صفحه 57 از 207 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SharifUT

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
    سلام.
    دانشجوی لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی هستم. معدل 17/5 و تافل 630. یه مقاله ژورنال داخلی هم دارم. رزومه م هم در مجموع مناسبه!
    می خواستم بدونم احتمال پذیرش مستر با فاند از دانشگاه delft هلند دارم؟
    یا کلا کدوم دانشگاه های اروپا می تونم با فاند پذیرش بگیرم؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز،
    به نظر من رزومه تون واسه یه دانشجو لیسانس خیلی عالیه. حتما از یه دانشگاه خوب می تونید جواب بگیرید. اما یه نکته رو فراموش نکنید. واسه اروپا استاد خیلی تعیید کننده است، پس حتما اول باید یکی و پیدا کنید. اگه استاد قبول کنه دیگه همه چی حله. واسه همین پیشنهاد می کنم دستگاه دیپلماسی تونو تو این زمینه فعال کنید .
    موفق باشید

Junior Member

سلام،من لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش ژنتیک می خونم هنوز فارق التحصیل نشدم اما معدل کل من حدودا 17 هست،می خوام برای ارشد یبوتکنولوژی اسپانیا،ترجیحا دانشگاه والنسیا اقدام کنم،مدرک زبان ندارم اما می تونم بگیرم البته تا اونجا که می دونم جز مدارکش نیست،به نظرتون چقدر شانس پذیرش دارم؟شنیدم اسپانیا سخت ویزا میده درسته؟ِ
    بجز اسپانیا کدوم کشور اروپایی اقدام کنم خوبه؟وبعد از اینکه درسم تموم شد میشه راحت کار پیدا کرد و اقامت گرفت؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_t نمایش پست ها
    سلام،من لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش ژنتیک می خونم هنوز فارق التحصیل نشدم اما معدل کل من حدودا 17 هست،می خوام برای ارشد یبوتکنولوژی اسپانیا،ترجیحا دانشگاه والنسیا اقدام کنم،مدرک زبان ندارم اما می تونم بگیرم البته تا اونجا که می دونم جز مدارکش نیست،به نظرتون چقدر شانس پذیرش دارم؟شنیدم اسپانیا سخت ویزا میده درسته؟ِ
    بجز اسپانیا کدوم کشور اروپایی اقدام کنم خوبه؟وبعد از اینکه درسم تموم شد میشه راحت کار پیدا کرد و اقامت گرفت؟
    اگه معدلتون تو همین حد بمونه شانس پذیرش از دانشگاههای خوب آلمان رو دارید و همونطور که می دونید آلمان در ضمینه علوم طبیعی خیلی فعال هست ! بهتره شانستون رو امتحان کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط h.sedighikamal نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    به نظر من رزومه تون واسه یه دانشجو لیسانس خیلی عالیه. حتما از یه دانشگاه خوب می تونید جواب بگیرید. اما یه نکته رو فراموش نکنید. واسه اروپا استاد خیلی تعیید کننده است، پس حتما اول باید یکی و پیدا کنید. اگه استاد قبول کنه دیگه همه چی حله. واسه همین پیشنهاد می کنم دستگاه دیپلماسی تونو تو این زمینه فعال کنید .
    موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون. ئه پس اروپا هم مثل کانادا و آمریکا مکاتبه ای سیستمش! فقط یه سوال. فاند را هم باید از استاد بگیرم یا اینکه تو اروپا بیشتر از طریق scholarship ها باید اقدام کرد؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار دانشگاه الزهرا

سلام
    من کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه الزهرا هستم معدلم 16 و نمره آیلتسم 7 هست. در زمینه طراحی وب هم فعالیت دارم به علاوه اینکه یک سیستم آموزش آنلاین برای دانشگاه خودمون طراحی کردم که استفاده میشه به نظرتون شانس پذیرش من در رشته Engineering and policy analysis دانشگاه دلف در هلند چقدره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-نرم افزار دانشگاه الزهرا

سلام
    من کارشناسی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه الزهرا هستم معدلم 16 و نمره آیلتسم 7 هست. در زمینه طراحی وب هم فعالیت دارم به علاوه اینکه یک سیستم آموزش آنلاین برای دانشگاه خودمون طراحی کردم که استفاده میشه فاند برام مهم نیست به نظرتون شانس پذیرش من در رشته Engineering and policy analysis دانشگاه دلف در هلند چقدره؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همه عزیزان
    لطفا منو هم راهنمایی کنید.مرسی دارین شدید(راهنمایی توپ مرسی دبل شدید داره........)
    آیا با این شرایطی که من دارم امید به پذیرش و فاند داشته باشم:
    1-لیسانس مهندسی مواد از دانشگاه دولتی شیراز با معدل 14/17
    2-فوق لیسانس مهندسی مواد گرایش شناسایی وانتخاب مواد از دانشگاه باهنر کرمون با معدل 17/60
    3-زمینه فعالیت توی کارشناسی ارشد نانوتکنولوژی
    3-4تا مقاله داخلی
    4-1مقالهISI چاپ شده در سال 2011 با impact factor:2.135 توی زمینه نانو تکنولوژی و مغناطیس
    5-1 مقاله دیگه هم فرستادم واسه یه ژورنالی با impact factor:1.875که این مقاله هم revise خورده
    6-یه چکیده هم فرستادم واسه یه کنفرانس تو هاوایی آمریکا که اونم به صورت پوستر پذیرفته شد( کنفرانس نانو تکنولوژی).
    7-عضو ستاد نانو ریاست جمهوری (تونستم ازشون به خاطر پایان نامم و مقاله هام پولم بگیرم)
    8-زبانم بدک نیست،دارم میخونم واسه تافل چون تا حالا امتحان ندادم
    9-الانم بدبختانه سربازم ولی خوشبختانه چیزیش نمونده که تموم شه
    10-از اونجایی که شیرازیم خواهشا سریع منو راهنمایی کنید چون میدونید حال نوشتن دوباره رو ندارم
    11-مرسی دارین شدید

سلام دوستان من معدلم ۱۳.۷۰ دانشگاه آزاد هست و ایلتس ۶.۵ دارم برای گرفتن پذیرش از LMU آلمان رشته روانشناسی شانسی دارم ؟ برای recommend letter هم مشکلی ندارم .شما کجاهارو پیشنهاد میکنید برای apply

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من معدلم ۱۳.۷۰ دانشگاه آزاد هست و ایلتس ۶.۵ دارم برای گرفتن پذیرش از LMU آلمان رشته روانشناسی شانسی دارم ؟ برای recommend letter هم مشکلی ندارم .شما کجاهارو پیشنهاد میکنید برای apply
    شانست بالا نیست ولی اگه رزومت خوب باشه بهتر میشه. به نظر من چون معدلت پایینه هرجا که روانشناسی ارائه میدن و شرط معدل ندارن اپلای کن

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

سلام

من ارشد برق از دانشگاه سراسري با معدل17
    كارشناسي ناپيوسته از دانشگاه آزاد با معدل 17.60
    كارداني از دانشگاه دولتي با معدل 16.60
    و ديپلم فني حرفه اي با معدل17 هستم
    2 مقاله كنفرانس بينالمللي و ايلتس 6.5 دارم
    سابقه كاري مرتبط هم دارم

به نظرتون براي phd از كدوم دانشگاهها مي تونم full fund بگيرم؟
    در كل كدوم كشورها و دانشگاهها رو پيشنهاد ميدين وچرا؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)