صفحه 22 از 31 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

سلام،
    بنده به مدت یک سال و نیم سابقه کار دارم. قصد دارم اپلای کنم و همراه با مدارکم گواهی سابقه کارم را بفرستم برای دانشگاه (شاید فرجی بشه ) . از شرکت میتونم نامه سابقه کار انگلیسی بگیرم با سربرگ و مهر فارسی آیا همین برای دانشگاه کفایت میکنه؟؟؟؟ میخوام زیاد هزینه واسه ترجمه و مهر ندم.
    ممنون میشم اگر کسی جواب بده.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    رشته شما از اونهاییه که تو مدارک اپلای نامه سابقه کار خواسته دانشگاه ازتون؟ اگر خیر بدونید که این نامه برای دانشگاه هیچ اهمیتی نداره و قط می تونید در تماس با اساتید به عنوان نقطه قوت مطرحش کنید. لذا هزینه کردن در این مورد کاملا بلا استفاده است. مگر اینکه در سایت دانشگاه ملزم به ارائه سابقه کار شده باشید.
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام،
    بنده به مدت یک سال و نیم سابقه کار دارم. قصد دارم اپلای کنم و همراه با مدارکم گواهی سابقه کارم را بفرستم برای دانشگاه (شاید فرجی بشه ) . از شرکت میتونم نامه سابقه کار انگلیسی بگیرم با سربرگ و مهر فارسی آیا همین برای دانشگاه کفایت میکنه؟؟؟؟ میخوام زیاد هزینه واسه ترجمه و مهر ندم.
    ممنون میشم اگر کسی جواب بده.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    رشته شما از اونهاییه که تو مدارک اپلای نامه سابقه کار خواسته دانشگاه ازتون؟ اگر خیر بدونید که این نامه برای دانشگاه هیچ اهمیتی نداره و قط می تونید در تماس با اساتید به عنوان نقطه قوت مطرحش کنید. لذا هزینه کردن در این مورد کاملا بلا استفاده است. مگر اینکه در سایت دانشگاه ملزم به ارائه سابقه کار شده باشید.
    ارادت
    سلام، ممنون از پاسختون. نه دانشگاه ازم نخواسته ولی چون هم توی رزومه بهش اشاره کردم و هم توی SOP خواستم یه مدرکی هم ارائه کنم. پس به نظرتون فقط توی رزومه اشاره کنم؟؟ مدرکی نفرستم؟؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    بودنش یعنی هزینه و هیچ تاثیری نداره.اونها مبنی رو بر صداقت میگذارند ضمن اینکه سوابق کاری اگر ازتون خواسته نشده باشه کلا روی روال پذیرش بی تاثیر خواهد بود.

ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پاسختون. نه دانشگاه ازم نخواسته ولی چون هم توی رزومه بهش اشاره کردم و هم توی SOP خواستم یه مدرکی هم ارائه کنم. پس به نظرتون فقط توی رزومه اشاره کنم؟؟ مدرکی نفرستم؟؟
    ممنون
    سلام می تونید تو رزومه بنویسید و در صورتی که ازتون مستندات خواستن که احتمالش خیلی ضعیف هست اونوقت ارائه کنید.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشيد: من چون ميخوام يك رشته اي ديگه ولي مرتبط با رشته ام پذيرش بگيرم يك نامه ي سابقه كار با قرارداد كار واسه دو سال به شكل سوري بگيرم بدون بيمه به نظر شما مشكلي پيش مياد؟ واسه ترجمه جاي ايراد نميگيره؟ و اينكه تو سربرگ انگليسي باشه؟ يا همون فارسي بعد بدم ترجمه كنن؟ ممنونم از راهنمايتون

Junior Member

سلام دوستان
    من براي مستر آلمان مي خوام پذيرش بگيرم گپ تحصيلي دارم كه البته بيشتر اون زمان ها رو در شركت هاي متعددي مشغول به كار با بيمه بودم
    در بين اين مدت بيشتر از يك سال آموزشگاه تاسيس كردم ولي بيمه پرداخت نكردم و بعد آموزشگاه رو جمع كردم البته پروانه تاسيس اش اعتبار داره
    مي خواستم بپرسم من مي تونم خودم براي خودم براي اين مدت سابقه درست كنم ؟

با سلام
    من الان یه سالی در شرکتی مرتبط با گرایشم مشغول بکار هستم.
    به نظر شما یه سال سابقه کار با دو سال سابقه کار خیلی تفاوت دارم(اگر بخوام یه سال دیگه کار کنم یه سال فرآیند اپلای کردم به تعویق می افته)
    در ضمن برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا می خواستم اقدام کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amanjkheradma نمایش پست ها
    با سلام
    من الان یه سالی در شرکتی مرتبط با گرایشم مشغول بکار هستم.
    به نظر شما یه سال سابقه کار با دو سال سابقه کار خیلی تفاوت دارم(اگر بخوام یه سال دیگه کار کنم یه سال فرآیند اپلای کردم به تعویق می افته)
    در ضمن برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا می خواستم اقدام کنم.
    ممنون
    اگر دانشگاهی که می خواهید اپلای کنید سابقه کاری برای رشته شما درنظرگرفته که به عنوان Minimum requirements معرفی شده طبعا چنانچه این زمان را پرنکرده باشید در همان مرحله ریجکت خواهید شد. در غیر این صورت وچنانچه حداقلی ندارید یا نزدیک به آن هستید می توانید اقدام کنید و بهتر است امسال هم اقدام کنید چون گذشت زمان خود باعث ایجاد مشکلات دیگر برای این فرآیند خواهد شد و گپ تحصیلی نیز بدون این پیش نیاز توصیه نمی شود

Junior Member

دوستان سابقه کار در زمینه رشته های حساس فقط واسه داخل ایران خطر داره یا خارج ایران هم سامل میشه؟
    من در اروپا تو یه مرکز ریسرچ ربانیک کار می کنم یعنی برنامه نویسم و بابتش واسم بیمه و اینا رد میشه یعنی با یه چک ساده می تونن در بیارت ضمنا پروفایلم تو اینترنت هست و دست خودم نیست از سایتشون ریمو کنم. به نظرتون نگم اصلا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)