صفحه 20 از 31 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

سلام
    من 6 سال از آخرین مدرک تحصیلیم می گذره که 2 سالشو سربازی بودم و 4 سال تو یه شرکت خصوصی کار می کردم، این طوری که من فهمیدم برای گرفتن گواهی سابقه کار 2 روش زیر موجوده
    1- گرفتنه گواهی به انگلیسی از شرکت مربوطه
    2- گرفتنه گواهی فارسی + پرینت سابقه بیمه از سایت تامین اجتماعی + دفترچه بیمه ==> دارالترجمه

روش 1 ساده تر، کم هزینه تر و سریع تر از روش 2

1- به نظر شما روش 1 اشکالی داره یا به عبارتی غیر رسمی تره ؟؟
    2- اصلا سفارت گواهی اشتغال به کارو لازم داره و اونو نگاه می کنه ؟؟
    3- چون فاصله بین تحصیلاتم زیاده سفارت چه سوالاتی ممکنه بپرسه ؟
    ویرایش توسط esi_apply : April 13th, 2014 در ساعت 04:31 PM

Junior Member Jingol آواتار ها

من در شرکت خانوادگیم عضو هیئت مدیره ام

گواهی اشتغال به کار رو خودم ترجمه کردم و در سربرگ انگلیسی شرکت نوشتم و مهر انگلیسی شرکت زدم پاش

آیا گواهی باید حتما در سربرگ فارسی و مهر فارسی شرکت باشه ؟!

یک اگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی که ذکر شده من عضو هیئت مدیره ام رو خودم ترجمه کردم آیا مهر انگلیسی شرکت رو بزنم پاش کافیه یا باید مهر اون روزنامه رو داشته باشه ؟

بعد من پستهای بالا رو خوندم نفهمیدم سابقه بیمه رو کدوم سازمان تایید می کنه ؟ و بگم برای سفارتخانه می خواهیم این تایید سوابق بیمه رو انجام میدن ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها

گواهی اشتغال به کار رو خودم ترجمه کردم و در سربرگ انگلیسی شرکت نوشتم و مهر انگلیسی شرکت زدم پاش

یک اگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی که ذکر شده من عضو هیئت مدیره ام رو خودم ترجمه کردم آیا مهر انگلیسی شرکت رو بزنم پاش کافیه یا باید مهر اون روزنامه رو داشته باشه ؟

بعد من پستهای بالا رو خوندم نفهمیدم سابقه بیمه رو کدوم سازمان تایید می کنه ؟ و بگم برای سفارتخانه می خواهیم این تایید سوابق بیمه رو انجام میدن ؟
    سلام
    این مدارک رو برای چی دارید اماده می کنید؟ نوع ویزایی که دنبالشید چیه؟
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Jingol آواتار ها

ممنون از سرعت پاسخگوییتون

من برای ویزا رومانی اقدام می کنم

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Jingol نمایش پست ها

سلام
    من از رومانی و مدارکی که لازم داره اطلاع ندارم.
    اما گواهی اشتغال به کار باید در سربرگ انگلیسی باهش و کارتون درسته ظاهرا. باز از کسانی که برای رومانی اقدام کردند بپرسید.
    سابقه ی بیمه اگر پرداخت شده باشه در تامین اجتماعی موجوده و بهتون میدن یا میتونید از سایتشون پرینت بگیرید ولی برای تایید سوابق کاری باید دفترچه درمانی اعتبار دار به دارالترجمه بدید تا سوابق کاری شما ممهور به مهر ها بشه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام.
    من پذیرس برا مستر transportation engineering گرفتم بدون فاند و تو اس او پی که به دانشگاه ارایه دادم نوشتم که تو شرکت بابام کار می کردم و گفتم که کارای راهسازی هم شاملش بوده تا اینجوری به رشته م مربوطش کنم. ولی واقعیت اینه که شرکت مهندسی که بابام تاسیس کرده و منم توش سهام دارم از روز تاسیس هیچ کاری نگرفته و ما بصورت شخصی ساختمون سازی می کردیم. حالا موندم تو فرم DS چی بنویسم. می ترسم همون که تو SOP نوشتم بنویسم بعد FBI CHECK کنن ببینن شرکته کار نمی کرده ریجکت بشم . آیا می تونن همچین چیزی بفهمن؟ و اگر می تونن می شه لطف کنید یه راه حلی پیسنهاد کنید؟
    در ضمن یه گپ 5 ساله بعد از فارغ التحصیل شدن از دوره کارشناسی تا الان وجود داره.

سلام

ببخشیددرسابقه کار باید حقوق نوشته باشه؟
    یه کار تمام وقت با بیمه هست اما میتونم حقوق رو بیشتر بنویسم. مگه اینکه در گواهی بیمه ذکر بشه میزان حقوق.
    بعد به نظرتون حقوق چه میزانی برای سفارت امریکا خوبه باشه؟ من خودم تنها میخوام ویزا بگیرم اما میخوام گواهی اشتغال همسرم رونشون بدم به عنوان tie.
    مرسی

Junior Member

سلام.
    من می خوام برای ویزای دانشجویی استرالیا یک گواهی اشتغال به عنوان دستیار پژوهشی از استادم بگیرم. دو تا سوال داشتم در این مورد.
    1. به نظرتون فارسی بگیریم یا انگلیسی؟
    2. متنش چی باشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام به همگی
    بعد از گرفتن گواهی سابقه کار به انگلیسی باید بازم مهر دادگستری بخوره؟ گواهی سابقه کار گرفته شده از سایت تامین اجتماعی و دفترچه بیمه هم باید ترجمه شه؟ من 4/5 سال سابقه کار دارم. ولی فقط 2 سال بیمه دارم. بگم شرکت واسم گواهی 4/5 سال رو بنویسه ؟ ولی مدارک بیمه ای برای فقط 2 ساله. چیکار باید کنم؟ سفارت بهونه نمیگیره؟
    ویرایش توسط gandoms2h3 : August 27th, 2014 در ساعت 05:13 PM

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

نقل قول نوشته اصلی توسط engma3 نمایش پست ها
    سلام.
    من می خوام برای ویزای دانشجویی استرالیا یک گواهی اشتغال به عنوان دستیار پژوهشی از استادم بگیرم. دو تا سوال داشتم در این مورد.
    1. به نظرتون فارسی بگیریم یا انگلیسی؟
    2. متنش چی باشه ؟
    آخه دوست گلم نامه ی فارسی به چه درد اونا میخوره؟!!
    متنش رو هم تمپلیت زیاده بگردید یکم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)