صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سفارت آمریکا از شما مدرکی مبنی بر اشتغال به کار نمی خواد، یعنی همون ذکرش در رزومه کافی هست، یعنی گواهی اشتغال به کار نمی خواد. مدرک اضافه دادن به سفارتها هم جز ایجاد حساسیت روی پرونده شما، اثر خاصی نداری
    در مورد اینکه مشکلی ایجاد می کنه، یا نه، بستگی به نوع کار هم داره، سابقه کار در برخی حوزه ها مثل نفت، مواد، صنایع هوایی مشکل ساز هست، در این مورد بهتره که در تاپیکهای مربوط به ویزای آمریکا سوال بفرمایید.
    سلام
    سابقه ی کار همین که تو ds160 بیاد کافیه؟ مطمینید که مدرکی مثل سابقه بیمه یا نامه ی اشتغال به کار نباید همراهش باشه؟ اینجوری چطور اعتماد میکنن به اینکه سابقه ی کار واقعیه؟
    ممنونم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط araesa نمایش پست ها
    سلام
    سابقه ی کار همین که تو ds160 بیاد کافیه؟ مطمینید که مدرکی مثل سابقه بیمه یا نامه ی اشتغال به کار نباید همراهش باشه؟ اینجوری چطور اعتماد میکنن به اینکه سابقه ی کار واقعیه؟
    ممنونم
    سلام
    بله اطمینان کامل دارم. معمولا به صداقت افراد اعتماد دارند منتها ما ایرانی ها همیشه کارها و رفتاری خاص داریم...(با منطق ایرانی باورش سخته که یک نفر به یک نفر دیگه اعتماد کنه)
    توی خیلی از کشورها بیمه به این شکلی که ما داریم نیست تصمیم خود افراد هست که از کجا بیمه بگیرند یا اصلا بیمه نگیرند و بروند مثلا سهام با پولشون بخرند
    توصیه می کنم مدرک اضافه هم به سفارت ندین مدرک اضافه فقط بررسی بیشتر می خواد و حساسیت زا هست.
    ویرایش توسط AFTER : May 3rd, 2016 در ساعت 04:43 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

با سلام،
    ببخشید من واقعا همیشه با اینکه چه جوری توی فرم پست بزارم که کسه دیگه عنوانش نکرده باشه مشکل داشتم... من رو ببخشید...
    به منظور گرفتن اسکالرشیپ برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های انگلستان 2 سال سابقه کار خواستن.. 2500 ساعت کار... آیا این به این معنی هست که دو سال سابقه بیمه لازم هست؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام
    من کل صفحات این فروم رو خوندم
    اما انگار کسی مشکل من رو نداشته
    من برای ادامه تحصیل برای آلمان اقدام کردم
    می خوام از محلی که در اون مشغول به کار هستم نامه بگیرم اما نمی خوام بفهمن برای چی می خوام
    چون اگه بفهمن برام خیلی مشکل ایجاد می کنن و احتمال اینکه این نامه رو بهم ندن زیاده
    ضمن اینکه من به داشتن این نامه نیاز دارم چون برای رشته های مدیریت اپلای کردم

سوالم اینه که می شه این نامه خطاب به یه شرکت داخلی باشه؟
    مثلا شرکت آسمان -ریسمان بافان شرق؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emily1983 نمایش پست ها
    سلام
    من کل صفحات این فروم رو خوندم
    اما انگار کسی مشکل من رو نداشته
    من برای ادامه تحصیل برای آلمان اقدام کردم
    می خوام از محلی که در اون مشغول به کار هستم نامه بگیرم اما نمی خوام بفهمن برای چی می خوام
    چون اگه بفهمن برام خیلی مشکل ایجاد می کنن و احتمال اینکه این نامه رو بهم ندن زیاده
    ضمن اینکه من به داشتن این نامه نیاز دارم چون برای رشته های مدیریت اپلای کردم

سوالم اینه که می شه این نامه خطاب به یه شرکت داخلی باشه؟
    مثلا شرکت آسمان -ریسمان بافان شرق؟
    سلام چند تا راه حل بهت میگم ببین کدوم به دردت میخوره
    1-میگی محل کار شوهرم خواسته(اگه ازدواج کردی) و واسه بیمه کردن من یا حق عائله مندی ویا انتقالیش (شهرستان کار میکنه و....)هر کدوم که به نظرت منطقی تره

2-می گی واسه تدریس تو دانشگاه می خوام.پاره وقت می خوام درس بدم گفتن نامه سابقه کار از محل کارت بیار
    3-بگی واسه نطام مهندسی میخوام و....آزمون نظام مهندسی می خوام بدم
    نامه خطاب به هرجایی باشه مشکلی پیش نمیاد به دارالترجمه بگو واست ترجمه نکنه ترجمه کنه هم مشکلی پیش نمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام.

آیا برای اثبات دستیار آموزشی بودن ( TA بودن)،باید ترجمه ی "گواهی دستیار آموزشی" برای هر یک از دروسی که در آنها TA بودیم همراه دیگر مدارک برای دانشگاهی که می خواهیم اپلای کنیم بفرستیم ؟ اگر ضروری نیست آیا تاثیر مثبت خواهد داشت؟ و همچنین اگر لازم نیست پس چگونه از سابقه ی TA بودن مطمین می شوند؟مثلا اگر من 5 تا درس TA بود، آیا به ازای هر درس به تک تک اساتید ایمیل چک کردن می فرستند حتی درسی که 3 سال پیش TA بودم ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    سلام.

آیا برای اثبات دستیار آموزشی بودن ( TA بودن)،باید ترجمه ی "گواهی دستیار آموزشی" برای هر یک از دروسی که در آنها TA بودیم همراه دیگر مدارک برای دانشگاهی که می خواهیم اپلای کنیم بفرستیم ؟ اگر ضروری نیست آیا تاثیر مثبت خواهد داشت؟ و همچنین اگر لازم نیست پس چگونه از سابقه ی TA بودن مطمین می شوند؟مثلا اگر من 5 تا درس TA بود، آیا به ازای هر درس به تک تک اساتید ایمیل چک کردن می فرستند حتی درسی که 3 سال پیش TA بودم ؟
    تاثیر مثبت که داره منتها نه اینکه فکر کنید خیلی تاثیر بزرگ و سرنوشت سازی باشه. مثلا معدل بالا خیلی مهمه ولی این چیزی نیست که در این حد اهمیت داشته باشه.
    نه همچین کاری نمی کنند به همون که توی رزومه تون ذکرش کردین کفایت می کنند و اعتماد می کنند. کلا دانشگاه ها برای هر نوع سابقه کاری از شما مدرک نمی خوان و به همون چیزی که شما توی رزومه نوشتین اعتماد می کنند

Junior Member

سلام به همه

ببخشید یه سوال داشتم. چطور میشه سابقه ی کار رو بهشون اثبات کرد؟ برای مثال من در یک مرکز ترک اعتیاد کار میکردم و میخوام بدونم همین که اون مرکز که مجوز فعالیت هم داره گواهی بده که من اونجا کار میکردم کافیه؟

یه سوال دیگه اینکه آیا سابقه ی کاری که به رشته ی آدم مرتبط نیست هم میتونه در تصمیمشون موثر باشه؟ برای مثال من تو یه شرکت کار گرافیکی میکردم و تو یه موسسه هم درس حیات وحش میدادم و رشتم روانشناسیه. میتونه گواهی اون ها موثر باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sedric نمایش پست ها
    سلام به همه

ببخشید یه سوال داشتم. چطور میشه سابقه ی کار رو بهشون اثبات کرد؟ برای مثال من در یک مرکز ترک اعتیاد کار میکردم و میخوام بدونم همین که اون مرکز که مجوز فعالیت هم داره گواهی بده که من اونجا کار میکردم کافیه؟

یه سوال دیگه اینکه آیا سابقه ی کاری که به رشته ی آدم مرتبط نیست هم میتونه در تصمیمشون موثر باشه؟ برای مثال من تو یه شرکت کار گرافیکی میکردم و تو یه موسسه هم درس حیات وحش میدادم و رشتم روانشناسیه. میتونه گواهی اون ها موثر باشه؟
    سلام
    به طور کلی برای پذیرش از دانشگاه ها به مدرک و گواهی خاصی برای سابقه کار نیاز ندارین، همین که توی رزومه ذکر کنید کافیه و دانشگاه ها اعتماد دارند
    برای ویزای تحصیلی هم بستگی به سفارت داره، بعضی سفارتها مثل سفارت آمریکا که مثل دانشگاه ها همین که توی رزومه ذکر بشه براشون کافیه و گواهی نمی خوان، بعضی ها هم مثل سفارت کانادا، گواهی می خوان که باز یک گواهی ساده حتی بدون بیمه هم براشون کفایت می کنه.
    به طور کلی تاثیر سابقه کار (مگر سابقه کار کاملا پژوهشی) برای پذیرش خیلی ناچیز هست نسبت به تاثیر معدل و .. دیگه تاثیر سابقه کار نامرتبط نزدیک به صفر خواهد بود.

Junior Member

سلام
    من در یک شرکت یک مدتی پاره وقت پاره وقت کار کردم و الان هم تمام وقت کار می کنم. چون خودم باید نوشته رو به انگلیسی بهشون بدم دوستان اگر لطف کنند بفرمایند که من چه جوری این رو به انگلیسی بنویسم. که برای نمونه: X در این شرکت از تاریخ فلان تا به امروز هم به صورت پارت تایم و هم فول تایم کار کرده است.
    یا یک چیزی در این مایه ها.
    خیلی ممنون از دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)