صفحه 18 از 31 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia007 نمایش پست ها
    سلام
    من هم یه مشکل مشابه این دارم( یعنی جزو مدارک مورد نیاز Proof of activities (academic and non-academic رو خواستن منم بیمه شدم اما وقتم برای ارسال مدارک حدود 10 روزه و میخوام در حداقل زمان ممکن مدارکم اماده بشه و فکر میکنم این راه خیلی سریعتر باشه) ، این سه موردی که نوشتین یعنی نامه ای با این مشخصات از شرکت بگیریم و ببریم دارالترجمه یا اینکه خودمون ترجمه کنیم بدیم شرکت با این مشخصات برامون پرینت بگیرن؟
    سلام
    شما بيمه داريد و حيفه. اگر پروف واقعي نياز داريد من توصيه ميكنم از بيمه اتون استفاده كنيد زماني هم نميبره ترجمه فوقش 4-5 روز. شما تو نامه ي شركت هر موردي رو ميتونيد بخواهيد كه بزنند بعد نامه ي شركت پرينت تامين اجتماعي از سايتشون كه مشخص كرده چند روز كاركرد داريد + دفترچه ي بيمه كه مهمه ميدين به دارالترجمه .
    نامه ي شركت علاوه بر ترجمه با اون مدارك كه دادين اثبات شده و مهرها رو هم ميخوره.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia007 نمایش پست ها
    سلام
    من هم یه مشکل مشابه این دارم( یعنی جزو مدارک مورد نیاز Proof of activities (academic and non-academic رو خواستن منم بیمه شدم اما وقتم برای ارسال مدارک حدود 10 روزه و میخوام در حداقل زمان ممکن مدارکم اماده بشه و فکر میکنم این راه خیلی سریعتر باشه) ، این سه موردی که نوشتین یعنی نامه ای با این مشخصات از شرکت بگیریم و ببریم دارالترجمه یا اینکه خودمون ترجمه کنیم بدیم شرکت با این مشخصات برامون پرینت بگیرن؟
    شما یه نامه از شرکت میگیرین که جزییات کارکردتونو توش توضیح میده به فارسی ومهر و امضا و آدرس و... توش داشته باشه بعد میدید به دارالترجمه واستون ترجمه میکنه .
    اینکار توی 1 روز قابل انجامه . ولی اگه میخواین بیمه تون رو هم تایید و ترجمه کنید باید از راهی که دوستمون توی پست قبل توضیح دادن استفاده کنید که من دقیقا نمیدونم چقدر طول میکشه.

سلام
    بچه ها من عضو هیات مدیره شرکت پدرم هستم و یه 2 سالی میشه بیمه رو برام رد کرده. بنظرتون برای دانشگاه لازمه مدرکی داده بشه مبنی بر اینکه من عضو هیات مدیره شرکت هستم؟ یا فقط یه نامه بده که من تو این شرکت شاغل بودم بصورت پاره وقت؟ چی کا رکنم بهتره؟

Member aghanimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wirtschaftsinformatik-WWU MÜnster

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من عضو هیات مدیره شرکت پدرم هستم و یه 2 سالی میشه بیمه رو برام رد کرده. بنظرتون برای دانشگاه لازمه مدرکی داده بشه مبنی بر اینکه من عضو هیات مدیره شرکت هستم؟ یا فقط یه نامه بده که من تو این شرکت شاغل بودم بصورت پاره وقت؟ چی کا رکنم بهتره؟
    دوست عزیز اول از همه تبریک بخاطر داشتن پدری پولدار . ایکاش منم یکی مثل شما داشتم واسم حداقل نامه میگرفت
    ولی جدا از شوخی . همیشه واقعیت رو بنویس . توی متن نامه اول میگی که 2 سال اونجا شاغل بودی و بعدشم رتبه کاری یا سمتت رو (مثلا عضو هیات مدیره) مینویسی. اگه وقت داری بیمه رو هم ترجمه کن وبا خودت ببر.
    گرچه اکثر این نامه ها واسه این هستن که به سفارت داده بشن ولی اگه بین آخرین مدرک تحصیلیتون تا الان فاصله افتاده بهتره که واسه محکم کاری واسه دانشگاه نامه کار هم بفرستین . البته توجه هم داشته باشید که معمولا کار مرتبط با رشته تحصیلی تاثیر بیشتری داره .
    موفق باشی

بچه ها، اصلا لازمه نامه اشتغال بکار رسمی برای دپارتمان پذیرش دانشگاه بفرستم؟ تو سایتش که نخواسته! ولی خودم فکر میکنم ممکنه تاثیر مثبت تو شانس پذیرش بزاره. نظر شما چیه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    بچه ها، اصلا لازمه نامه اشتغال بکار رسمی برای دپارتمان پذیرش دانشگاه بفرستم؟ تو سایتش که نخواسته! ولی خودم فکر میکنم ممکنه تاثیر مثبت تو شانس پذیرش بزاره. نظر شما چیه؟
    سلام
    خير نه اجباري هست نه الزامي. برخي رشته هاي خاص سابقه ي كار در اون مورد مثبت ارزيابي ميشه و سايت دانشگاه هم گفته. نه تمام رشته ها. اما اگر با تحصيلتون ارتباط داره استادتون بدونه شايد بد نباشه و روي شما جور ديگه ايي حساب كنند.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    شرکت برای اینکه تایید کار برای من درست کنه ، میگه که باید بگی واسه کی یا کجا میخوای ، من هم که نمیدونم الان این تایید کار به کی میرسه ، واسه همین دوستان پیشنهادی دارد ؟
    میشود نوشت جهت سفارت؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rbyhpss نمایش پست ها
    سلام
    شرکت برای اینکه تایید کار برای من درست کنه ، میگه که باید بگی واسه کی یا کجا میخوای ، من هم که نمیدونم الان این تایید کار به کی میرسه ، واسه همین دوستان پیشنهادی دارد ؟
    میشود نوشت جهت سفارت؟
    سلام
    شركت بدونه براي سفارت ميگيريد براتون دردسر نميشه؟ براي يكي از دانشگاه ها هم ميتونيد بگيريد. هدف شما از اين نامه فقط گرفتن سوابقتونه و به شخص خاصي ارجاع نميديد؟ اگر اينطوره براي دانشگاه بگيريد يا سفارت خيلي فرقي نداره چون به هر حال اونها به يك نفر خاص مينويسند نه To Whom It May Concern
    شادزي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    شركت بدونه براي سفارت ميگيريد براتون دردسر نميشه؟ براي يكي از دانشگاه ها هم ميتونيد بگيريد. هدف شما از اين نامه فقط گرفتن سوابقتونه و به شخص خاصي ارجاع نميديد؟ اگر اينطوره براي دانشگاه بگيريد يا سفارت خيلي فرقي نداره چون به هر حال اونها به يك نفر خاص مينويسند نه To Whom It May Concern
    شادزي
    نه مشکلی نیست ، جالبه که خودشون گفتن بنویسید سفارت .
    حالا به انگلیسی چی باید بالای نامه بنویسم ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rbyhpss نمایش پست ها
    نه مشکلی نیست ، جالبه که خودشون گفتن بنویسید سفارت .
    حالا به انگلیسی چی باید بالای نامه بنویسم ؟؟
    میشه لطفا بگین بالای نامه چی باید بنویسم به انگلیسی ؟؟
    آیا to Embassy of canada کافیه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)