صفحه 19 از 31 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Dear Honorable Ambassador
    يا
    The Embassy of the Canada
    شادزي

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من بيش از 5 سال هست كه به عنوان كارشناس كنترل پرو‍ژه كار ميكنم و 5 سالش با بيمه هست، چند تا سوال داشتم:
    1- اگه گواهي سابقه كاري كه شركت به من داده به انگليسي باشه كافيه يا بايد كار ديگه‌اي هم انجام بدم؟
    2- با توجه به اينكه سابقه كار من تو شركت‌هاي نفتي بوده و بيمه به اسم اون‌ها رد شده، ميترسم واسه سفارت مشكل‌ساز بشه، اگه گواهي سابقه كار از جاي ديگه بگيرم مشكلي پيش مياد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط snowgirl نمایش پست ها
    سلام
    من بيش از 5 سال هست كه به عنوان كارشناس كنترل پرو‍ژه كار ميكنم و 5 سالش با بيمه هست، چند تا سوال داشتم:
    1- اگه گواهي سابقه كاري كه شركت به من داده به انگليسي باشه كافيه يا بايد كار ديگه‌اي هم انجام بدم؟
    2- با توجه به اينكه سابقه كار من تو شركت‌هاي نفتي بوده و بيمه به اسم اون‌ها رد شده، ميترسم واسه سفارت مشكل‌ساز بشه، اگه گواهي سابقه كار از جاي ديگه بگيرم مشكلي پيش مياد؟
    سلام
    نامه انگليسي اونها بايد با مدارك پرداخت بيمه بره تاييد تا سابقه كارتون رسمي باشه. منظورم مهر وزارت خونه است. اگرم نياز شنداريد كه همون كافيه. گواهي رو براي چه كاري ميگيريد؟ سفارت به گواهي سابقه نياز نداره اگر دانشجوييد. اگر براي دانشگاه و آينده ميگيريد ازشون بپرسيد كه تاييد شده ميخوان بعد اقدام به هزينه كردن بكنيد.
    پستهاي قبلي گفتم كه بايد دفترچه بيمه رو با نامه بديد تا تاييد شه كه براتون بيمه رد شده.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

به نظرتون کار درستیه سابقه کار به صورت صوری از یک شرکت گرفت؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط karim567 نمایش پست ها
    به نظرتون کار درستیه سابقه کار به صورت صوری از یک شرکت گرفت؟
    سلام
    براي كجا و به چه منظور؟مزيتي داره براتون؟
    شادزي

Junior Member

سلام
    به نظر شما اگه من نامه اشتغال به کار انگلیسی همراه با مهر انگلیسی بگیرم ولی چون بیمه نبودم وبه ساعات کاریم اشاره نشه، بعدها به مشکلی بر میخورم؟ ممنون میشم نظر بدید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arghenon نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما اگه من نامه اشتغال به کار انگلیسی همراه با مهر انگلیسی بگیرم ولی چون بیمه نبودم وبه ساعات کاریم اشاره نشه، بعدها به مشکلی بر میخورم؟ ممنون میشم نظر بدید.
    دوست خوب
    نامه سوابق کاری در ادامه تحصیل خیلی تاثیر ندارد ولی به زبان فارسی باشه بعد مترجم تایید کنه بنظر شخصی من بهتر هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

سلام دوستان
    مرسی بابت وقتی که میذارین و کمک میکنین
    من واسه پروسه ویزا می خوام اقدام به گرفتن سابقه کار کنم..می خوام بپرسم این اقدامات من درسته؟؟
    اول باید پرینت بیمه رو از سایت تامین اجتماعی بگیرم و بعدش ببرم شعبه مریوطه واسه تایید و سپس به همراه دفترچه ببرم دارالترجمه
    بعدش از شرکتم یه نامه انگلیسی خظاب به سفارت مربوطه بگیرم؟؟؟
    مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpour64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی بابت وقتی که میذارین و کمک میکنین
    من واسه پروسه ویزا می خوام اقدام به گرفتن سابقه کار کنم..می خوام بپرسم این اقدامات من درسته؟؟
    اول باید پرینت بیمه رو از سایت تامین اجتماعی بگیرم و بعدش ببرم شعبه مریوطه واسه تایید و سپس به همراه دفترچه ببرم دارالترجمه
    بعدش از شرکتم یه نامه انگلیسی خظاب به سفارت مربوطه بگیرم؟؟؟
    مرسی
    سلام
    نامه از شركت رو همراه سوابق بيمه كه تاييد شده و دفترچه درماني ميبريد دارالترجمه تا نامه ي شركت با مدارك بيمه ترجمه و تاييد شه. در نامه ي شركت متونيد عنوان كنيد فيلد كاريتون يا سمتتون عنوان شه. نامه ي شركت رو سربرگ و فارسي باشه. دارالترجمه ترجمه ميكنه و با سوابق بيمه ميده تاييد سوابق بيمه رو بهتون بر ميگردونن نامه هر دو مهر رو دريافت ميكنه.
    بدون سوابق بيمه و دفترچه نامه ي شركت ترجمه ميشه ولي تاييد نميشه.

شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    نامه از شركت رو همراه سوابق بيمه كه تاييد شده و دفترچه درماني ميبريد دارالترجمه تا نامه ي شركت با مدارك بيمه ترجمه و تاييد شه. در نامه ي شركت متونيد عنوان كنيد فيلد كاريتون يا سمتتون عنوان شه. نامه ي شركت رو سربرگ و فارسي باشه. دارالترجمه ترجمه ميكنه و با سوابق بيمه ميده تاييد سوابق بيمه رو بهتون بر ميگردونن نامه هر دو مهر رو دريافت ميكنه.
    بدون سوابق بيمه و دفترچه نامه ي شركت ترجمه ميشه ولي تاييد نميشه.

شادزي

مرسی بابت راهنماییت
    امروز رفتم واسه گرفتن سابقه بیمه از شعبه مربوطه..وقتی پرینت سوابق رو که خودم از سایت تامین گرفتم بهشون نشون دادم گفتن ما اینو امضا نمیکنیم..حالا من چطور می تونم این سوابق بیمه ایی رو بگیرم؟؟ میشه رانماییم کنین..خیلی وقت ندارم واسه فرستادن مدارک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)