صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

پیش فرض نامه اشتغال به كار و سابقه کار

دوستان من يه نامه مي خوام بنويسم به اين شرح كه آقاي فلاني از تاريخ فلان تا بهمان تو اين شركت مشغول به كار بوده و مسئوليت هاي X و Y رو هم داشته. فقط مهمه كه خيلي رسمي باشه.

ضمنا اين توصيه نامه و اين چيزا نيست و فقط گواهي اشتغاله.

ممنون ميشم اگه متن خارجي ش رو بهم بگيد.

با تشكر

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه اشتغال به كار ؟

در زیر شاخه ویزای امریکا و سفارت 2 نمونه هست.

میتونه اینطور شروع بشه:

Certificate

To whom it may concern;

This is to certify that Mr. ………………, son of …………, holder of ID Card No. …………, issued in ……………., has been working at this company as a "job title" strong in "your specialization" from June. 22, 1998 until June. 22, 2003 on a part-time basis (30 Hours per week) and from June 22, 2003 until now on a fulltime basis with monthly salary of "amount" Rials with a great professional information and behavioral specifications as : self motivated , responsible , good loyalty , well coordinator and good communication skills.

و بعد اینطور ادامه پیدا کنه (مثال برا رشته کامپیوتر):

His main expertise is implementation of applications in C# language.

The aforementioned is specialized in the following fields:

C# programming windows base applications

The aforementioned has performed the task of C# Programming and Software Engineering in the following projects:

- As a Software Programmer , Software Analyst and software developer :
    Web-based application for ""Client Name"", Research Affairs Organization including 9 subsystems (32 months)
    written in C# , SQL server 2000 Database

Yours faithfully
    Company Name
    Managing Director

Address,
    Phone,
    website
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

سلام :

من سئوال دیگه ای در این زمینه دارم .
    من از این جور سوابق کاری در زمینه های مختلفی دارم و حتی نه در زمینه رشته ای که می خوام در سوئد ادامه تحصیل بدم .
    ایا این مدارک شغلی برای من چه در تحصیل و چه در کار در اونجا پوئن مثبتی محسوب می شه و اگه هست من چگونه بیشتر و قویترشون کنم .( مثلا از محلهای که لازم نیست نامه نگیرم یا از بعضیا دو نونه بگیرم ) .
    ممنونم

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

من یه سوال داشتم اینکه من محا کارم نامه سابقه کار میده به انگلیسی هم میده اما مهرشون فارسی هست و enghlish نیست باز نیاز هست بدم دارالترجمه کاریش بکنه ، مهری چیزی یا همون را بفرستم کافی هست ؟!
    امضا

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    من یه سوال داشتم اینکه من محا کارم نامه سابقه کار میده به انگلیسی هم میده اما مهرشون فارسی هست و enghlish نیست باز نیاز هست بدم دارالترجمه کاریش بکنه ، مهری چیزی یا همون را بفرستم کافی هست ؟!
    نه نياز نيست ولي اگه سر برگ فارسي است؛ بايد آدرس و تلفن رو به انگليسي تو نامه ذكر كني
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

به نظرتون کار درستیه سابقه کار به صورت صوری از یک شرکت گرفت؟
    Hope is not a dangerous thing

Junior Member

سلام
    من میخوام یک job offer به فارسی آماده کنم (برای سفارت کانادا)ولی اون قسمت آخر رو که میگه به ایشان بعد از تحصیل نیاز داریم یا میتونه برا ما کار کنه رو نمیتوم خوب بنویسم و تو یک قالب خوب در بیارم. میتونید نمونه ای بهم بدید که اون قسمت offer رو خوب گفته باشه؟
    اگه نامه رو به انگلیسی تو کاغذ سربرگ دار انگلیسی بدم و لی مهر شرکت فارسی باشه عیبی نداره یا باید حتما فارسی بگیرم و ترجمه کنم؟
    ممنون از جوابتون ???

Junior Member

من هم دنبال یک نامه job offer می گردم. اگه کسی فرمت خاصی از نمونه country tie یا family tie داره اینجا بذاره ممنون می شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

محل کار سابق من نامه اشتغال به کار به من داده، انگلیسی، ولی فقط یکی! هر چقدر هم اصرار کردم گفتن فقط یکی میدیم. من که برای چند تا دانشگاه می خوام مدارکمو بفرستم حالا چیکار کنم؟ می تونم کپی نامه سابقه کارمو برای دانشگاه بفرستم؟ یا مثلا نامه سابقه کار رو میتونم برابر اصل کنم و برای دانشگاههای مختلف بفرستم؟ لطفا راهنماییم کنین. مرسی

صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)