صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

سلام
    دوستان من تو یه شرکت خصوصی 2 سال به صورت پاره وقت کار کردم و گواهی که بهم دادن روی یه برگه کوچیکه که نوشته از تاریخ فلان تا فلان در این قسمت مشغول به کار بوده و مهر و امضای شرکت هم داره. اینو میتونم ترجمه کنم و به عنوان سابقه کار بفرستم واسه دانشگاها؟ نمیگن این شرکت رسمی نیست؟
    Not Everything iS aS iT Seems

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0yan نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من تو یه شرکت خصوصی 2 سال به صورت پاره وقت کار کردم و گواهی که بهم دادن روی یه برگه کوچیکه که نوشته از تاریخ فلان تا فلان در این قسمت مشغول به کار بوده و مهر و امضای شرکت هم داره. اینو میتونم ترجمه کنم و به عنوان سابقه کار بفرستم واسه دانشگاها؟ نمیگن این شرکت رسمی نیست؟
    سلام

رسمي نيست يعني چي؟ ثبت نشده؟ براتون بيمه رد شده؟ دفترچه بيمه همراه اين نامه رو بدين دارالترجمه تا ترجمه كنند و تاييد هم ميشه. اما اگر بيمه رد نشده اين ترجمه از جانب اون دو سازمان مهر نميخوره . فقط يك ترجمه ي ساده خواهيد داشت. كه به هر حال از هيچي بهتره. ولي فكر كنم در مورد آخر خودتونم بتونيد كار ترجمه اش رو بر اساس نمونه ها انجام بديد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

رسمي نيست يعني چي؟ ثبت نشده؟ براتون بيمه رد شده؟ دفترچه بيمه همراه اين نامه رو بدين دارالترجمه تا ترجمه كنند و تاييد هم ميشه. اما اگر بيمه رد نشده اين ترجمه از جانب اون دو سازمان مهر نميخوره . فقط يك ترجمه ي ساده خواهيد داشت. كه به هر حال از هيچي بهتره. ولي فكر كنم در مورد آخر خودتونم بتونيد كار ترجمه اش رو بر اساس نمونه ها انجام بديد.شادزي
    چرا شرکت ثبت شده اما بیمه رد نکردم!
    یعنی میگید ندم دارالترجمه و خودم نامه رو ترجمه کنم؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

چرا شرکت ثبت شده اما بیمه رد نکردم!
    یعنی میگید ندم دارالترجمه و خودم نامه رو ترجمه کنم؟
    ممنون
    بدون دفترچه بيمه يا نامه اداره ي تامين نامه ي شركت مهرهاي تاييد سابقه كار نميخوره. تا چند وقت پيش كه قانون اين بوده. لذا پاي شما يك هزينه ي ترجمه ميوفته. خودتون ترجمه كنيد بديد شركت براتون مهر و امضا كنند. اگر نكردند مهم نيست به هر حال اين مدرك سابقه كار محسوب نميشه و رو حساب صداقت شما ميگم شايد دانشگاه بپذيره كه اينكار رو داشتيد. البته براي پذيرش زياد رو سابقه كار مانور نديد. اثر خاصي نداره مگر اينكه استاد خودش در موردي نيروي زبده بخواد.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

بدون دفترچه بيمه يا نامه اداره ي تامين نامه ي شركت مهرهاي تاييد سابقه كار نميخوره. تا چند وقت پيش كه قانون اين بوده. لذا پاي شما يك هزينه ي ترجمه ميوفته. خودتون ترجمه كنيد بديد شركت براتون مهر و امضا كنند. اگر نكردند مهم نيست به هر حال اين مدرك سابقه كار محسوب نميشه و رو حساب صداقت شما ميگم شايد دانشگاه بپذيره كه اينكار رو داشتيد. البته براي پذيرش زياد رو سابقه كار مانور نديد. اثر خاصي نداره مگر اينكه استاد خودش در موردي نيروي زبده بخواد.شادزي
    ممنونم واسه راهنمایی خوبتون...
    راستش من تو این شرکت حقوق نمیگرفتم و صرفا واسه کسب تجربه میرفتم. نه من نمیخوام رو این قضیه مانور بدم اما به نظرتون واسه دانشگاهایی که گفتن Two years relevant professional experience این مدرک میتونه کافی باشه؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

ممنونم واسه راهنمایی خوبتون...
    راستش من تو این شرکت حقوق نمیگرفتم و صرفا واسه کسب تجربه میرفتم. نه من نمیخوام رو این قضیه مانور بدم اما به نظرتون واسه دانشگاهایی که گفتن Two years relevant professional experience این مدرک میتونه کافی باشه؟؟
    در نامه ذكر شده سمت شما؟ چون ترجمه تاييد مراجع قانوني نداره احتمال ميدم ارزشش به اون حد نباشه اما از هيچي قطعا بهتره. سعي كنيد يكي از توصيه كننده ها از شركت با ايميل شركت باشن. 2 سال منظورشون پاره وقت نيست احتمالا. به هر حال دادنش خالي از ضرره.
    موفق باشيد.شادزي

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

در نامه ذكر شده سمت شما؟ چون ترجمه تاييد مراجع قانوني نداره احتمال ميدم ارزشش به اون حد نباشه اما از هيچي قطعا بهتره. سعي كنيد يكي از توصيه كننده ها از شركت با ايميل شركت باشن. 2 سال منظورشون پاره وقت نيست احتمالا. به هر حال دادنش خالي از ضرره.
    موفق باشيد.شادزي
    بله ذکر شده که تو چه قسمتی کار میکردم. عجیبه آخه اینا چجور انتظار دارن یه دانشجوی لیسانس بتونه 2 سال تمام وقت توی یه شرکت کار کرده باشه!! یعنی در واقع باید دانشجو نباشی تا بتونی!!
    بازم ممنون از پاسخ شما دیگه مجبورم همینو بفرستم

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

سلام
    ببین اصن روی این موضوع زیاد گیر نمیدن فقط میخوان ببینن (البته اگه ویزای دانشجویی میخوای) باگ نداشته باشی یعنی بیکار توی خونه ننشسته باشی. 3تا از دوستای من فقط همون نامه رو ترجمه کردن و سفارت هم کاملا قبول کرد . به هیچ وجه هم نمیگه چرا بیمه نبودی چون توی این مسایل اصن وارد نمیشه . ترجمه کن و ببر سفارت من خودمم همینکارو کردم. بازم میگم اینا فقط در صورتیه که دانشجویی بخوای بری چون غیر دانشجویی اطلاع ندارم.
    چیزایی که مهمه و باید حتما توی نامه باشه :
    1. مهر و امضا مربوط به شرکت .
    2 . آدرس و تلفن یا فکس شرکت بطور کامل.
    3. سربرگ مخصوص شرکت .

Global Moderator

Simon آواتار ها

بله ذکر شده که تو چه قسمتی کار میکردم. عجیبه آخه اینا چجور انتظار دارن یه دانشجوی لیسانس بتونه 2 سال تمام وقت توی یه شرکت کار کرده باشه!! یعنی در واقع باید دانشجو نباشی تا بتونی!!
    بازم ممنون از پاسخ شما دیگه مجبورم همینو بفرستم
    سلام
    برخي رشته ها اين سوابق كاري رو ميطلبه. من نميدونم چه رشته هايي . ولي سابقه ي كار در بيشتر رشته ها نكته ي مثبتي جهت پذيرش محسوب نميشه. من رو حساب صحبت خودتون كه متن رو نشون داديد خدمتتون گفتم. به هر حال راهش كه ديگه مو لاي درزش نره همونه كه گفتم.
    شادزي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghanimi نمایش پست ها
    ببین اصن روی این موضوع زیاد گیر نمیدن فقط میخوان ببینن (البته اگه ویزای دانشجویی میخوای) باگ نداشته باشی یعنی بیکار توی خونه ننشسته باشی. 3تا از دوستای من فقط همون نامه رو ترجمه کردن و سفارت هم کاملا قبول کرد . به هیچ وجه هم نمیگه چرا بیمه نبودی چون توی این مسایل اصن وارد نمیشه . ترجمه کن و ببر سفارت من خودمم همینکارو کردم. بازم میگم اینا فقط در صورتیه که دانشجویی بخوای بری چون غیر دانشجویی اطلاع ندارم.
    چیزایی که مهمه و باید حتما توی نامه باشه :
    1. مهر و امضا مربوط به شرکت .
    2 . آدرس و تلفن یا فکس شرکت بطور کامل.
    3. سربرگ مخصوص شرکت .
    سلام
    من هم یه مشکل مشابه این دارم( یعنی جزو مدارک مورد نیاز Proof of activities (academic and non-academic رو خواستن منم بیمه شدم اما وقتم برای ارسال مدارک حدود 10 روزه و میخوام در حداقل زمان ممکن مدارکم اماده بشه و فکر میکنم این راه خیلی سریعتر باشه) ، این سه موردی که نوشتین یعنی نامه ای با این مشخصات از شرکت بگیریم و ببریم دارالترجمه یا اینکه خودمون ترجمه کنیم بدیم شرکت با این مشخصات برامون پرینت بگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)