دکترای فیزیک دارم و کدوم دانشگاهها رو پیشنهاد می کنید.
    معدل لیسانس 15
    معدل فوق 16.60
    مقاله ISI حداقل 4 تا
    مقاله داخلی 5
    کنفرانس بین المللی 1
    IELTS 6
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ptoreini نمایش پست ها
    باسلام
    من دانشجوی فناوری اطلاعات هستم و معدلم تا الان 15.97 بوده و معدل 3 ترم گذشته ام(بدون محاسبه نمارات این ترم به عنوان ترم آخر) 17.03 است. دو مقاله پذیرفته شده در کنفرانس داخلی نیز دارم. و اکنون در حال کار بر روی پروژه پایان دوره ام هستم، و در طول دوران تحصیل مشغول به کار به عنوان عکاس خبری بوده ام( که شاید به درسمم خیلی مربوط نمی شده)، امتحان زبان تا الان ندادم ولی فکر می کنم بتونم نمره 6 آیلس و بگیرم.
    می خواستم ببینم با این شرایط شانسی برای دانشگاه های فنلاند برای سال 2011 دارم؟ و یا اگر جای دیگه ای هست که امکان پذیرش گرفتن با این شرایط تحصیلیم و همچنین هزینه پایین وجود دارد؟
    معدلتون خوبه تقریبا (نسبتا کافیه!!) اما مقاله های داخلی خیلی اثری نداره، همچنین عکاس خبری بودن هم همینطور... حتی اگه ذکر هم نکنین فرقی نداره....
    شما حتما برای فنلاند شانس داری و امیدوارم پایان نامه ات رو به خوبی تموم کنی... من زیاد عادت به کشور پیشنهاد دادن ندارم.... چون خیلی معنی نداره... هر کشوری شرایط خاص خودش رو داره.... ما مطمئنا وجود داره....

اگه مدرک زبان نداری از همین تابستون شروع کن....
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persiaa نمایش پست ها
    من قصد دارم برای مستر مهندسی مکانیک اقدام کنم. معدل 13.99 از دانشگاه آزاد تهران مرکز، بدون مقاله و نمره‌ی زبان IELTS 6.5.
    بنظر میرسه برای آمریکا و کانادا فرصتی باقی نمانده. امیدی به فاند گرفتن هم ندارم.

با این شرایط آیا به غیر از مالزی و انگلیس شانسی برای پذیرش گرفتن از جای دیگه دارم؟ از سایت وزارت علوم چندتا دانشگاه آلمانی رو پیدا کردم که تا ۱۵ جولای درخواست‌ها رو بررسی می‌کنن اما دورشون به زبان انگلیسی نیست.

آیا می‌تونم به پذیرش گرفتن از دانشگاه‌هایی مثل لیدز، منچستر یا شفیلد امیدوار باشم؟

ممنون از کمک شما
    ببین مطمئنا از دانشگاه اهی عالی انگلیس هم پذیرش میگیری.... انگلیس سیستمش اینطوریه که به همه پذیرش رو میده اما واقعا باید دانشجوی عالی ای بوده باشی تا بهت بورس بدن... و بدون بورس انگلیس حد اقل سالی 40 میلیون هزینه داره،

ایکاش یکم نتایج پذیرش رو میدیدی که افرادی با شرایط خیلی بد تر از شما پذیرش گرفتن از جا های مختلف... نگران نباش، اگه تلاش کنی حتما قبول میشی

موفق باشی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redstar63 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنون میشم بگید چقدر شانس پذیرش برای دکترای فیزیک دارم و کدوم دانشگاهها رو پیشنهاد می کنید.
    معدل لیسانس 15
    معدل فوق 16.60
    مقاله ISI حداقل 4 تا
    مقاله داخلی 5
    کنفرانس بین المللی 1
    IELTS 6
    ممنون
    جناب رد استار جواب شما رو اونجا دادم.... اما برای اروپا باید بگم که شانستون زیاده.... اگه هنوز شروع نکردین به اطلاعات کسب کردن بهتون میگم اسپانیا راحت میتونین بورس بگیرن اما ویزاش خیلی گیره... فنلاند هم میشه اما بورس گرفتن توش سخته... حتما دانشگاه های خوب هلند و بلژِیک رو هم بررسی کن
    این سایت رو قبلا هم معرفی کرده بودم ، اتحادیه اروپا واسه سرچ رشته ساخته... البته دکتراش خیلی ناقصه به نظرم! اما کمک میکنه:
    http://www.phdportal.eu/

موفق باشی

Junior Member

سلام ،
    من لیسانس برق قدرت دانشگاه گیلان با معدل 14.70 هستم.موضوع پروژه ام درباره اثر تولیدات پراکنده روی سیستم های حفاظتی هست.و قراره ازش یک مقاله هم دربیارم.با نمره آیلتس 6-6.5.میشه اگه اطلاعاتی در مورد دانشگاهایی که علاقه مند به زمینه سیستمهای قدرت هستد یا این گرایش رو در مقطع کارشناسی ارشد دارند به من کمک کنید؟
    خیلی ممنون میشم.

Junior Member

دارای مدرک کارشناسی با معدل 17.67 از دانشگاه ازاد تهران در رشته زیست شناسی عمومی--مقاله ندارم- 5 سال از مدرکم میگذرد ..نمره تافل احتمالا خوب خواهد شد ..قادر به هزینه کردن شانزده میلیون تومان ..برای کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم وبا تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emoon نمایش پست ها
    دارای مدرک کارشناسی با معدل 17.67 از دانشگاه ازاد تهران در رشته زیست شناسی عمومی--مقاله ندارم- 5 سال از مدرکم میگذرد ..نمره تافل احتمالا خوب خواهد شد ..قادر به هزینه کردن شانزده میلیون تومان ..برای کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم وبا تشکر

بین معدلت خوبه و احتمالا سابقه کار هم داری....
    من جات بودم برای بورس هم تلاش میکردم... اما خب احتمالش خیلی بالا نیست.... باید خیلی نامه هات رو خوب تنظیم کنی و رزومه و SOP خیلی خوب بنویسی که نیاز به زحمت داره...
    اگه بخای غیر بورسی بری بهتره جا هایی که شهریه ندارن یا کم دارن رو انتخاب کنی... مثل فنلاند و نروژ و یه جا هایی از آلمان و اسپانیا و اتریش...
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)