صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام

این نامه ها با همین عنوان to whom it may concern شروع میشن. متوجه نمیشم مشکل شرکت با این جمله چیه؟! همه جای دنیا متداوله این اصطلاح.
    راجع به کانادا نمیدونم ولی نمونه این نامه رو توی اینترنت زیاد پیدا میکنید. توی گوگل سرچ کنید job certificate sample

یکی دو خط هم توی نامه معمولا در مورد وظایفی که در شرکت داشتین نوشته میشه.
    متاسفانه نمیدن دیگه نمیدونم چیه مشکلشون
    ایرانه دیگه کلا دوست داران زیر دستاشونو اذیت کنن

سلام دوستان تو مدارکی که دانشگاه از من خواسته مدرک لیسانسمه ولی من ده سال سابقه کار دارم و برگ برنده منه به نظرتون سوابق هم براشون ترجمه کنم بفرستم مشکلی پیش میاد؟ و سوال بعدی اینه که من واسه چندجا میخوام مدارک بفرستم یعنی از تمام مدارک چن سری بگیرم؟ ممنون میشم جوابمو بدید

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه اشتغال به كار ؟

با سلام
    من یه سوال داشتم؟
    آیا سفارت مثلا سوئیس نامه ایی رو که بابت اشتغال به کار بهشون ارائه میدیم از شرکتمون استعلام میگره؟خواهشا یکی راهنمایی کنه
    ممنون

سلام دوستان.من حقیقت جایی مرتبط تر ازینجا برای سوالم پیدا نکردم.یه دانشگاهی تو امریکا از من یه سندی میخواد در رابطه با درخواست اسیستن شیپ ( دکتری). چی بنویسم تو درخواستم خوب؟ اینم متن خواستش
    Please upload a document expressing your interest for an assistantship. Assistantships are financial awards to graduate students for part-time work in teaching or research while pursuing study toward an advanced degree. Assistantships are competitively awarded at the department level and typically require 10 hours of service per week

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام دوستان.من حقیقت جایی مرتبط تر ازینجا برای سوالم پیدا نکردم.یه دانشگاهی تو امریکا از من یه سندی میخواد در رابطه با درخواست اسیستن شیپ ( دکتری). چی بنویسم تو درخواستم خوب؟ اینم متن خواستش
    Please upload a document expressing your interest for an assistantship. Assistantships are financial awards to graduate students for part-time work in teaching or research while pursuing study toward an advanced degree. Assistantships are competitively awarded at the department level and typically require 10 hours of service per week
    این تو همون پروسه پر کردن اپلیکیشن فرم هست

Junior Member

دوستان برای سفارت بخوام گواهی شغلی ببرم متن نامه اش چطوری باید باشه اگر به انگلیسی تایپ بشه لازم هست به دارالترجمه بدم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    دوستان برای سفارت بخوام گواهی شغلی ببرم متن نامه اش چطوری باید باشه اگر به انگلیسی تایپ بشه لازم هست به دارالترجمه بدم ؟
    اگه به انگلیسی باشه دیگه نیازی به دارالترجمه نداره..

Junior Member

سلام دوستان. ممنون از همه ی کسانی که وقت میذارن و دیگران رو راهنمایی میکنن.
    راستش من برای پر کردن یک گپ 1 سال و نیمه که با خوندن برای تافل و جی آر ای گذشته (برای سفارت کانادا) میخواستم از شرکت یکی از اقوام که الآن هم فعال نیستند نامه ی سابقه کار بگیرم. البته سابقه ش هم غیر مرتبط با رشته ی تحصیلیم میشه ولی توی همین تاپیک یکی از دوستان گفته بود که سابقه ی کار غیر مرتبط هم بودنش بهتر از هیچیه. اگه استعلام بشه و مشخص بشه که شرکت دیگه فعال نیست که تا آخر عمرم باید دور کانادا رو خط بکشم. به نظرتون استعلام میکنن؟ به ریسکش می ارزه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saravajdi نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون از همه ی کسانی که وقت میذارن و دیگران رو راهنمایی میکنن.
    راستش من برای پر کردن یک گپ 1 سال و نیمه که با خوندن برای تافل و جی آر ای گذشته (برای سفارت کانادا) میخواستم از شرکت یکی از اقوام که الآن هم فعال نیستند نامه ی سابقه کار بگیرم. البته سابقه ش هم غیر مرتبط با رشته ی تحصیلیم میشه ولی توی همین تاپیک یکی از دوستان گفته بود که سابقه ی کار غیر مرتبط هم بودنش بهتر از هیچیه. اگه استعلام بشه و مشخص بشه که شرکت دیگه فعال نیست که تا آخر عمرم باید دور کانادا رو خط بکشم. به نظرتون استعلام میکنن؟ به ریسکش می ارزه؟
    ریسک خاصی نداره، استعلام نمیشه، تا الان هم برای کسی نشده، سابقه کار برای ویزای دانشجویی کانادا مثل ویزای مهاجرتی نیست که امتیاز داشته باشه که سفارت روش کار کنه، همون یک نامه ساده سابقه کار بدون سوابق بیمه هم کفایت می کنه، تازه برای ویزای مهاجرتی فدرال کانادا هم خیلی ها به نامه سابقه کار ساده اکتفا می کنند، اما چیزی به اسم استعلام از سوی سفارت کانادا که الان ایران هم نیست نداریم و نداشتیم! به شما بیشتر از اون چیزی که فکر می کنید اعتماد میشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

دوستان با توجه به مسائل دارایی و از این قبیل کارفرماها معمولا رضایت به دادن گواهی اشتغال نمیدن.

حالا اگر من بتونم گواهی با میزان ساعت کار درآمد پاره وقت بودن و تمام وقت بودن کار ار کارفرما بگیرم . آیا دارالترجمه (درصورتی که تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه رو نخواد) از جایی بطور مثال دارایی استعلام میگیرن یا اینکه صرفا مهر خودشون رو میزنن و مشکلی هم پیش نمیاد ؟

درصورتی که بشه از شرکت گواهی انگلیسی رو گرفت ولی مهر و سربرگ شرکت فارسی باشه مشکلی هست ؟

در کل پیشنهادتون چیه ؟

این مدرک برای سفارت کانادا صادر میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)