صفحه 7 از 207 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد هستم
    معدلم 14.24
    البته درسای اختصاصییم نمره هاش خیلی بهتر از درسای اصلیمه
    زبان هنوز امتحان ندارم اما مینیمم روی 6.5 حساب میشه کرد
    مقاله ندارم اما برای جشنواره خوارزمی یه مقاله دادم که یه روش جدید ریاضی بود برای حل معادلات که در برق به درد می خورد
    مدارک فنی حرفه ای مرتبط 4 تا و غیر مرتبط 7 تا دارم
    می خوام ببینم برای دانشگاه های فنلاند ، آلمان و مالزی چقدر شانس پذیرش دارم
    به نظر من ، اون مقالتون بسیار خوبه و تاثیر گذار. به هر حال نشون میده که شما تحقیقات با ارزشی داشتید.
    مدارک مذکور در قالب مهارت های شما در سنگین کردن رزومه کارآمد خواهند بود.
    شما برای فنلاند و مالزی شانس بالایی دارین اما آلمان یکمی سخته.
    اگه صرفاً مالزی رو به خاطر هزینه انتخاب کردین. توصیه میکنم که نیم نگاهی به ایتالیا هم داشته باشید. که یه کمک هزینه سالانه 4750 یورویی به نام ISU به ایرانی ها میدن (تمام مقاطع حتی لیسانس) که با احتساب این کمک هزینه، هزینه شما از مالزی هم کمتر خواهد شد.
    ویرایش توسط M.jorfi : August 4th, 2010 در ساعت 07:44 PM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    شما برای دکترا در اروپا هم شانس خوبی دارین. من باشم فقط به PhD فکر میکنم و مطمئنم که اگه تلاش کنین، میتونین فاند هم بگیرین، فقط ای کاش که حداقل یه دونه مقاله داشتین.
    اگرم خواستین برین جای دیگه میتونین همین الان با همین رزومه برای دکترای اونجا اقدام کنین. اما به نظر من برای دوره Post-Doc میتونین هرجایی برین. فعلاً به پذیرش با فاند دکترا فکر کنید.
    من هم تائید می کنم. ببینید تا اونجایی که من از پروسه ی اپلای خودم فهمیدم، مهم نیست مقاله چاپ شده باشه. یعنی پول چاپش رو داده باشید. من اکثر مقاله هام به صورت submit یا accept شده بود، ولی فقط یکیشو رجیستر کرده بودم. نکته اش اینه که این نشون می ده شما کار کردید و مقاله شده کارتون، هرچند که رجیستر نشده باشه. اونام می گن مقاله رو برای ما بفرست تا ما ببینیم چی کرده ای. پس مقاله بدید و تو رزومه ذکر کنید، جتی اگه سابمیت نشه یا رجیستر نکنیدش به خاطر پولش. معدلتون خوبه و حیفه این معدل رو خراب کنید. روی دانشگاه های خوب آلمان حساب کنید البته با نمره تافل خوب.

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    به نظر من ، اون مقالتون بسیار خوبه و تاثیر گذار. به هر حال نشون میده که شما تحقیقات با ارزشی داشتید.
    مدارک مذکور در قالب مهارت های شما در سنگین کردن رزومه کارآمد خواهند بود.
    شما برای فنلاند و مالزی شانس بالایی دارین اما آلمان یکمی سخته.
    اگه صرفاً مالزی رو به خاطر هزینه انتخاب کردین. توصیه میکنم که نیم نگاهی به ایتالیا هم داشته باشید. که یه کمک هزینه سالانه 4750 یورویی به نام ISU به ایرانی ها میدن (تمام مقاطع حتی لیسانس) که با احتساب این کمک هزینه، هزینه شما از مالزی هم کمتر خواهد شد.
    از راهنماییت خیلی ممنونم
    درباره این کمک هزینه چیزی نمی دونم اگه توضیح مختصر یا لینکی درباره این کمک هزینه هست به من بگی ممنون میشم
    ویرایش توسط M.jorfi : August 4th, 2010 در ساعت 10:31 PM

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    از راهنماییت خیلی ممنونم
    درباره این کمک هزینه چیزی نمی دونم اگه توضیح مختصر یا لینکی درباره این کمک هزینه هست به من بگی ممنون میشم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D8%B1%D8%B3%29
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

سلام به همه دوستان. من 7 ترم از تحصلیلم در دانشگاه هرمزگان در رشته عمران میگذره و احتمالا دو ترم دیگه دارم. الان معدلم 16 هست. و نمره ی بعضی از درسهای تخصصیم واقعا خوبه و البته بعضی نه (در حد 13-14). در طول تحصیلم با یک سازمان دولتی آلمان (gtz) در زمینه محیط زیست همکاری کردم و حتی موفق به نشر یک کتاب که البته به رشته ی خودم مربوط نیست شدم. در تدوین استاندارد های ملی آزمایش های روزسازی ایران که زیر نظر وزیر انجام می شه با دو نفر دیگه همکاری می کنم. در زمینه پایداری سازه ها هم دارم یه مقاله زیر نظر رئیس گروهمون می نویسم. شانسی دارم؟ ممنون

سلام دوستان عزیز

من رشته ام مدیریته. معدل لیسانس و فوقم بالای 18 هست. GMAT 640 و تافلم 110 شدم. یک مقاله چاپ شده ISI هم دارم.

اگر خدا بخواد تا اواسط پاییز هم تزم رو دفاع میکنم. می خوام ببینم شانس من واسه PHD توی نروژ یا فنلاند چه قدره؟

پیشاپیش از همکاری شما دوستان تشکر می کنم و برای همتون آرزوی موفقیت می کنم

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط faith نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من رشته ام مدیریته. معدل لیسانس و فوقم بالای 18 هست. GMAT 640 و تافلم 110 شدم. یک مقاله چاپ شده ISI هم دارم.

اگر خدا بخواد تا اواسط پاییز هم تزم رو دفاع میکنم. می خوام ببینم شانس من واسه PHD توی نروژ یا فنلاند چه قدره؟

پیشاپیش از همکاری شما دوستان تشکر می کنم و برای همتون آرزوی موفقیت می کنم
    سلام. شانستون خیلی خوبه منتهی اگر به دنبال بورس هستید بایستی از طریق سایت دانشگاهها یا ارتباط با اساتید Position های خالی برای دکترا رو پیدا کنید. در این کشورها معمولاً زمانی Position دکتری وجود دارد که اساتید پروژه های تحقیقاتی (به ویژه از نوع پروژه های ارتباط با صنعت) در دست داشته باشند.
    موفق باشید.
    پی نوشت: حتماً خودتون هم تا حالا به این قضیه فکر کردین اما در هر صورت با این معدل و نمره تافل عالی خیلی حیفه برای دانشگاههای آمریکا (حتی دانشگاههای ممتاز) اپلای نکنین. به خصوص که رشته تون هم اونجا از همه نظر رشته تاپی محسوب میشه و شانستون برای بورس بالاست.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من با معدل لیسانس 13.95 و فوق لیسانس 16.7 تو رشته مکانیک جامدات از یک دانشگاه سراسری (هر دو از یک دانشگاه) و 2 مقاله ISI چقد می تونم به گرفتن پذیرش همراه با بورس از دانشگاههای خوب اروپا بویژه آلمان و انگلیس امیدوار باشم؟ ضمن اینکه برای TOEFL و GRE هم اقدام کردم و فک کنم بتونم نمره خوبی تو هر دوتاش کسب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط Ahmad Naderi : August 4th, 2010 در ساعت 04:17 PM

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Naderi نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من با معدل لیسانس 13.95 و فوق لیسانس 16.7 تو رشته مکانیک جامدات از یک دانشگاه سراسری (هر دو از یک دانشگاه) و 2 مقاله ISI چقد می تونم به گرفتن پذیرش همراه با بورس از دانشگاههای خوب اروپا بویژه آلمان و انگلیس امیدوار باشم؟ ضمن اینکه برای TOEFL و GRE هم اقدام کردم و فک کنم بتونم نمره خوبی تو هر دوتاش کسب کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام.
    دانشگاههای انگلیس به تازگی به خارجی ها خیلی سخت بورس می دهند. بورس های موجود هم معمولاً شامل شهریه نمی شود، یعنی دست کم نصف هزینه ها را باید خودتان بدهید که با توجه به کمرشکن بودن هزینه ها عاقلانه نیست. از دانشگاههای آلمان هم می توانید بورس بگیرید منتهی حتی اگر بتوانید دانشگاههایی پیدا کنید که دوره دکترا رشته شما را به زبان انگلیسی ارائه کنند باز هم نیاز به دانستن زبان آلمانی خواهید داشت که به نوعی یک مانع محسوب می شود. به نظرم اگر نمره تافل و GRE خوبی آوردید و حتماً به دنبال تحصیل در اروپا را هستید، دانشگاههای سوئیس را هم در نظر داشته باشید. به خصوص دو دانشگاه پلی تکنیک زوریخ (ETH) و پلی تکنیک لوزان (EPFL) که واقعاً معتبرند. (البته خیلی سخت هم پذیرش می دهند).اگر برای دکترا بتوانید از یکی از این دو دانشگاه بورس بگیرید سالی حدود 50 هزار فرانک سوئیس (تقریباً 50 میلیون تومن) به شما می دهند که با یک زندگی معمولی می شود نصفش را صرفه جویی کرد.
    موفق باشید.
    پی نوشت: همان طور که به دوستمان در پست شماره 67 همین تاپیک توصیه کردم نیم نگاهی به دانشگاههای آمریکا هم داشته باشید. (به خصوص اگر نمره تافلتان بالای 100 شد.)
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

سلام من معدل لیسانسم 13.37 مهندسی کامپیوتر و آیلتس 6.5 برای فوق لیسانس می خوام اقدام کنم. فاند که فکر نکنم شانسی باشه با این معدل! بدون فاند چه پیشنهادی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)