صفحه 5 از 31 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

سلام دوستان. من مدتي يجا کارآموز بودم و بعد تو يه پروژه باهاشون همکاري کردم (بدون بيمه و با پرداختي خيلي کم). حالا بعد از چندماه که اونجا کار نمي کنم از رئيسم نامه اي خواستم که سوابق منو اونجا نشون بده. چون فرمت آماده نامه هاشون فارسي بود و من بيشتر انگليسي لازم دارم، اجازه دادن من خودم يه نامه انگليسي بنويسم و بدم امضا کنند و احتمالا مهر بزنن. من نامه اي که نوشتم اينجا گذاشتم تا باتجربه هاي تاپيک ببينند و اگه اشکالي ديدن لطفا بهم بگن. به نظرتون اين نامه اگه آرم موسسه هم بالاش باشه اعتبار داره؟
    بازم ممنونم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    water management, BOKU University

سلام دوستان!
    مي خواستم بپرسم گواهي اشتغال به كاري كه به سفارت كشور هاي اروپايي ( مثلا اتريش) بايد چطوري باشه؟ منظورم متنش هست! من چند ماهي تو يه شركت مهندسي مشاور كار مي كنم ولي بيمه نيستم! به نظر شما سفارت قبول مي كنه؟
    يه سئوال ديگه دارم:
    كسي ميدونه ويزايي كه براي كنفرانس ميدن معمولا چند روزه است؟ چكار كنيم كه ويزاي يه ماهه بدن؟

Junior Member

سلام
    می خواستم ببینم برای کسی که فاصله تحصیلیش بیشتر چهار ساله حتما باید نامه سابقه کار ارائه بده؟
    اگه نده ممکنه برای ویزا یا پذیرش مشکلی براش پیش بیاد؟
    اگر صوری باشه اشکال نداره (بدون بیمه)؟

Junior Member

من همه صفحات این تاپیک بسیار مفید رو مرور کردم تا اگر سوال من قبلا جواب داده شده (گواهی کار صوری) دیگه نپرسم اما متاسفانه دیدم نود درصد سوالات بدون جواب موندند. دوستانی که مطلع هستند لطفا جواب بدن.

دوستان نامه های سابقه کار باید SEAL بشه(داخل پاکت مخصوص شرکت که روش به انگیلیسی باشه) یا همین که روی یک A4 تنظیم بشه و بندازیمش توو پاکت کنار سایر مدارک کافیه؟؟
    اگه نامه های سابقه کار آدرس سایت و ایمیل نداشته باشن خیلی ضایع هست یا مشکلی نیست؟؟
    آقا جون من بکی هم پیدا بشه اینجا از تجربیاتش بگه اینجا همه جمع شدیم دور هم فقط می پرسیم.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.mono نمایش پست ها
    دوستان نامه های سابقه کار باید SEAL بشه(داخل پاکت مخصوص شرکت که روش به انگیلیسی باشه) یا همین که روی یک A4 تنظیم بشه و بندازیمش توو پاکت کنار سایر مدارک کافیه؟؟
    اگه نامه های سابقه کار آدرس سایت و ایمیل نداشته باشن خیلی ضایع هست یا مشکلی نیست؟؟
    آقا جون من بکی هم پیدا بشه اینجا از تجربیاتش بگه اینجا همه جمع شدیم دور هم فقط می پرسیم.
    من نمیدونم برای کجا میخواید اقدام کنید. اما من خودم شخصا نامه سابقه کارم رو روی سربرگ شرکتی که کار میکردم ( و البته سربرگ فارسی هم بود) پرینت کردم و بعد رییس شرکت امضا کرد. و چون یادم رفت ازشون پاکت بگیرم همینجوری فرستادم و هیچ مشکلی هم نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    من نمیدونم برای کجا میخواید اقدام کنید. اما من خودم شخصا نامه سابقه کارم رو روی سربرگ شرکتی که کار میکردم ( و البته سربرگ فارسی هم بود) پرینت کردم و بعد رییس شرکت امضا کرد. و چون یادم رفت ازشون پاکت بگیرم همینجوری فرستادم و هیچ مشکلی هم نبود.
    ممنون که این حصر سوال پرسیدنو با جوابتون شکستین.
    من برای آلمان اقدام کردم.
    نظرتون راجع به سوال دوم پست قبلیم چیه؟؟
    شما برای کجا اقدام کردین؟؟
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدتي يجا کارآموز بودم و بعد تو يه پروژه باهاشون همکاري کردم ....
    .
    سلام دوست عزیز. من که هر کاری کردم نتونستم نامتو دانلود کنم. نامه انگلیسی روی سربرگ انگلیسی شرکت با امضای مدیر عامل و مهر انگلیسی صد در صد معتبره. رویه سربرگ فارسی و با مهر فارسی هم خوبه. دوستان بردند و مشکلی نبوده. اگه شرکت سربرگ انگلیسی نداره میتونید خودتون براشون درست کنید! اگه مهر فارسی نزدند یا ازتون قبول نکردند میتونید متن فارسی رو ببرید ترجمه خونه! و ترجمه کنید در اونصورت فقط مهر دادگستری کافیه. یه متن براتون میزارم امیدوارم بدردتون بخوره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asadianha نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    مي خواستم بپرسم گواهي اشتغال به كاري كه به سفارت كشور هاي اروپايي ( مثلا اتريش) بايد چطوري باشه؟ منظورم متنش هست! من چند ماهي تو يه شركت مهندسي مشاور كار مي كنم ولي بيمه نيستم! به نظر شما سفارت قبول مي كنه؟
    يه سئوال ديگه دارم:
    كسي ميدونه ويزايي كه براي كنفرانس ميدن معمولا چند روزه است؟ چكار كنيم كه ويزاي يه ماهه بدن؟
    نامه از طرفه شرکت کافیه. برایه کنفرانس معمولن ویزایه ویزیت میدند. که کمترین طولش از قبل مشخصه (مثلن برایه انگلیس 6 ماهه) و کمتر از اون هم نمیدند. شما هیچکاری از دستتون بر نمیاد بجز درخاست ویزایه ویزیت برایه 2-3 روز کنفرانس. پیروز باشید.
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bhz8181 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم برای کسی که فاصله تحصیلیش بیشتر چهار ساله حتما باید نامه سابقه کار ارائه بده؟
    اگه نده ممکنه برای ویزا یا پذیرش مشکلی براش پیش بیاد؟
    اگر صوری باشه اشکال نداره (بدون بیمه)؟
    کلن بهتره که گپ خالی تو رزومتون نباشه وگرنه برایه کلیرنس ویزا مخصوصن برایه آمریکا میتونه دردسرساز بشه. نامه صوری از طرف شرکت کافیه. ازتون گواهی بیمه نخاهند خاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)