صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

سلام
    من میخوام برای اسسمنت استرالیا نامه اشتغال به کار فارسی بگیرم. نامه خطاب به کجا باید نوشته بشه؟

سلام خسته نباشید
    من یک نمونه نامه اشتغال به کار برای ازادکردن مدارک از دانشگاه دولتی میخواستم که در اون صحبتی از بیمه هم نشه. ممنون میشم اگر کسی نمونه نامه داره بهم کمک کنه(نیاز فوری)

سلام
    من حکم کارگزینی دارم همون حکم رو باید ببرم دارالترجمه یا گواهی اشتغال به کار هم باید بگیرم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehmoshfeg نمایش پست ها
    سلام
    من حکم کارگزینی دارم همون حکم رو باید ببرم دارالترجمه یا گواهی اشتغال به کار هم باید بگیرم؟
    اگر حكم شركت دولتي باشه ممكنه تاييد نشه. شما يك گواهي اشتغال به كار و يك سابقه ي بيمه با دفترچه ي بيمه ببر دارالترجمه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

سلام
    این یک نمونه نامه خوب هست هم برای سفارت اگه خواستید برید، نشون میده که تعهد دارید و بر میگردید و در واقع دلیلی برای برگشتتون محسوب میشه و هم اینکه وظایف مهمتون رو داره بیان میکنه و میزان حقوق دریافتی که نشون میده دستت تو جیب خودت هست و لنگ نمیمونی و همینکه برای دانشگاه خارج از کشور اگه خواستید برید داره نشون میده که خیلی مسئولیت پذیرید و در کارهای گروهی مشارکت داشتید من اکثر مسائلی که دوستان باتجربه تو این فروم بیان کرده بودند رو سعی کردم در قالب یک نامه رسمی در بیارم امیدوارم که به دردتون بخوره
    فقط یک مطلبی هست که حتما رعایت کنید باید مسئولیتتون تو اون شرکت مطابق با رشته تحصیلیتون باشه وگرنه نامتون رو دادگستری مهر نمیکنه من خودم این نمونه رو از نزدیک دیدم و حتما برای مهر دادگستری خوردن نامتون آگهی تأسیس و آخرین تغییرات اون شرکت رو داشته باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام
    دوستان من 1.5 سال در دانشگاه همکاری پروزه داشتم که نامه اشتغال به کار رو برا این مدت از استادم امیدوارم بتونم بگیرم. استاد من مدیر گروه رشته خودمون هست . آیا برای نامه مهر و امضای خود استاد راهنما و مهر دانشکده کافی هست یا باید مهر دانشگاهم بگیرم؟
    برا 1.5 سال دیگه چون مدتی دکتری بودم و انصراف دادم و سازمانی بودم که نمیتونم عنوان کنم به سفارت ، میخوام از یک شرکت بصورت صوری نامه بگیرم. میخوام بگم کار آموز بودم و اونجا کارآموزی میکردم. اما نمونه نامه ازش ندیدم. دوستان من الان یک سمپل نامه میخوام که بدم استادم برای همکاری پروزه تو 1.5 سال ( سمپل فارسی). و یک سمپل میخوام برا کاراموزی. تو فروم گشتم نبود.ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه اشتغال به كار ؟

سلام
    من لازم است که در نامه ای به طور مختصر برای سفارت امریکا شرح بدم که قصد بازگشت به ایران و استفاده از درسم را بعد از تحصیل در امریکا دارم. لطفا اگر نمونه این نامه را دارید برایم بفرستید و یا در این رابطه راهنمایی کنید
    با تشکر

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه اشتغال به كار ؟

سلام
    شما مصاحبه رفتین یا قصد دارین مصاحبه برین؟
    تا جایی که من می دونم, این موضوع چیزی نیست که شما به صورت مکتوب به سفارت ارایه کنین. فکر هم نمی کنم چندان مورد توجه واقع بشه. اما, کاربردی ترین چیزی که می تونه مشکل شما رو حل کنه, ارایهء یک پیشنهاد شغلی (Job Offer) به سفارت آمریکاست که کامل در فروم آمریکا شرح داده شده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ciara نمایش پست ها
    سلام
    من لازم است که در نامه ای به طور مختصر برای سفارت امریکا شرح بدم که قصد بازگشت به ایران و استفاده از درسم را بعد از تحصیل در امریکا دارم. لطفا اگر نمونه این نامه را دارید برایم بفرستید و یا در این رابطه راهنمایی کنید
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

Question پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

سلام
    دوستان خوبم
    من میخواهم چنین گواهی از یک فروشگاه محصولات فرهنگی روی سربرگ و مهر و امضا بگیرم که از سال 1380 الی سال 1385 در آنجا به عنوان حسابدار کار می کردم. فقط نکته اینجاست در آن بازه زمانی من دانشجوی حسابداری بودم و در سال 1385 فارغ التحصیل شدم بخاطر همین نوشتم پاره وقت کار می کردم.
    اگر ممکن هست متن را ملاحظه بفرمایید و نظر خود را بگویید. در ضمن من از سال 1386 الی 1390 سرپرست حسابداری فروش یک کارخانه بودم و همزمان هم دانشجوی فوق بودم بنظر شما این سابقه کار از فروشگاه در رزومم منطقی هست؟
    متن را ببینید نظر بدین یا مثلا بگم از سال 1381 الی 1385 یا بازه زمانی کمتر؟ تاثیری دارد؟ نمی گن چرا حسابدار یک فروشگاه (مغازه کوچولو) بودی؟
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    1- اسم فروشگاه يا مغازه را نياري و بجاش از كلمه "مجموعه" يا "گروه" استفاده كنيد بهتره. در اين نامه شرح كار اين مجموعه اي هم كه در آن كار ميكرديد هم آمده و شخصي كه ميخونه ميفهمه حيطه فعاليت اين مجموعه مشخص ميشه. وقتي كلمه مغازه مياري انگار ي بقالي كوچيك مد نظرته، اما تصوري كه كلمه گروه يا مجموعه در ذهن خواننده ايجاد ميكنه بزرگتر و گسترده تر است.
    2- سعي كن وارد جزئيات نشو. مثلا نياز نيست بگي كارتون و مبايل و ...! شما كلي حرف بزن، مثلا بگو اين شركت در حيطه نرم افزار و سخت افزار و مالتي مديا بمدت 30 سال سابقه فعاليت دارد. اگر جايي كه كار ميكرديد سابقه طولاني فعاليت داره، بهتره عنوانش كني.
    3- دقت در كار را هم از قول اين مغازه به عنوان مشخصه شما ذكر كن. مسئوليت، دقت، اخلاق خوب و نظم مشخصات مورد پسند است.
    4- بجاي عبارت "قابل ذکر است مدیریت فروشگاه از عملکرد و رفتار ایشان... " بهتره بگي "اين مجمو عه از عملکرد و رفتار ایشان... "
    5- كاملا كلي حرف بزن. شركتها و مجموعه ها هميشه توصيه هاي كلي ميدن.
    6- زمان اشتغال را هم هموني بنويس كه هست. مشكلي ايجاد نميشه
    7- در انتها هم بجاي "مديريت فروشگاه" از "اين مجموعه" يا "مديريت مجموعه" استفاده كن كه رسمي تر و كلي تر باشه
    در پناه راستي

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خوبم
    من میخواهم چنین گواهی از یک فروشگاه محصولات فرهنگی روی سربرگ و مهر و امضا بگیرم که از سال 1380 الی سال 1385 در آنجا به عنوان حسابدار کار می کردم. فقط نکته اینجاست در آن بازه زمانی من دانشجوی حسابداری بودم و در سال 1385 فارغ التحصیل شدم بخاطر همین نوشتم پاره وقت کار می کردم.
    اگر ممکن هست متن را ملاحظه بفرمایید و نظر خود را بگویید. در ضمن من از سال 1386 الی 1390 سرپرست حسابداری فروش یک کارخانه بودم و همزمان هم دانشجوی فوق بودم بنظر شما این سابقه کار از فروشگاه در رزومم منطقی هست؟
    متن را ببینید نظر بدین یا مثلا بگم از سال 1381 الی 1385 یا بازه زمانی کمتر؟ تاثیری دارد؟ نمی گن چرا حسابدار یک فروشگاه (مغازه کوچولو) بودی؟
    ویرایش توسط Tarkan78 : August 7th, 2013 در ساعت 11:44 PM
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)