صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

دوستانی که تجربه اپلای برای دانشگاه های آمریکا رو دارند لطفاً راهنماییم کنند:

هنگام اپلای، نامه سابقه کار باید آپلود بشه؟ یا صرفاً سوال میشه سابقه کار دارید یا خیر؟

ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه اپلای برای دانشگاه های آمریکا رو دارند لطفاً راهنماییم کنند:

هنگام اپلای، نامه سابقه کار باید آپلود بشه؟ یا صرفاً سوال میشه سابقه کار دارید یا خیر؟

ممنون
    سلام
    برای رشته شما اصلا اهمیت نداره.مدارک برای پذیرش باید همون چیزهایی باشه که دانشگاه لیست کرده.مدارک بیشتر خیلی تاثیر خاصی نخواهد داشت. میتونید قبلا تو ایمیل استاد بگید تا اگر مرتبط به کارش هست شاید روی دادن فاند به شما مجابش کنه.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای گرفتن ویزا از سفارت آلمان میخوام اقدام کنم
    من 2 سال تو یه شرکت کار کردم ولی سابقه بیمه ندارم
    میخوام ببینم نامه از شرکت با مهر و امضا و روزنامه رسمی مهر شده توسط شرکت برای گرفتن ویزا از سفارت آلمان کافیه؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام به همگی
    امیدوارم دوستان کمکی کنن.
    من گواهی سابقه کار رو برای ویزای تحصیلی آلمان میخوام. گواهی سابقه کار گرفته شده از سایت تامین اجتماعی و دفترچه بیمه هم باید ترجمه شه؟ با وجود بیمه نیازی به روزنامه رسمی شرکت نیست؟(اگه نیاز هست اونم باید ترجمه شه) من 4/5 سال سابقه کار دارم. ولی فقط 2 سال بیمه دارم. بگم شرکت واسم گواهی 4/5 سال رو بنویسه ؟ ولی مدارک بیمه ای برای فقط 2 ساله. چیکار باید کنم؟ سفارت بهونه نمیگیره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    امیدوارم دوستان کمکی کنن.
    من گواهی سابقه کار رو برای ویزای تحصیلی آلمان میخوام. گواهی سابقه کار گرفته شده از سایت تامین اجتماعی و دفترچه بیمه هم باید ترجمه شه؟ با وجود بیمه نیازی به روزنامه رسمی شرکت نیست؟(اگه نیاز هست اونم باید ترجمه شه) من 4/5 سال سابقه کار دارم. ولی فقط 2 سال بیمه دارم. بگم شرکت واسم گواهی 4/5 سال رو بنویسه ؟ ولی مدارک بیمه ای برای فقط 2 ساله. چیکار باید کنم؟ سفارت بهونه نمیگیره؟

سلام
    اگر گواهی رسمی میخواهدی که سابقه بیمه داشته باشه باید نامه شرکت رو به همراه دفترچه بیمه معتبر به دارالترجمه بدید تا ببره ترجمه و تایید بگیره. قطعا اون مقداری مه بیمه پرداخت شده رسمیت پیدا میکنه و اون قسمت که شرکت خودش گواهی کنه سندیت رسمی بودن نداره. ولی بزارید باشه.شاید تایید شد. تا جاییکه بنده میدونم فقط قسمتی که بیمه داره مهر های معروف رو میگیره.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    اگه نامه برای ویزای کار کشور امریکا در سربرگ انگلیسی شرکت و به زبان انگلیسی باشه و مهر وامضای مدیر بخش مربوطه را داشته باشه کافیه یا حتما باید مهر شرکت هم بخوره؟

Junior Member

سلام دوستان

من در یک شرکت دولتی کار می کنم آیا حکم کارگزینی فقط کفایت می کنه یا نه ؟
    یه مشکلی که دارم هنوز بخاطر کارهای اداری حکم من از کاردانی به کارشناسی تبدیل نشده نمی دونم چطوری اینو توضیح بدم ؟
    خواهشا راهنمایی کنید ؟

سلام
    از دوستان كسى هست كه نمونه نامه اشتغال به كار و تدريس در دانشگاه را داشته باشد
    ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام دوستان
    من برا به دانشگاه کره دارم مدارک میفرستم.
    ولی 2 سال از فارغ التحصیلیم میگذره تو این 2 سال رو یه پروژه کار میکردم که 8 ماهه تموم شده تازه مقالش و نوشتم برا اینکه نگن 8 ماه بیکار بودی به نظرتون گواهی اشتغال صوری از یه ازمایشگاه بگیرم خوبه یا زیاد مهم نیست؟

دوستان یه سوال دیگه من تو رزومه گفتم volunteer work تو آزمایشگاه تحقیقاتی استادم بودم ولی مدرکی ندارم باید به استادم بگم نامه جدا بده یا تو ریکام برام بنویسه؟
    ویرایش توسط Mechatronic : October 11th, 2014 در ساعت 08:39 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط genetic7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برا به دانشگاه کره دارم مدارک میفرستم.
    ولی 2 سال از فارغ التحصیلیم میگذره تو این 2 سال رو یه پروژه کار میکردم که 8 ماهه تموم شده تازه مقالش و نوشتم برا اینکه نگن 8 ماه بیکار بودی به نظرتون گواهی اشتغال صوری از یه ازمایشگاه بگیرم خوبه یا زیاد مهم نیست؟

دوستان یه سوال دیگه من تو رزومه گفتم volunteer work تو آزمایشگاه تحقیقاتی استادم بودم ولی مدرکی ندارم باید به استادم بگم نامه جدا بده یا تو ریکام برام بنویسه؟
    منظور از اشتغال به کار، کارهای داوطلبانه ای نیست که معمولاً حقوقی بابت اونها پرداخت نمیشه.
    ویرایش توسط Mechatronic : October 11th, 2014 در ساعت 08:40 PM
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)