صفحه 7 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar853 نمایش پست ها
    من کامپیوتر خوندم ولی 2ساله که تو بانک کار میکنم .شغلم مرتبط با رشته ام نیست چون هنوز سمت کارشناس ندارم
    سابقه کار به این صورت که گفتم میتونه شانسم رو بیشتر کنه؟

سابقه کار حتی اگر غیر مرتبط هم باشه، شانس شما رو زیاد میکنه.
    -----------------------

God Knows The Best

سلام دوستان..کسی نمونه از سربرگ فارسی شرکت ها رو داره بذاره؟من شرکتی که کار کردم سربرگ نداره و می خوام خودم درست کنم براش..واسه همین یه نمونه می خواستم

ApplyAbroad Hero

دوستان نامه سابقه کاری من اینجوری شروع شده:
    From: XXX Company

To Whom It May Concern
    دقیقا با همین فونت و همین شکل!
    ایا اینجوری درسته؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    سلام دوستان..کسی نمونه از سربرگ فارسی شرکت ها رو داره بذاره؟من شرکتی که کار کردم سربرگ نداره و می خوام خودم درست کنم براش..واسه همین یه نمونه می خواستم
    توی سربرگ شرکت مهمترین چیز آرم اون شرکته. اگر سربرگ فارسیه... آرم بالا سمت راست. بالا وسط هم اسم شرکت.
    پایین هم آدرس کامل، سایت و ایمیل.
    نمونه های مختلف رو توی گوگل سرچ کنید میبینید
    -----------------------

God Knows The Best

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان نامه سابقه کاری من اینجوری شروع شده:
    From: XXX Company

To Whom It May Concern
    دقیقا با همین فونت و همین شکل!
    ایا اینجوری درسته؟
    به نظر بنده اشکالی نیست
    اگر منظورتون To Whom It May Concern هست، که این یک خطاب رسمی و معمول برای همه نامه هاست.
    فونت هم مسئله مهمی نیست.
    در سابقه کاری میدونید که پارت تایم و فول تایم بودن، تاریخ ها،سمت، و حفظ ارتباط منطقی تاریخ ها با تاریخ تحصیل مهمه.

موفق باشید.
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

با سلام
    بنده قصد اقدام برای پذیرش در خارج کشور را دارم و سوال بنده در مورد سابقه کار است که به چه ترتیب است؟ سابقه ی بیمه ای مدنظر است ؟ یا فقط تایید شرکتی که برای آن کار میکردم ؟ زیرا بنده سابقه بیمه ای ندارم ولی مشغول به کار بوده ام و شرکت مدت حضور بنده را تایید می کند.
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1111 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده قصد اقدام برای پذیرش در خارج کشور را دارم و سوال بنده در مورد سابقه کار است که به چه ترتیب است؟ سابقه ی بیمه ای مدنظر است ؟ یا فقط تایید شرکتی که برای آن کار میکردم ؟ زیرا بنده سابقه بیمه ای ندارم ولی مشغول به کار بوده ام و شرکت مدت حضور بنده را تایید می کند.
    ممنون
    به مقصدتون مرتبط میشه. برای بعضی جاها فقط یک نامه انگلیسی با سربرگ و مهر شرکت کفایت میکنه. ولی برای اکثر جاها نیاز هست که یک گواهی رسمی اشتغال به کار ارائه بدین
    گواهی رسمی و معتبر اشتغال به کار یعنی ...
    گواهی اشتغال به کار شرکت رو به همراه دفترچه بیمه و کپی روزنامه رسمی شرکت ببرید دارالترجمه تا ترجمه کنند و مهر دادگستری و وزارت خارجه رو روش بزنند

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

دوستان من یه مشکلی واسم ایجاد شده..من تو یه شرکتی به نام x کار می کردم و باهاشون صحبت کردم واسه نامه سابقه کار و نامه رو با مهر و امضا تو سربرگ بهم دادند...منم موقع اپلای کردن آنلاین دانشگاه یه فیلدی بود که نام شرکتی که توش کار میکردیم رو می خواست و منم x نوشتم بعلاوه سمتی که تو شرکت داشتم رو هم تو فرم اپلیکیشن آنلاین نوشتم...الان که موقع ارسال مدارک شده رفتم دارالترجمه بدم مدارک سایقه کارمو ترجمه کنه گفت روزنامه رسمی شرکت رو می خواد و من زنگ زدم از شرکتم روزنامه رسمی بگیرم که بهم می گن شرکت ثبت نشده...!!!!! حالا من موندم چی کار کنم..البته رییس شرکتم دو تا شرکت داره که شرکت دوم ثبت شده و خودش پیشنهاد داد حالا که کارت با مشکل برخورد کرده میتونم دقیقن همین نامه سابقه کارتو تو سربرگ شرکت دومم که ثبت شده بنویسم و مهر و امضا کنم که کارت راه بیفته..اما من نگرانی ام از این جاست که تو فرم اپلیکیشن آنلاین دانشگاه اسم شرکت رو x نوشتم حالا شک نمی کنن که موقع ارسال مدارک مدرک از یه شرکت با اسم متفاوت سابقه گواهی کارم رو بفرستم؟؟
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکلی واسم ایجاد شده..من تو یه شرکتی به نام x کار می کردم و باهاشون صحبت کردم واسه نامه سابقه کار و نامه رو با مهر و امضا تو سربرگ بهم دادند...منم موقع اپلای کردن آنلاین دانشگاه یه فیلدی بود که نام شرکتی که توش کار میکردیم رو می خواست و منم x نوشتم بعلاوه سمتی که تو شرکت داشتم رو هم تو فرم اپلیکیشن آنلاین نوشتم...الان که موقع ارسال مدارک شده رفتم دارالترجمه بدم مدارک سایقه کارمو ترجمه کنه گفت روزنامه رسمی شرکت رو می خواد و من زنگ زدم از شرکتم روزنامه رسمی بگیرم که بهم می گن شرکت ثبت نشده...!!!!! حالا من موندم چی کار کنم..البته رییس شرکتم دو تا شرکت داره که شرکت دوم ثبت شده و خودش پیشنهاد داد حالا که کارت با مشکل برخورد کرده میتونم دقیقن همین نامه سابقه کارتو تو سربرگ شرکت دومم که ثبت شده بنویسم و مهر و امضا کنم که کارت راه بیفته..اما من نگرانی ام از این جاست که تو فرم اپلیکیشن آنلاین دانشگاه اسم شرکت رو x نوشتم حالا شک نمی کنن که موقع ارسال مدارک مدرک از یه شرکت با اسم متفاوت سابقه گواهی کارم رو بفرستم؟؟
    به نظر من از شرکت ایکس یک نامه اشتغال به کار انگلیسی بگیرید. ترجیحا با سربرگ انگلیسی و در صورت لزوم ارائه بدین.
    شاید دوستان هم نظرات دیگه ای داشته باشن که بهتر باشه.

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

دوستان من یک اشتباه اساسی کردم نامه سابقه کارشرکت قبلی رو که دو سال پیش گرفتم برای اطلاعات شخصی شماره پاسپورت رو نوشتم حالا الان که پاسپورت عوض شده شماره پاسپورت هم عوض شده دیگه نه میشه از اون شرکت قبلی نامه دوباره گرفت نه دارالترجمه قبول میکنه که همین شماره جدید رو بزنه از طرفی سابقه کار از شرکتی که الان توش کار میکنم هم با شماره پاسپورت جدید هست یعنی دو تا سابقه کار با دو تاشماره پاسپورت مختلف حالا یکی بگه من چه کار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)