صفحه 6 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Member

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط s.t.mono نمایش پست ها
    دوستان نامه های سابقه کار باید SEAL بشه(داخل پاکت مخصوص شرکت که روش به انگیلیسی باشه) یا همین که روی یک A4 تنظیم بشه و بندازیمش توو پاکت کنار سایر مدارک کافیه؟؟
    اگه نامه های سابقه کار آدرس سایت و ایمیل نداشته باشن خیلی ضایع هست یا مشکلی نیست؟؟
    آقا جون من بکی هم پیدا بشه اینجا از تجربیاتش بگه اینجا همه جمع شدیم دور هم فقط می پرسیم.
    - نامه سابقه کار هیچ نیازی به Seal بودتن نداره. فقط LOR و Transcript معمولن Seal میشن.
    - کار از محکم کاری عیب نمیکنه. با آدرس و ایمیل که معتبر تره. ولی اگه شرکت مذکور ایمیل سرور نداره هم میتونین ایمیل یاهو بدین و آدرس یه خونه ای جایی (که حتمن تو ثبت شرکت هست)
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kr.nosrati نمایش پست ها
    با سلام.من هم تو یه شرکت تاسيساتي كار میکنم ( تمام وقت) و هم پنجشنبه ها و جمعه ها تو يه شركت کامپیتري تدريس ميكنم اين دومي مخصوصا خيلي برام مهمه چون ميخوامinformation technology شركت كنم ولي چون بيمه نداره دوميه نميتونم بدم دارالترجمه و بايد با مهر و امضا شركت بفرستم فقط
    به نظرتون چیکار کنم ؟ ناجور نسيت هم تمام وقت هم اين كار ؟
    رشته خودم برق
    سابقه کارتون در یه شرکت تاسیساتی هیچ مزیتی در اپلای نخاهد داشت. پیشنهاد من اینه که فقط سابقه تدریستون رو بفرستید. نامه شرکت رو هم میتونین بدین ترجمه و هم میتونین نامه انگلیسی بگیرید. ترجمه با مهر دادگستری کافیه.
    از تأخیر پریشان مشو، چونان کسی که میفهمد منتظر بمان؛ آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد، خدایان آماده اطاعتند.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_kh نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم که اصولا دانشگاهها در مورد سابقه کار و صحت اون تحقیق میکنن؟ و ارايه سابقه کار صوری به دانشگاههای کانادا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ ممنون.
    دوست من سابقه کار مزیت مهمی در ادامه تحصیل نیست که شما بخاید خودتون رو تو زحمت بندازید. بنظر من تا زمانی که به دلایل خاصی سابقه کار ضروری نیست، اصلن به زحمتش نمیارزه. با این اوصاف که اونا زیاد براشون مهم نیست، مسلمن بعیده مه بررسی خاصی بکنن. حتا اگر مهم بود هم نمیکردند. چه بسا بسیاری از دوستان نامه هایه صوری میدند برایه مهاجرت و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

Member

در نهایت این رو هم اضافه کنم که سوابق شغلی در زمینه هایه حساس و High Tech حتا میتونه بعدن در مرحلیه کلیرنس ویزا دردسرساز هم بشه. یه نگاهی به بحث کلیرنس در آمریکا بندازید.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض مدت سابقه کار چقدر باشه؟

درود بر دوستان
    آیا دوره های کارآموزی کاردانی و کارشناسی رو در بانک بگذرونم و جمعا بشه حدود 6 ماه. یعنی دو تا حدود سه ماه
    آیا سابقه کار محسوب میشه؟

Junior Member

دوستان آیا ارائه مدرک سابقه کار از جهاد دانشگاهی دانشگاه شریف مفیده؟ من شنیدم که برای آمریکا آوردن اسم جهاد یه خورده دردسر سازه.

Junior Member

من کامپیوتر خوندم ولی 2ساله که تو بانک کار میکنم .شغلم مرتبط با رشته ام نیست چون هنوز سمت کارشناس ندارم
    سابقه کار به این صورت که گفتم میتونه شانسم رو بیشتر کنه؟

Junior Member

سابقه كار اگر همراه با بيمه باشد بيشتر مورد تاييد است.

Junior Member

دوستان گرامي

نامه نياز به قيد 44 ساعت تمام وقت دارد .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمونه نامه اشتغال به كار ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nark نمایش پست ها
    میتونه اینطور شروع بشه:

Certificate

To whom it may concern;

This is to certify that Mr. ………………, son of …………, holder of ID Card No. …………, issued in ……………., has been working at this company as a "job title" strong in "your specialization" from June. 22, 1998 until June. 22, 2003 on a part-time basis (30 Hours per week) and from June 22, 2003 until now on a fulltime basis with monthly salary of "amount" Rials with a great professional information and behavioral specifications as : self motivated , responsible , good loyalty , well coordinator and good communication skills.

و بعد اینطور ادامه پیدا کنه (مثال برا رشته کامپیوتر):

His main expertise is implementation of applications in C# language.

The aforementioned is specialized in the following fields:

C# programming windows base applications

The aforementioned has performed the task of C# Programming and Software Engineering in the following projects:

- As a Software Programmer , Software Analyst and software developer :
    Web-based application for ""Client Name"", Research Affairs Organization including 9 subsystems (32 months)
    written in C# , SQL server 2000 Database

Yours faithfully
    Company Name
    Managing Director

Address,
    Phone,
    website

سلام من اگر بخوام به این نامه شماره بیمه هم اضافه کنم چه جمله ی رسمی می تونم بنویسم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)