صفحه 14 از 31 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak25 نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین. کسی میدونه از کجا میتونم نامه بگیرم که رسمی باشه؟ هیئت ورزش مربوطه نامه بگیرم و بدم ترجمه کنن؟
    دوست خوب روی سربرگ ارم دار باشه و مهر و امضا داشته باشه میتونی بدی ترجمه رسمی بشه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام من برای ویزای شنگن اقدام کردم و گواهی شغلی با بیمه نداشتم و بهشون گفتم که من فول تایم جایی کار نمی کنم که بیمه باشم و چون طراح صنعتی هستم به صورت پروژه ای با کمپانی ها قرارداد می بندم. گفتن اشکالی نداره یه گواهی بیار که با یک کمپانی قرار داد داری و مبلغش هم ذکر بشه. من می خواستم ببینم اگر این گواهی رو بخوام انگلیسی بنویسم کسی می تونه راهنماییم کنه چجوری بنویسم؟ این چیزی هست که به ذهن خودم رسید آیا درسته؟ خصوصا قسمتی که میزان دستمزد قرار داد رو باید بگم نمی دونم چی باید بنویسم

To whom it may concern
    It is hereby certified that Ms.... has an industrial design project contract of ...Rials with our company, to be finished by the end of persian year.
    Please do not hesitate to contact for further information

سلام

امیدوارم جای درستی دارم سوالم رو میپرسم.

دوستانی که تجربه دارن! آقا اینکه من دو سال امریه شرکت نفت بودم (مهندس حفار، تمام وقت، بیمه هم بودم، اما حقوق ناچیز میگرفتم) رو چطوری باید نوشت،و واسه استخدام و اپلای و اینا استفاده کرد؟
    ::Never say never::

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که تجربه دارن! آقا اینکه من دو سال امریه شرکت نفت بودم (مهندس حفار، تمام وقت، بیمه هم بودم، اما حقوق ناچیز میگرفتم) رو چطوری باید نوشت،و واسه استخدام و اپلای و اینا استفاده کرد؟
    دوست عزیز چرا سری که درد نمی کند را دستمال می بندی اصلا اشاره نکن که در پزیرش و بعدا در ویزا گرفتن درد سر برای خودت درست نکنی مگه نمی دانید که این بخش مشمول تحلیم می شود.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا سری که درد نمی کند را دستمال می بندی اصلا اشاره نکن که در پزیرش و بعدا در ویزا گرفتن درد سر برای خودت درست نکنی مگه نمی دانید که این بخش مشمول تحلیم می شود.
    Saaaaam عزیز حرفتون خیلی درست هست و قبول میکنم اما سوال من فقط به منظور اپلای و گرفتن ادمیشن نبود، در واقع کاش بهتر میگفتم: فرض کنید می خوام برم یه شرکت خارجی استخدام شم می پرسن سابقه کار و اینا و مدرک هم میخوان، چطوری باید این دو سال رو به صورت یه گواهی Work Experience ارائه کنم. چون بیمه تامین اجتمائی پرداخت میشده و کار تمام وقت بوده سابقه کار هست، باید برم تامین اجتمائی سابقه بیممو بگیرم کلا باید چیکار کرد؟
    ::Never say never::

ApplyAbroad Superstar

Saaaaam عزیز حرفتون خیلی درست هست و قبول میکنم اما سوال من فقط به منظور اپلای و گرفتن ادمیشن نبود، در واقع کاش بهتر میگفتم: فرض کنید می خوام برم یه شرکت خارجی استخدام شم می پرسن سابقه کار و اینا و مدرک هم میخوان، چطوری باید این دو سال رو به صورت یه گواهی Work Experience ارائه کنم. چون بیمه تامین اجتمائی پرداخت میشده و کار تمام وقت بوده سابقه کار هست، باید برم تامین اجتمائی سابقه بیممو بگیرم کلا باید چیکار کرد؟
    من والا از شرکتی که هستم نامه روی سربرگ رسمی شرکت گرفتم که مثلا گواهی می شود سام در این شرکت از سال تا سال به سمت فلان به شماره شناسنامه و شماره ملی و نام پدر فلان مشغول به کار بوده و خلاصه وظایف ایشان به شرح زیر است لازم به ذکر است کلیه حقوق بیمه ایشان به شماره بیمه فلان و شماره کارگاه فلان کسر و به حسابهای قانونی واریز شده است. شرکت از خدمات ارایه شده توسط ایشان رضایت کامل خود را اعلام و برای ایشان در کارهای اتی ارزوی موفقیت دارد.
    بعد سوابق بیمه را هم که فرمودی از تامین اجتماعی گرفتم و ترجمه رسمی کردم. شما بهتره همه را جور کنی ولی در رزومه دانشگاه نیاوری بعد از گرفتن ویزا انشاله رسیدی اونور اب رو کنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

نامه ي شركت رو كه گفته شما با چه شماره بيمه اي به چه مدت كار كرديد و بعدم دليل تركتون چي بوده به همراه دفترچه بيمه و نامه ي بيمه ي تامين اجتماعي ميدين دارالترجمه. ميبيرن براتون به عنوان سابقه كار ترجمه و تاييد ميكنند. اون سابقه ي تامين اجتماعي اگر اشتباه نكنم از طريق اينترنت قابل دسترسي شده شايد نياز به حضور خودتون نباشه همو رو پرنت كنيد. اما دفتچه بيمه حتما لازمه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

براي كجا اقدام ميكنيد؟ اگر آمريكا كلا يه سر به تالار كلرينش آنكارا دبي عشق آباد بزندي حتما منصرف ميشيد. بند جديدي دست و پا گيره دانشجوها شده. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

درود الآن 2 سال از فارغ االتحصیلی ارشدم می گذره که 6 ماه اولش درگیر معافیت سربازی بودم و مابقیش هم درگیر زبان و کارهای متفرقه بی ارزش. اگه اپلای کنم و پذیرش بگیرم واسه سفارت حتما این گپ را باید پر کنم و البته داشتن گپ واسه اپلای هم خوب نیست. به نظر شما اگه در رزومه و sop بگم که در این مدت در یک دانشگاه آزاد تدریس میکردم واسم مشکل پیش میاد؟ در کلیرنس می تونند چک کنند که من اصلا در این مدت کار تدریس نمی کردم؟ سپاس

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenient نمایش پست ها
    درود الآن 2 سال از فارغ االتحصیلی ارشدم می گذره که 6 ماه اولش درگیر معافیت سربازی بودم و مابقیش هم درگیر زبان و کارهای متفرقه بی ارزش. اگه اپلای کنم و پذیرش بگیرم واسه سفارت حتما این گپ را باید پر کنم و البته داشتن گپ واسه اپلای هم خوب نیست. به نظر شما اگه در رزومه و sop بگم که در این مدت در یک دانشگاه آزاد تدریس میکردم واسم مشکل پیش میاد؟ در کلیرنس می تونند چک کنند که من اصلا در این مدت کار تدریس نمی کردم؟ سپاس
    به نظرم فقط بگيد زبان ميخونديد . بيخودي براي خودتون رزومه ي الكي ايجاد نكنيد بعد بريد تو كليرنس چند ماهه. هر چي رزومه سبك تر دردسر كمتر. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)