صفحه 54 از 207 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

سلام من جاهاي مختلف سوالمو گفتم ولي كسي جوابي نداده
    من ديپلم فني حرفه اي دارم
    فوق ديپلم با معدل 16.60 دانشگاه دولتي
    كارشناسي دانشگاه آزادبا معدل 17.70
    ارشد دانشگاه دولتي روزانه شهرستان با معدل 17 هستم
    آيلتس ميدونم 6.5 و يا بهتر ميتونم بگيرم.
    1 مقاله كنفرانس داخلي
    1 مقاله isi
    رشته من هم مهندسي برقه و فيلد كاريم هم اتوماسيون هستش.
    1 سال هم سابقه كار مرتبط دارم
    مي خواستم بدونم شانسي واسه فاند گرفتن در دكترا دارم اگه دارم از كدوم دانشگاهها؟
    در ضمن لطفا لينك صفحه هزينه هاي بعد از پذيرش گرفتن رو هم برام قرار بديد.

مرسي مرسي و ممنون

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل معماری هستم با معدل 12 از دانشگاه مازندران و ایلتس 6.... می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش گرفتن واسه ارشد دارم؟

سلام معدل کارشناسی 12.45 دانشگاه آزاد (درس افتاده هم زیاد دارم, معدل ترم آخر 15)معدل کارشناسی ارشد از دانشگاه معتبر دولتی با پایان نامه 15.35مقاله isi اسمم نفر دومه1 مقاله داخلی 2 کنفرانس خارجی 2 مقاله پژوهشی در ژورنال غیر isiواسه دکتری تو اروپا امیدی هست؟ کجا رو پیشنهاد میدین؟میتونم تا 30 ملیون هم هزینه کنم مرسی

Junior Member

سلام
    من هنر خوندم و لیسانسم رو از دانشگاه سراسری هنر تهران در سال 85 گرفتم با معدل 17.86
    می خوام برای ایتالیا اقدام کنم الان هم شروع به آموزش زبان ایتالیایی کردم.
    ولی شنیدم که لیسانس مارو قبول ندارن و باید دوباره اونجا لیسانس بخونم
    از طرفی هم نمی دونم که چجوری میشه بورس کامل گرفت. ( پذیرش بدون بورس هم دردی رو ازم دوا نمی کنه )
    در ضمن 5 ساله که کار می کنم ( به عنوان طراح گرافیک) و الان هم مدیر هنری یک شرکت نفتی + 6 شرکت زیرمجموعه هستم
    کسی اطلاعی راجع به دانشگاههای هنر ایتالیا داره؟
    ویرایش توسط sepide4040 : October 30th, 2011 در ساعت 05:55 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

سلام
    یکی از همکلاسی های من هم واسه مستر ایتالیا اقدام کرد. به طرز عجیبی بهش گفته بودن که مدرکت برای ما قابل استناد نیست. بعدش هم چون فقط می خواست بره، قبول کرد که اونجا از اول یه لیسانس دیگه بگیره (البته تو یه رشته دیگه). به طبع تو مقطع لیسانس ساپورت مالی معنایی نداره. چندی پیش که با هاش صحبت می کردم چندان از وضع زندگی اش راضی نبود. راجع به شما هم عرض کنم این همه جا (کاناداو امریکا، کشور های دیگه) چرا گیر دادی ایتالیا؟ شما که معدلت خوبه! درثانی شما که به گفته خودتون اینجا مدیر ارشد شرکت های زیر شاخه شرکت نفت هستی و موقعیت خوبی دارید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide4040 نمایش پست ها
    سلام
    من هنر خوندم و لیسانسم رو از دانشگاه سراسری هنر تهران در سال 85 گرفتم با معدل 17.86
    می خوام برای ایتالیا اقدام کنم الان هم شروع به آموزش زبان ایتالیایی کردم.
    ولی شنیدم که لیسانس مارو قبول ندارن و باید دوباره اونجا لیسانس بخونم
    از طرفی هم نمی دونم که چجوری میشه بورس کامل گرفت. ( پذیرش بدون بورس هم دردی رو ازم دوا نمی کنه )
    در ضمن 5 ساله که کار می کنم ( به عنوان طراح گرافیک) و الان هم مدیر هنری یک شرکت نفتی + 6 شرکت زیرمجموعه هستم
    کسی اطلاعی راجع به دانشگاههای هنر ایتالیا داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

سلام
    معدل لیسانس و ارشدتون به نظر من خیلی پایینه. به نظر من خیلی رو معدلت مانور نده. 4 ترم اخرتو به صورت آ ب س د بیارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    سلام معدل کارشناسی 12.45 دانشگاه آزاد (درس افتاده هم زیاد دارم, معدل ترم آخر 15)معدل کارشناسی ارشد از دانشگاه معتبر دولتی با پایان نامه 15.35مقاله isi اسمم نفر دومه1 مقاله داخلی 2 کنفرانس خارجی 2 مقاله پژوهشی در ژورنال غیر isiواسه دکتری تو اروپا امیدی هست؟ کجا رو پیشنهاد میدین؟میتونم تا 30 ملیون هم هزینه کنم مرسی

سلام مگه میشه فقط معدل 4 ترم آخر را بیان کرد؟در ضمن تو اروپا نگفتین کجا امیدی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

نقل قول نوشته اصلی توسط h.sedighikamal نمایش پست ها
    سلام،
    خیلی رک بهتون بگم خیلی از این بندایی که پشت سر هم ردیف کردید، چیزایی نیست که به درد پذیرش گرفتنتون بخوره. بجز بند 1و2 بقیه اطلاعاتی که گفتین جز بخش other یا hobbies رزومه تون محسوب میشه. ملاکایی که اونا دارن معمولا شامل: معدل لیسانس، ارشد، مقاله یا کنفرانس بین المللی و نمره زبان هست. البته اسم دانشگاهتون هم مهمه چنانچه اونجا استاد یا دانشجوی ایرانی باشه و دانشگاههای تاپ ایرانو بشناسند. این جور رزومه نوشتنتون بیشتر به درد سیستم اینور می خوره نه به درد کار علمی و آکادمیک کردن اونور!
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییتون
    شما اولین شخصی هستین که میگین این جور فعالیت ها به درد پذیرش گرفتن نمیخوره!!! به نظر من این موارد می تونن نشان دهنده میزان علاقه و فعالیت علمی و پژوهشی در رشته مورد نظر باشن. برای شخصی که میخواد از اون ور دنیا به شخصی که هیچگونه شناختی ازش نداره جواب بده،علاوه بر رشته و دانشگاه و معدل و مقاله،فعالیت های جانبی مرتبط تاثیر بسیار مثبتی در شناخت طرف مقابل داره. چند تا از دوستان من (البته در رشته های متفاوت) با معدل های پایین از دانشگاه های غیر معتبر و فقط با وجود داشتن سابقه کار و فعالیت های این چنینی توانستند پذیرش از دانشگاه های معتبر کانادا،استرالیا و اروپا بگیرن.آیا شما تجربه ای در این خصوص دارین که این فعالیت ها برای گرفتن پذیرش مناسب نیست؟جدا از اینها آیا معدل و دانشگاه محل تحصیلم برای گرفتن پذیرش مناسب هست؟
    ممنون از توجه شما

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

دوستان لطفاً يه جوابي هم به سوال من بدين بي زحمت

Junior Member shaahin_67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام،

دوستان من با معدل 14.05 کارشناسی (بدون نمره ی پروژه + 9 واحد که البته تا دی-بهمن فارغ میشم)، یه مقاله IEEE و نمره آیلتس بین 7-8 (امتحانش 15 بهمنه) بغیر از ایتالیا از کدوم کشورهای دیگه می تونم پذیرش با احتمال بالا بگیرم؟

خیلی ممنون،
    "اگر ایمانی به کوچکی دانه خردل داشته باشید، می توانید به کوه بگویید از اینجا به آنجا منتقل شو و منتقل خواهد شد و هیچ امری برای شما ناممکن نخواهد بود!"(متّی 17:20)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)