صفحه 53 از 207 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

ممنون!
    البته به تازگی از سوئیس ریجکت شدم.منچستز هم پارسال استادای خوبی پیدا کردم ولی آیلتسم برای فاند نرسید!
    زبان فرانسه رو هم به تازگی شروع کردم ولی چه کشورهایی با این نمره زبان می شه؟
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

با سلام و آرزوی سلامتی برای همه دوستان
    با وجود رزومه زیر امکان دریافت فول فاند و بورسیه PHD از دانشگاه های معتبر وجود دارد؟لظفاً اگه ممکنه نام چند دانشگاه رو که روند پذیرش مناسب تری دارند و در کشوری هستند که شرایط اقامتی و زندگی و دریافت ویزای راحت تری (برای شخص دانشجو و همسر) دارند رو معرفی کنید.
    1 - کارشناسی زمین شناسی - دانشگاه آزاد واحد تهران شمال - معدل 15/43 - معدل دروس تخصصی 16/32
    2 - دانشجوی کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی - دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران - معدل تا کنون و بدون پایان نامه 16/38 (پایان نامه دارای وضعیت بسیار بسیار مناسب و در صورت دریافت نمره کامل معدل بالای 17 خواهد شد)
    3 - دبیر 1 همایش ملی زمین شناسی و 2 همایش منطقه ای زمین شناسی - دبیر علمی جشنواره و همایش ملی (کلیه گرایش ها)
    4 - سرپرست و مدیر اجرایی نخستین المپیاد علمی زمین شناسی
    5 - تالیف 4 کتاب آموزشی زمین شناسی (زیر چاپ)
    6- 6 مقاله در همایش های ملی - منطقه ای و داخلی - (احتمالاً تا 2 ماه دیگه 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانس ملی مستخرج از طرح پژوهشی و پایان نامه اضافه خواهد شد)
    7 - 7 گواهی شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با رشته
    8 - طراح سوال آزمون های آزمایشی کارشناسی به کارشناسی ارشد
    9 - عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد
    10 - دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه (5 سال)
    11 - دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای زمین شناسی
    با سپاس فراوان

با سلام
    دوستان من با شرایط زیر کجا می تونم فول فاند پذیرش بگیرم
    لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه قم با معدل 18
    شاگرد اول کارشناسی
    فوق لیسانس مدیریت تولید از دانشگاه تهران
    شاگرد اول دمقطع ارشد با معدل 19.40
    دارای35مقاله خارجی در ژورنال های ایندکس شده در اسکپوس
    دارای 5 مقاله ISI
    دانشجوی نمونه دانشگاه تهران
    در حال انجام خدمت سربازی از طریق بنیاد ملی نخبگان به صورت پروژه

Junior Member

سلام
    من ارشد هوش مصنوعی از امیرکبیر با معدل 15.5 هستم و دنبال پذیرش در مقطع phd هستم مقاله isi در حال اکسپت دارم و یک مقاله داخلی هم دارم . به نظرتون برا کدام کشورها میتونم پذیرش با فاند بگیرم . ممنون میشم جواب بدین.

سلام
    من تقريبا هيچي از فاند گرفتن و اين حرفا نميدونم
    كارشناسيم رو با معدل 14.5 تو رشته مهندسي نرم افزار در دانشگاه علم و صنعت گفتم
    الان هم دارم دوره ارشد نرم افزار رو تو همين دانشگاه طي ميكنم و معدلم بدون احتساب پروژه پاياني 15.5 هستش وحساب كردم اگه پروژه رو هم 14 بگيرم معدل كلم ميشه 15.2
    زبانم بدك نيست ولي IELTS و اين چيزا ندارم
    يه توصيه نامه هم بخوام ميتونم از استاد راهنمام بگيرم
    يه 2 سالي هم هست كه تو وزارت دفاع مشغول به كارم!!!
    با اين اوضاع، ميشه رو فاند گرفتن حساب كنم يا نه؟(پول ندارم خود خرج كنم- داشته باشم هم خرج نميكنم!!!)
    اگه آره كجا ميشه گرفت؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من برق خوندم معدل لیسانسم از شهیدبهشتی14 و فوقم از بابل 60/16هست 1کنفرانس و 1ژورنال و 3 سال سابقه تدریس (در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی) دارم زبانم خیلی خوبه آیلتس 7.5 دارم میخوام دانشگاهیو انتخاب کنم که رنک نسبتا خوب داشته باشه و همچنین کشوری که بعدتحصیلاتم بمونم و کارکنم یعنی کلا شرایط زندگیش هم خوب باشه تا15000$هم میتونم هزینه کنم و نیاز به فاند دارم بنظرتون کدوم کشور اروپای برای تحصیل الکترونیک و بعد کار مناسبه؟و شرایط زندگی خوبی داره؟هم فاندمناسب هم رنک مناسب هم کار و اقامت بعد تحصیل مناسب .فقط در حد قابل قبول و متوسط میخوام باشه ازهمه نظربصرفه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadpour00 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من با شرایط زیر کجا می تونم فول فاند پذیرش بگیرم
    لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه قم با معدل 18
    شاگرد اول کارشناسی
    فوق لیسانس مدیریت تولید از دانشگاه تهران
    شاگرد اول دمقطع ارشد با معدل 19.40
    دارای35مقاله خارجی در ژورنال های ایندکس شده در اسکپوس
    دارای 5 مقاله ISI
    دانشجوی نمونه دانشگاه تهران
    در حال انجام خدمت سربازی از طریق بنیاد ملی نخبگان به صورت پروژه
    هر جا که بخواهید شاید به جز LBS! شرایط شما عالیه و نیاز به نمره زبان و شاید gre/gmat داشته باشید. برای کانادا و آمریکا هم شانس خیلی خوبی دارید(به شرط اینکه مواردی که گفتم را هم کسب کنید)
    inactive account

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

سلام،
    خیلی رک بهتون بگم خیلی از این بندایی که پشت سر هم ردیف کردید، چیزایی نیست که به درد پذیرش گرفتنتون بخوره. بجز بند 1و2 بقیه اطلاعاتی که گفتین جز بخش other یا hobbies رزومه تون محسوب میشه. ملاکایی که اونا دارن معمولا شامل: معدل لیسانس، ارشد، مقاله یا کنفرانس بین المللی و نمره زبان هست. البته اسم دانشگاهتون هم مهمه چنانچه اونجا استاد یا دانشجوی ایرانی باشه و دانشگاههای تاپ ایرانو بشناسند. این جور رزومه نوشتنتون بیشتر به درد سیستم اینور می خوره نه به درد کار علمی و آکادمیک کردن اونور!
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    با سلام و آرزوی سلامتی برای همه دوستان
    با وجود رزومه زیر امکان دریافت فول فاند و بورسیه PHD از دانشگاه های معتبر وجود دارد؟لظفاً اگه ممکنه نام چند دانشگاه رو که روند پذیرش مناسب تری دارند و در کشوری هستند که شرایط اقامتی و زندگی و دریافت ویزای راحت تری (برای شخص دانشجو و همسر) دارند رو معرفی کنید.
    1 - کارشناسی زمین شناسی - دانشگاه آزاد واحد تهران شمال - معدل 15/43 - معدل دروس تخصصی 16/32
    2 - دانشجوی کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی - دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران - معدل تا کنون و بدون پایان نامه 16/38 (پایان نامه دارای وضعیت بسیار بسیار مناسب و در صورت دریافت نمره کامل معدل بالای 17 خواهد شد)
    3 - دبیر 1 همایش ملی زمین شناسی و 2 همایش منطقه ای زمین شناسی - دبیر علمی جشنواره و همایش ملی (کلیه گرایش ها)
    4 - سرپرست و مدیر اجرایی نخستین المپیاد علمی زمین شناسی
    5 - تالیف 4 کتاب آموزشی زمین شناسی (زیر چاپ)
    6- 6 مقاله در همایش های ملی - منطقه ای و داخلی - (احتمالاً تا 2 ماه دیگه 2 مقاله علمی پژوهشی - 2 مقاله کنفرانس ملی مستخرج از طرح پژوهشی و پایان نامه اضافه خواهد شد)
    7 - 7 گواهی شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با رشته
    8 - طراح سوال آزمون های آزمایشی کارشناسی به کارشناسی ارشد
    9 - عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد
    10 - دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه (5 سال)
    11 - دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای زمین شناسی
    با سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

سلام،
    اول یه چیزی راجع به رزومت بگم. موفققیت تابع شدیدی از این مقاله و کنفرانس که نوشتید. چون تا اونجایی که من خبر دارم توی برق عموما بچه های دانشگاههای تهران حتی در مقطع لیسانس هم مقاله ای اس ای میدن (خصوصا شریف).
    در مورد جواب به سوالتون هم باید عرض کنم که الان تو اروپا اقامت گرفتن بعد از تحصیل کار خیلی سختیه. اما بلژیک فنلاند و نروژ فکر می کنم از بقیه جا های اروپا احتمالش بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    سلام دوستان من برق خوندم معدل لیسانسم از شهیدبهشتی14 و فوقم از بابل 60/16هست 1کنفرانس و 1ژورنال و 3 سال سابقه تدریس (در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی) دارم زبانم خیلی خوبه آیلتس 7.5 دارم میخوام دانشگاهیو انتخاب کنم که رنک نسبتا خوب داشته باشه و همچنین کشوری که بعدتحصیلاتم بمونم و کارکنم یعنی کلا شرایط زندگیش هم خوب باشه تا15000$هم میتونم هزینه کنم و نیاز به فاند دارم بنظرتون کدوم کشور اروپای برای تحصیل الکترونیک و بعد کار مناسبه؟و شرایط زندگی خوبی داره؟هم فاندمناسب هم رنک مناسب هم کار و اقامت بعد تحصیل مناسب .فقط در حد قابل قبول و متوسط میخوام باشه ازهمه نظربصرفه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك طراحي جامدات

سلام
    من فارغ التحصيل مكانيك جامدات دانشگاه آزاد تهران با معدل 15.36 و مقاله و سابقه كار هم ندارم IELTS=6.5
    مي خواستم واسه Master دانشگاه EPFL در خواست بدم آيا شانسي دارم؟
    لطفا دوستان راهنمايي كنيد در چه صورتي شانسم بيشتر ميشود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)