صفحه 13 از 31 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    1- اسم فروشگاه يا مغازه را نياري و بجاش از كلمه "مجموعه" يا "گروه" استفاده كنيد بهتره. در اين نامه شرح كار اين مجموعه اي هم كه در آن كار ميكرديد هم آمده و شخصي كه ميخونه ميفهمه حيطه فعاليت اين مجموعه مشخص ميشه. وقتي كلمه مغازه مياري انگار ي بقالي كوچيك مد نظرته، اما تصوري كه كلمه گروه يا مجموعه در ذهن خواننده ايجاد ميكنه بزرگتر و گسترده تر است.
    2- سعي كن وارد جزئيات نشو. مثلا نياز نيست بگي كارتون و مبايل و ...! شما كلي حرف بزن، مثلا بگو اين شركت در حيطه نرم افزار و سخت افزار و مالتي مديا بمدت 30 سال سابقه فعاليت دارد. اگر جايي كه كار ميكرديد سابقه طولاني فعاليت داره، بهتره عنوانش كني.
    3- دقت در كار را هم از قول اين مغازه به عنوان مشخصه شما ذكر كن. مسئوليت، دقت، اخلاق خوب و نظم مشخصات مورد پسند است.
    4- بجاي عبارت "قابل ذکر است مدیریت فروشگاه از عملکرد و رفتار ایشان... " بهتره بگي "اين مجمو عه از عملکرد و رفتار ایشان... "
    5- كاملا كلي حرف بزن. شركتها و مجموعه ها هميشه توصيه هاي كلي ميدن.
    6- زمان اشتغال را هم هموني بنويس كه هست. مشكلي ايجاد نميشه
    7- در انتها هم بجاي "مديريت فروشگاه" از "اين مجموعه" يا "مديريت مجموعه" استفاده كن كه رسمي تر و كلي تر باشه
    در پناه راستي
    درود
    گمان می کردم برای ارائه ی مدرک سابقه ی کار، داشتن بیمه تامین اجتماعی ضروری هست.
    اینطوری نیست؟
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود
    گمان می کردم برای ارائه ی مدرک سابقه ی کار، داشتن بیمه تامین اجتماعی ضروری هست.
    اینطوری نیست؟
    اگر سابقه كار شما قرار به ترجمه داشته باشه و اون هم رسمي( دو مهر معروف) بايد از تامين اجتماعي نامه ايي مبني بر تعداد روز كاركرد همراهتون باشه تا سابقه ي كار شركت رو ازتون قبول كنند و مهر بزنند. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خوبم
    من میخواهم چنین گواهی از یک فروشگاه محصولات فرهنگی روی سربرگ و مهر و امضا بگیرم که از سال 1380 الی سال 1385 در آنجا به عنوان حسابدار کار می کردم. فقط نکته اینجاست در آن بازه زمانی من دانشجوی حسابداری بودم و در سال 1385 فارغ التحصیل شدم بخاطر همین نوشتم پاره وقت کار می کردم.
    اگر ممکن هست متن را ملاحظه بفرمایید و نظر خود را بگویید. در ضمن من از سال 1386 الی 1390 سرپرست حسابداری فروش یک کارخانه بودم و همزمان هم دانشجوی فوق بودم بنظر شما این سابقه کار از فروشگاه در رزومم منطقی هست؟
    متن را ببینید نظر بدین یا مثلا بگم از سال 1381 الی 1385 یا بازه زمانی کمتر؟ تاثیری دارد؟ نمی گن چرا حسابدار یک فروشگاه (مغازه کوچولو) بودی؟

كلا گرفتن نامه ي سابقه كار از شركتها فروشگاه ها موسسات وقتي ارزش ترجمه داره كه نامه ي بيمه ي رد شده رو هم از تامين اجتماعي به همراه دفترچه بيمه به دارالترجمه تحويل بديد. وگرنه ترجمه عادي ارزش آنچناني نداره و چيزي رو ثابت نميكنه. حتي اگر شركت معتبري به شما نامه بده كه ايشون اين مدت اينجا كار كرده وزارتخونه ها به شرطي اون رو تاييد ميكنند كه دفترچه بيمه و نامه ي روزهاي رد كردن بيمه به اون ضميمه باشه. مگر اينكه براي خودتون بخواهيد اين مدارك رو داشته باشيد و بگيد من كار ميكردم همزمان با تحصيل و نخواهيد ازش به عنوان سابقه كار بعدا در كشور مربوطه استفاده كنيد. چون از اون نظر من بعيد ميدونم ارزشي داشته باشه بدون ذكر سوابق بيمه.
    متن شما بيشتر ميتونه به عنوان يك توصيه نامه از اون مركز استفاده شه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

درود
    اگر در حین تحصیل (در مقطع فوق) مشغول به کار بشید (با بیمه) آیا این سابقه کار ارزش ترجمه داره؟ (با توجه به اینکه سابقه کار حین تحصیل منجر به لغو تعهد آموزش رایگان نمیشه)
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    درود
    اگر در حین تحصیل (در مقطع فوق) مشغول به کار بشید (با بیمه) آیا این سابقه کار ارزش ترجمه داره؟ (با توجه به اینکه سابقه کار حین تحصیل منجر به لغو تعهد آموزش رایگان نمیشه)
    بدرود
    دوست خوبم هیچ مشکلی ندارد و من سوابق کارم را ترجمه رسمی هم کردم و سابقه بیمه هم نیاز نبود البته برای من نوشتن کار پاره وقت که برای بیمه هم به مشکل نخورم البته این سابقه کار بدون بیمه برای بعضی از کشورا که به بیمه حساس نیستند مفید هست. مثل گرین کارت دانمارک
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستای خوبم
    من یه مشکلی دارم خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنید.

من چند سال تو یه شرکت کار میکردم ولی محل خدمت من توی یه سازمان دولتی بود. در واقع مامور به خدمت بودم توی اون سازمان دولتی درحالیکه طرف قرارداد من شرکت خصوصی بود. حالا برای گواهی اشتغال من ماندم چیکار کنم. رییس شرکت به من نامه میده ولی تمام افرادی که تو اون شرکت کار میکنند منو نمیشناسند. یعنی اگر از سفارت تماس بگیرند که ایا این خانم اینجا کار میکرده یا نه ممکنه ندانند ولی اگر به اون سازمان دولتی و بخشی که من توش بودم تماس بگیرند منو همه میشناسند. حالا موندم چه جوری حالی کنم این مسئله را !!! مضاف بر اینکه ایا برای صدور ویزایی دانشجویی اصلا به محل خدمتی که گواهی اشتغال صادر شده زنگ میزنند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط idahf83 نمایش پست ها
    دوستای خوبم
    من یه مشکلی دارم خیلی ممنون میشم که منو راهنمایی کنید.

من چند سال تو یه شرکت کار میکردم ولی محل خدمت من توی یه سازمان دولتی بود. در واقع مامور به خدمت بودم توی اون سازمان دولتی درحالیکه طرف قرارداد من شرکت خصوصی بود. حالا برای گواهی اشتغال من ماندم چیکار کنم. رییس شرکت به من نامه میده ولی تمام افرادی که تو اون شرکت کار میکنند منو نمیشناسند. یعنی اگر از سفارت تماس بگیرند که ایا این خانم اینجا کار میکرده یا نه ممکنه ندانند ولی اگر به اون سازمان دولتی و بخشی که من توش بودم تماس بگیرند منو همه میشناسند. حالا موندم چه جوری حالی کنم این مسئله را !!! مضاف بر اینکه ایا برای صدور ویزایی دانشجویی اصلا به محل خدمتی که گواهی اشتغال صادر شده زنگ میزنند؟
    دوست خوب من تا این لحظه موردی که زنگ بزنند و از محل کار بپرسند نه شنیده ام و نه دیده ام مدارک شما اگر توسط مترجم رسمی ترجمه و به تایید دادگستری و خارجه برسد دیگر جای شک و شبه ای باقی نخواهد ماند.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

سلام دوستان. من مدتی در باشگاه مربیگری کردم. رشته ام تربیت بدنی هست. بنظرتون این رو هم در رزومه بیارم؟ میتونه بعد از مقاله و کنفرانس تاثیر داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak25 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدتی در باشگاه مربیگری کردم. رشته ام تربیت بدنی هست. بنظرتون این رو هم در رزومه بیارم؟ میتونه بعد از مقاله و کنفرانس تاثیر داشته باشه؟
    دوست عزیز اوردنش در رزومه ضرری نداره و اگر بتونی نامه بگیری و در ان شرح مختصری از وظایف شما در باشگاه ذکر بشود خیلی هم خوبه . در اس او پی میتونی بنویسی مثلا برای تامین مخارج تحصیلی مربی هم بودی بنظر عالی میاد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

ممنون که جواب دادین. کسی میدونه از کجا میتونم نامه بگیرم که رسمی باشه؟ هیئت ورزش مربوطه نامه بگیرم و بدم ترجمه کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)