صفحه 9 از 200 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا ( بجز سوئد )

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سلام

نمره زبانتونو سریعتر آماده کنید.شما اگه با هزینه خودتون می خواین تحصیل کنید با توجه به اینکه معدلتونم بد نیستش در کشورهایی مثل فنلاند و هلند در اروپا شانس خوبی دارید.فقط نمره زبان کافی برا اینا رو باید بیارید.اگه از فنلاند پذیرش بگیرید تحصیل مجانی دارین.
    ترم بعدی برای بهار 2011 هستش که حوالی جولای و آگوست باید آماده ارسال مدارکتون باشید.
    باسلام و تشکر از راهنمایی تون
    میخواستم ببینم که تو هلند تحصیل مجانیه ؟
    اگه برای اطریش یا اسپانیا یا ایتالیا اقدام کنم چطور امیدی هست ؟ (البته دانشگاههایی که انگلیسی زبان هستند )
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط nazy shayan نمایش پست ها
    باسلام و تشکر از راهنمایی تون
    میخواستم ببینم که تو هلند تحصیل مجانیه ؟
    اگه برای اطریش یا اسپانیا یا ایتالیا اقدام کنم چطور امیدی هست ؟ (البته دانشگاههایی که انگلیسی زبان هستند )
    با تشکر
    شما برای تمام این کشورهایی که گفتید هم شانس دارید.نه در هلند مجانی نیست و نسبتا تحصیل و زندگی گرون تموم میشه.مگر اینی که شما رزومتون خیلی قوی باشه و بورسی چیزی بگیرید.
    کشور هایی که من اول پیشنهاد دادم مجانی بودن تحصیلات.آلمان هم شرایط خوبی داره و شاید از لحاظ شهریه دانشگاه نسبت به بقیه ارزونتر باشه.در مجموع شما اول شرایط اپلای کردن رو سریعا به دست بیارید.بعدش تمام کشور هایی که براتون قابل قبول هست رو جستجو کنید.راجع به تمام این کشور ها و ریزه کاری های مربوطه به طور کامل در انجمن اروپا بحث شده.سر فرصت اونا رو هم مطالعه کنید.

موفق باشید.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

سلام من برای کارشناسی IT در فنلاند میخوام اقدام کنم و معدل دیپلم من هم 16 هست راستی توی مدرسه ی نمونه ی دولتی درس میخونم اگه ممکنه شانس منو هم بگید!

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط aanafcheh نمایش پست ها
    سلام من برای کارشناسی IT در فنلاند میخوام اقدام کنم و معدل دیپلم من هم 16 هست راستی توی مدرسه ی نمونه ی دولتی درس میخونم اگه ممکنه شانس منو هم بگید!
    برای آشنایی بیشتر اینجا رو بینید
    راجع به شانستون هم باید نمره زبان و ... رو داشته باشید تا بهتر بشه نظر داد .

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Senior Member aida8404 آواتار ها

سلام. من ترم اخر رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم. معدلم تا الان 16.30 هستش از دانشگاه ازاد. مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه و مشکلی ندارم. هیچ مقاله یا سابقه کاری هم ندارم. می خوام برای ترم اینده اقدام کنم و اگه دیر برای ترم بعد. حالا نظرتون چیه؟ کدوم دانشگاه و کدوم کشور را پیشنهاد می کنید؟ امکان فاند برام وجود داره؟ اگه نداره لطفا یه دانشگاهی بگید که تمام دوره ارشد بیشتر از 7 یا 8 میلیون نشه از همتون صمیمانه تشکر می کنم.
    ویرایش توسط ossi : April 26th, 2010 در ساعت 11:55 PM

سلام و درود بر همه...
    کسی درباره دانشگاههای مجانی تو آلمان اطلاعی داره؟؟ گرایش های برق؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط salllam2fun نمایش پست ها
    سلام و درود بر همه...
    تا اونجایی که من میدونم وقتی مجانی میشن که زبان آلمانی رو بلد باشی و از امتحانی که میگیرن نمره حدنصاب رو بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط salllam2fun نمایش پست ها
    سلام و درود بر همه...
    هزینه ی دانشگاهها تو آلمان به ایالتشون بستگی داره. تو بعضی ایالتها مجانیه تو بعضیا پولی.
    مثلا می دونم دانشگاه kiel مجانیه، یا berlin
    اما بازم هست، بگردین پیدا می کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-طراحی فرایند

سلام
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی شیمی-طراحی فرایند هستم. معدل فوق لیسانسم تا الان 17.98 هست و لیسانسم هم در مهندسی شیمی-صنایع شیمیایی معدنی خوندم با معدل 16.66.
    3 سال سابقه تدریس به عنوان استاد حل تمرین دارم، 1 سال هم سابقه کار تو آزمایشگاه.
    1 مقاله ISI دارم و 3 همایش داخلی.
    پایان نامه ام هم در قالب یک پروژه برای شرکت نفت دارم انجام می دم. 4 ماه کارآموزی هم در کارخانه سیمان دارم و 1 ماه هم در یک پروژه تحقیقاتی با شرکت کاله همکاری داشتم.
    4 تا توصیه نامه هم دارم، یکی از یکی از استادام که پرفسور هست و منچستر درس خونده، سه تای دیگه هم استادیار هستند.
    5 هفته قبل برای یک موقعیت خالی دکتری از دانشگاه NTNU اقدام کردم که عنوانش دقیقاً با موضوع پایان نامم یکی بود.

کسی از دوستان میدونه چقدر شانس دارم و اینکه چقدر طول می کشه تا جواب بدن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nobandegani نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی شیمی-طراحی فرایند هستم. معدل فوق لیسانسم تا الان 17.98 هست و لیسانسم هم در مهندسی شیمی-صنایع شیمیایی معدنی خوندم با معدل 16.66.
    3 سال سابقه تدریس به عنوان استاد حل تمرین دارم، 1 سال هم سابقه کار تو آزمایشگاه.
    1 مقاله ISI دارم و 3 همایش داخلی.
    پایان نامه ام هم در قالب یک پروژه برای شرکت نفت دارم انجام می دم. 4 ماه کارآموزی هم در کارخانه سیمان دارم و 1 ماه هم در یک پروژه تحقیقاتی با شرکت کاله همکاری داشتم.
    4 تا توصیه نامه هم دارم، یکی از یکی از استادام که پرفسور هست و منچستر درس خونده، سه تای دیگه هم استادیار هستند.
    5 هفته قبل برای یک موقعیت خالی دکتری از دانشگاه NTNU اقدام کردم که عنوانش دقیقاً با موضوع پایان نامم یکی بود.

کسی از دوستان میدونه چقدر شانس دارم و اینکه چقدر طول می کشه تا جواب بدن؟
    شانس شما خوبه، با توجه به اینکه موقعیت رو هم پیدا کردید و برای اون اقدام کردید، رشته شما از پرطرفدارترین رشته های نروژ می باشد و خیلی از متقاضیان برای ان اقدام می کنند، شانس کلی خوبی دارید اما به هر حال نمیشه نظر رو برای دریافت فاند یا بخشی از اون رو دقیق ارائه کرد، زیرا بستگی به تعداد متقاضیان و رزومه اونها و همچنین تعداد نفرات پذیرفته شده بستگی داره، این بر عهده استاد و کمیته پذیرش است اما امیدوارم شما یکی از اون واجدین شرایط باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)