صفحه 56 از 207 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط Moslemi نمایش پست ها
    درود و دو صد بدرود.
    ممنون از پاسختون. اگه توی سایت دانشگاه ننوشته باشه که GRE و GMAT می خواد پس نمی خواد دیگه ؟ !!!!
    راستی اگه میشه اسامی کامل چند تا از دانشگاهایی رو که فوق صنایع ارائه میدن ( گرایشای فنی) رو برام ارسال کنین لطفا !!!

دانشگاهای آلمانی ددلاین زدن 31 May . یعنی واسه پاییز 2012 تا حدودای خرداد 91 وقت هست دیگه ؟ یا اینکه از الان باید رجیستر شه یا آنلاین فرم پر کنه و از اسیست اقدام کنه و از این حرفا !!! ؟؟؟

یک دنیا ممنون !
    دروود.

بله اگر در وب سایت دانشگاه از ازمون GRE و یا GMAT صحبتی به عمل نیامد مبنی بر این است که نیاز نمی باشد اما این را بدانید که نمره GRE و GMAT الزاماً شانس پذیرش را افزایش می دهد مخصوصاً برای رشته های مرتبط با مدیریت و MBA.
    در خصوص مهندسی صنایع هم همانطور که گفتم دانشگاههای زیادی ارائه نمیکنند اما 2 دوره مرتبط با مهندسی صنایع در دانشگاه keel و TU Hamburg ارائه میشه که در دانشگاه صنعتی هامبورگ با اخذ شهریه 22000 یورو هست که یکم بالا می باشد.!! برای اطلاعات بیشتر این 2 لینک پایین رو مشاهده کنید.

1-کلیک کنید
    2-کلیک کنید

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

سلام دوستان لطفا ما رو هم راهنمایی کنید برای گرفتن پذیرش فوق لیسانس شانس پذیرش ما از اروپا چقدره
    مشخصات خودم
    رشته :مرمت بناهای تاریخی
    مقطع : کارشناسی
    دانشگاه سراسری (مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی)
    شهر دانشگاه :تهران
    رتبه کنکور :101
    معدل کل : 17
    تاریخ دفاع :15 آبان 90
    سابقه کار : ندارم
    مقاله : ندارم
    ایلتس : 7 آکادمیک

رشته انتخابی برای فوق : معماری داخلی(دکوراسیون )

و این هم مشخصات همسر مربوطه :

رشته :کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه : آزاد
    شهر دانشگاه :لاهیجان
    معدل کل : 14.39
    تاریخ فارغ التحصیلی : 79
    سابقه کار : 8سال برنامه نویسی / رزومه در حد عالی
    مقاله : ندارد
    ایلتس : 6.5 آکادمیک (داره برای ۷ تلاش میکنه)

رشته انتخابی برای فوق : کامپیوتر
    از راهنمایی همگی ممنونیم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا ما رو هم راهنمایی کنید برای گرفتن پذیرش فوق لیسانس شانس پذیرش ما از اروپا چقدره
    مشخصات خودم
    رشته :مرمت بناهای تاریخی
    دانشگاه سراسری (مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی)
    شهر دانشگاه :تهران
    رتبه کنکور :101
    معدل کل : 17
    تاریخ دفاع :15 آبان 90
    سابقه کار : ندارم
    مقاله : ندارم
    ایلتس : 7 آکادمیک

رشته انتخابی برای فوق : معماری داخلی(دکوراسیون )

و این هم مشخصات همسر مربوطه :

رشته :کامپیوتر - نرم افزار
    دانشگاه : آزاد
    شهر دانشگاه :لاهیجان
    معدل کل : 14.39
    تاریخ فارغ التحصیلی : 79
    سابقه کار : 8سال برنامه نویسی / رزومه در حد عالی
    مقاله : ندارد
    ایلتس : 6.5 آکادمیک (داره برای ۷ تلاش میکنه)

رشته انتخابی برای فوق : کامپیوتر
    از راهنمایی همگی ممنونیم
    ببینید سرکار خانم سحرناز.
    من تنها به تسلط نسبی که در کشور آلمان دارم بسنده میکنم!! اولاً شانس شما خیلی بالا است و به راحتی با این معدل و نمره زبان عالی میتونید از دانشگاههای صنعتی کوتوبوس و اشتوتگارت پذیرش بگیرید. اما شرایط همسر شما یکم نامناسب و متوسطه البته شانس داره بدلیل اینکه کشور آلمان در زمینه فناوری اطلاعات و کامپیوتر رشته گرایشهای متعددی داره. اما چون مدت زمان زیادی رو از تحصیل ایشون پشت سر گذاشته ممکنه یه پیامد خوبی نداشته باشه! اما به هر دلیل این باعث نمیشه که شما اقدام نکنید شهریه در دانشگاههای آلمان بسیار پایین یا در نهایت ترمی 400 تا 500 یورو است که بیشتر به انگلیسی تدریس میشه. اما در خصوص هزینه زندگی در شهرهای بزرگ مثل مونیخ ، برلین، فرانکفورت، کلن بین 750 تا 900 یورو در ماه و در شهرهای کوچک بین 600 تا 700 می باشد.

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام.
    دانشجوی لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی هستم. معدل 17/5 و تافل 630. یه مقاله ژورنال داخلی هم دارم. رزومه م هم در مجموع مناسبه!
    می خواستم بدونم احتمال پذیرش مستر با فاند از دانشگاه delft هلند دارم؟
    یا کلا کدوم دانشگاه های اروپا می تونم با فاند پذیرش بگیرم؟
    مرسی

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

آیلتس عزیز :
    من منتظر جوابی درست عکس این بودم فکر میکردم رزومه خیلی تعیین کننده است و شانس همسرم به دلیل رزومه خوبش بیشتراز منه ولی میبینم که برعکس از آب دراومد
    اتفاقا ما خودمون هم چهار تا گزینه در نظر داریم که یکیش آلمانه حالا در همین رابطه چند سوال دیگه دارم :
    ۱-هزینه ای که گفتید نفری منظورتون بود یا با در نظر داشتن دو نفر بودن گفتید ؟؟؟
    ۲- شانس اینکه هر دو بتونیم از یک دانشگاه پذیرش بگیریم چقدره ؟ و راهش چیه ؟
    ۳-چطوری میتونیم شانس همسرم رو بالا ببریم آیلتس ۷ رو که به احتمال خیلی زیاد تا آزمون بعدی میگیره اما به جز اون چه کارهایی میتونه در این راستا براش مفید باشه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    آیلتس عزیز :
    من منتظر جوابی درست عکس این بودم فکر میکردم رزومه خیلی تعیین کننده است و شانس همسرم به دلیل رزومه خوبش بیشتراز منه ولی میبینم که برعکس از آب دراومد
    اتفاقا ما خودمون هم چهار تا گزینه در نظر داریم که یکیش آلمانه حالا در همین رابطه چند سوال دیگه دارم :
    ۱-هزینه ای که گفتید نفری منظورتون بود یا با در نظر داشتن دو نفر بودن گفتید ؟؟؟
    ۲- شانس اینکه هر دو بتونیم از یک دانشگاه پذیرش بگیریم چقدره ؟ و راهش چیه ؟
    ۳-چطوری میتونیم شانس همسرم رو بالا ببریم آیلتس ۷ رو که به احتمال خیلی زیاد تا آزمون بعدی میگیره اما به جز اون چه کارهایی میتونه در این راستا براش مفید باشه ؟
    خواهش میکنم. من 100% شانس همسرتون رو رد نکردم! گفتم در کشور آلمان واسشون معدل خیلی مهمه! اما شانس با این مدت زمان سابقه کار وجود داره نگران نباشید.
    در خصوص هزینه بله هر نفر بطور معمول به همین شکل است. البته شاید امیدی باشه واسه اینکه شما در خوابگاه متاهلی که در دانشگاه وجود داره هزینه کمی پایین تری رو بپردازید البته در ایم مورد بهتره با مسئول DORMITORY دانشگاه مکاتبه کنید.
    2- در خصوص اینکه هر دو در یک دانشگاه پذیرش بگیرید به رشته های ارائه شده و نوع زبان تدریس اون دانشگاه داره از طریق وب سایت WWW.DAAD.DE می تونید پیگیری کنید.
    3- در خصوص افزایش شانس که من فکر کنم اگر گواهینامه مرتبط با دوره های شبکه یا برنامه نویسی یا حتی کنفرانس یا مقاله خیلی کمک خواهد کرد.

برقرار باشید

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    به نظرتون هيچ اميدي به گرفتن پذيرش دارم ؟ براي مستر شيمي مواد
    ليسانس :10 /13
    فوق ليسانس : 25/16
    هردو از خواجه نصير
    آيلس : 5/6
    5 سال سابقه كار در زمينه مواد شيميايي.
    بنظرتون اميدي هست؟ چه جاههايي رو پيشنهاد مي كنيد ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eva نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    به نظرتون هيچ اميدي به گرفتن پذيرش دارم ؟ براي مستر شيمي مواد
    ليسانس :10 /13
    فوق ليسانس : 25/16
    هردو از خواجه نصير
    آيلس : 5/6
    5 سال سابقه كار در زمينه مواد شيميايي.
    بنظرتون اميدي هست؟ چه جاههايي رو پيشنهاد مي كنيد ؟

دروود .
    به نظر من واسه دانشگاههای هلند و آلمان شانس شما خوبه البته بدون فاند. و بهتره برای مطمئن شدن با دانشکده دانشگاه مکاتبه کنید.

Junior Member Moslemi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.

بله اگر در وب سایت دانشگاه از ازمون GRE و یا GMAT صحبتی به عمل نیامد مبنی بر این است که نیاز نمی باشد اما این را بدانید که نمره GRE و GMAT الزاماً شانس پذیرش را افزایش می دهد مخصوصاً برای رشته های مرتبط با مدیریت و MBA.
    در خصوص مهندسی صنایع هم همانطور که گفتم دانشگاههای زیادی ارائه نمیکنند اما 2 دوره مرتبط با مهندسی صنایع در دانشگاه keel و TU Hamburg ارائه میشه که در دانشگاه صنعتی هامبورگ با اخذ شهریه 22000 یورو هست که یکم بالا می باشد.!! برای اطلاعات بیشتر این 2 لینک پایین رو مشاهده کنید.

1-کلیک کنید
    2-کلیک کنید
    درود.
    Kiel University که گفتین دورOnline هستش !!! از همین جا باید با اینترنت درس خوند ؟ !!! اصلا از دوره های انلاین اطلاعاتی دارین ؟

ممنون.

سلام دوستان کسی اینجا رشتش زیست شناسی هست که بتونه کمکم کنه؟
    من کارشناسی ارشد توی رشته بیوسیستماتیک دارم ولی قصد دارم در یک گرایش دیگه ( نوروساینس) برای دکترا درخواست پذیرش بدم ولی چون هیچ کار تحقیقی روی این رشته نکردم امکان گرفتن پذیرش برای من وجود داره؟ من قصد دارم برای یکی از دانشگاههای فرانسه درخواست پذیرش بدم
    چون مدرک لیسانس من کارشناسی زیست شناسه که همه گرایش ها را در بر می گیره به نظر شما بهتر نیست که از مدرک لیسانسم برای گرفتم پذیرش در نورساینس استفاده کنم؟ یعنی ارشدی که در ایران گرفتم را نظر نگیرم
    لطفا" کسایی که در این زمینه تجربه و اطلاعات دارند راهنماییم کنن
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)