صفحه 25 از 31 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از وقتی که گذاشتید و پاسخی که دادید.
    سوال اولم بیشتر برای بعد از تحصیل هست اگر قرار به موندن باشه. اینکه بیمه داشتیم رو چجوری باید ثابت کنیم؟
    استرالیا دانشگاه هاش رو می دونم که سابقه کار تاثیر داره در پذیرش ولی نمی دونستم که نامه ای نمی خوان. مطمئنید؟! منطقی به نظر نمیاد.
    در مورد نکته ای آخری که گفتید راستش از این زاویه نگاه نکرده بودم. یعنی بگم همزمان با تحصیل کار هم می کردم منفی می تونه باشه واقعا؟! فکر می کردم خوبه که ...
    در مورد استرالیا دانشگاه هایی که من دیدم نمی خواستند. کلا مرسوم نیست که بخوان. ولی اگه یک موقع بخوان در لیست مدارک می نویسند.
    راستش این مورد ممکنه به نظر یک استاد خارجی یکم عجیب به نظر برسه که یک نفر مثلا داره مستر می خونه اونم تمام وقت و در یک دانشگاه خوب و اون وقت می تونه که کار هم بکنه. اینجا واقعا دانشجوهای مستر و حتی کارشناسی در طول ترم با حجم مطالب بالا مواجه هستند و کلی تمرین و پروژه و خیلی بعید هست که بتونندیک نفر کار هم بکنه. من که تا الان ندیدم که یک نفر حتی خود دانشجوهای نیتیو همزمان با تحصیل تمام وقت کار تمام وقت هم انجام بده
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان
    من 5 سال سابقه كار تمام وقت با بيمه دارم و در دو سال اول كارم همزمان ارشد هم خوندم.حالا مي خوام براي ارشد مجدد در المان اقدام كنم. وحالا چندتا سوال دارم:
    1-چون معدل ارشدم از كارشناسي 2 نمره بالاتره ميخوام به ارشد اشاره كنم اصلا به صلاح هست (البته كارشناسي دولتي بودم و ارشد رو آزاد)؟
    2-اين همزماني كار تمام وقت و ارشد تمام وقت مشكل ساز نميشه؟ به نظرتون بهتر نيست كه كارم رو بگم پاره وقت بوده؟!
    3-در حكم پرسنليم شغل و پست و تاريخ استخدام خورده و چون مدرك ارشدم رو نپذيرفتن ، مدركم ليسانس ذكر شده. با اين شرايط بهتره كه به جاي ترجمه حكم ، يك نامه سابقه كار بگيرم ؟
    4-اگر پاسخ سوال قبل مثبته ، نامه انگليسي باشه يا فارسي؟ چون فقط يك نسخه ميدن ، اگر انگليسي باشه من چطور ميتونم چند نسخه معتبر ازش تهيه كنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من همه صفحات رو خوندم و تا اینجا متوجه شدم که کلا بهتره نامه به فارسی بگیریم و بعد ترجمه رسمی بشه. من بیمه هم بودم و از این جهت مشکلی ندارم. فقط دیدم بعضی بچه ها به موضوع مبلغ دریافتی هم توی نامه هاشون اشاره کردند. دلیلش چیه؟ اگر قصد فقط ارائه به دانشگاه باشه و نه سفارت بازهم لازمه؟
    و یک سوال دیگه اینکه الان من نامه رو به فارسی و روی سربرگ فارسی شرکت با مهر و امضا دارم که بدم ترجمه شه، حالا نسخه ترجمه شده طبیعتا روی سربرگ نیست دیگه! مشکلی پیش نمیاد؟ پاکت شرکت که روش مجددا مهر و امضا شده باشه و نسخه ترجمه شده داخلش قرار بگیره کارسازه؟
    مچکرم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karimkhan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همه صفحات رو خوندم و تا اینجا متوجه شدم که کلا بهتره نامه به فارسی بگیریم و بعد ترجمه رسمی بشه. من بیمه هم بودم و از این جهت مشکلی ندارم. فقط دیدم بعضی بچه ها به موضوع مبلغ دریافتی هم توی نامه هاشون اشاره کردند. دلیلش چیه؟ اگر قصد فقط ارائه به دانشگاه باشه و نه سفارت بازهم لازمه؟
    و یک سوال دیگه اینکه الان من نامه رو به فارسی و روی سربرگ فارسی شرکت با مهر و امضا دارم که بدم ترجمه شه، حالا نسخه ترجمه شده طبیعتا روی سربرگ نیست دیگه! مشکلی پیش نمیاد؟ پاکت شرکت که روش مجددا مهر و امضا شده باشه و نسخه ترجمه شده داخلش قرار بگیره کارسازه؟
    مچکرم
    سلام، دانشگاه ها اصلا گواهی اشتغال رو نمی خواند و به همین که شما در رزومه تون نوشتین اعتماد می کنند، حتی بعضی سفارتها مثل آمریکا هم این گواهی رو نمی خواند و باز به رزومه شما اکتفا می کنند. سفارت کانادا سفارتی که بود من دیدم مبلغ دریافتی رو هم می خواست.
    نسخه ترجمه شده، با سربرگ مترجم هست و مشکلی نداره، احتیاجی به اون پاکت هم نیست.

با سلام دوستان میشه کمک کنین
    من واسه سابقه کار هم سابقه با سمت مدیر سیستم های اطلاعاتی و کامپیوتری می تونم بگیرم با وظایف
    - تجزیه و تحلیل نیازهای کاربر، توسعه معماری سیستم های شبکه و سخت افزار و نرم افزار ارتباطات داده ها
    - تحقیق ، طراحی و توسعه سخت افزار کامپیوتر و و وسائل ارتباطاتی
    - نظارت، بازرسی و ارائه پشتیبانی طراحی در طول ساخت، نصب و پیاده سازی سخت افزار کامپیوتر و و وسائل مخابراتی
    - تحقیق و پژوهش، طراحی و توسعه معماری و ارتباطات شبکه
    - تحقیق و پژوهش، ارزیابی و یکپارچه سازی سیستم
    - ارزیابی و بهینه سازی ظرفیت و عملکرد اطلاعات و ارتباطات شبکه

یا کارشناس انفورماتیک
    1-نصب وتست، رفع اشکال ، مانیتورینگ و نگهداری تجهیزات ارتباطی و مخابراتی
    2. طراحی ونصب، رفع اشکال ،تجهیزات تحت شبکه کامپیوتری و الکترونیکی
    3. توسعه دهنده نرم افزار های تحت شبکه1-نصب وتست، رفع اشکال ، مانیتورینگ و نگهداری تجهیزات ارتباطی و مخابراتی
    2. طراحی ونصب، رفع اشکال ،تجهیزات تحت شبکه کامپیوتری و الکترونیکی
    3. توسعه دهنده نرم افزار های تحت شبکه
    کدوم بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بدون دفترچه بيمه يا نامه اداره ي تامين نامه ي شركت مهرهاي تاييد سابقه كار نميخوره. تا چند وقت پيش كه قانون اين بوده. لذا پاي شما يك هزينه ي ترجمه ميوفته. خودتون ترجمه كنيد بديد شركت براتون مهر و امضا كنند. اگر نكردند مهم نيست به هر حال اين مدرك سابقه كار محسوب نميشه و رو حساب صداقت شما ميگم شايد دانشگاه بپذيره كه اينكار رو داشتيد. البته براي پذيرش زياد رو سابقه كار مانور نديد. اثر خاصي نداره مگر اينكه استاد خودش در موردي نيروي زبده بخواد.شادزي
    بعضی دانشگاهها چند سال سابقه کار توی سیستم امتیاز دهیشون وجود داره. موردی که من دیدم ارسال ترجمه سابقه کار با مهر شرکت در دالرترجمه رسمی بدون مهر خارجه و دادکستری کافی بوده و طرف امتیازش رو آورده

سلام دوستان؛
    من چنتا سوال داشتم
    1) من خودم مدیرعامل شرکتم باید گواهی اشتغال بکارمو خودم امضا کنم؟! چه نامه ای مبنی بر مدیریت عاملی خودم تنظیم کنم؟؟
    2) لزومی به ارائه سابقه بیمه هم هست یا فقط نامه ای که درش اشاره به مدت اشتغالم میشه کافیه؟
    3) ترجمه همه مدارک حتما" مهر دادگستری میخواد و فقط مهر دارالترجمه کافیه؟
    4) اردیبهشت ماه قیمت بلیط هواپیما به استرالیا ارزونه یا گرون؟

با سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khorsandjoo نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من چنتا سوال داشتم
    1) من خودم مدیرعامل شرکتم باید گواهی اشتغال بکارمو خودم امضا کنم؟! چه نامه ای مبنی بر مدیریت عاملی خودم تنظیم کنم؟؟
    2) لزومی به ارائه سابقه بیمه هم هست یا فقط نامه ای که درش اشاره به مدت اشتغالم میشه کافیه؟
    3) ترجمه همه مدارک حتما" مهر دادگستری میخواد و فقط مهر دارالترجمه کافیه؟
    4) اردیبهشت ماه قیمت بلیط هواپیما به استرالیا ارزونه یا گرون؟

با سپاس
    سلام، زیاد جالب نیست، که خودتون امضا کنید، بدین رئیس هیئت مدیره یا یکی از اعضای هیئت مدیره امضا کنه
    2- برای ویزای تحصیلی به سابقه بیمه نیازی نیست.
    3- روی این بحث اختلاف نظر هست، اما بهتره که مهر دادگستری رو حداقل مدارک اصلی مثل کارنامه داشته باشند.
    4- این سوال رو اینجا بپرسید.

سلام
    من سابقه کار به طور جدی ندارم ولی یکی از اقوام یک شرکت خصوصی دارد که من از این طریق می توانم ریکامی از مدیر شرکت و همچینین سابقه ای در رزومه ام در این زمینه ذکر کنم. چند نکته در این مورد وجود دارد، یک اینکه فعالیت شرکت مرتبط با رشته من نیست (رشته تحصیلی من اقتصاد و فعالیت شرکت در حوزه صنعت و مرتبط با رشته مکانیک است)، کاری که به صورت اندک در آن جا انجام دادم کار دفتری بوده است ولی می توانم به صورتی ریکام رو بگیرم که یک مشاور اقتصادی بودم و یا به صورتی رشته خودم رودر آنجا پررنگ نشان بدهم، به نظر شما آیا این روش درست است و نتیجه می دهد؟ چون هدف هم داشتن چند ریکام خوب و همینطور رزومه خوب است. و نکته دوم اینکه اعتبار شرکت و مدیر عامل شرکت چقدر مهم است؟ سابقه تاسیس شرکت و تعداد پرسنل آن هم اهمیت دارد؟ به عنوان مثال شرکتی با ده یا پانزده سال فعالیت و به طور متوسط ده تا بیست نفر پرسنل مناسب است؟
    گرفتن ریکام در زمینه شغلی نیاز به ارائه مدارکی مبنی برای کار کردن در آنجا وجود دارد؟
    ممنون از راهنمایی دوستان

Junior Member

سلام
    من می خوام از شرکتی که توش کار می کنم برای سفارت کانادا گواهی اشتغال به کار بگیرم اما نمی خوام بفهمن که نامه رو برای کجا می خوام. از طرفی نامه حتماً باید مخاطب داشته باشه وگرنه نامه نمیدن! لطفاً منو راهنمائی کنین که مخاطب نامه کجا باشه. آیا میشه نامه رو برای جایی مثل بانک گرفت و بعداً از دارالترجمه بخوایم که مخاطب نامه رو ترجمه نکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)