صفحه 9 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 310

موضوع: نامه اشتغال به كار و سابقه کار

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نامه اشتغال به كار و سابقه کار

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    تاریخ صدورش اهمیتی نداره.
    مرسی ، پس من الان هم میتونم این نامه رو بگیرم و با تاریخ همین ماه ولی مثلا چندین ماه دیگه بخوام ارائه بدم مشکل نداره.
    ولی بیمه نبودم ، بازم مشکلی نیست؟
    دانشگاهها شنیدم دنبال استعلام و این چیزا نیستن و مبنا رو بر صداقت شخص میذارن و در پروسه پذیرش شاید مشکلی پیش نیاد ولی
    واسه ویزا مثلا کشور آلمان میگن روی بیمه و روزنامه رسمی و این چیزا حساسن. شما اطلاعاتی دارید؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    مرسی ، پس من الان هم میتونم این نامه رو بگیرم و با تاریخ همین ماه ولی مثلا چندین ماه دیگه بخوام ارائه بدم مشکل نداره.
    ولی بیمه نبودم ، بازم مشکلی نیست؟
    دانشگاهها شنیدم دنبال استعلام و این چیزا نیستن و مبنا رو بر صداقت شخص میذارن و در پروسه پذیرش شاید مشکلی پیش نیاد ولی
    واسه ویزا مثلا کشور آلمان میگن روی بیمه و روزنامه رسمی و این چیزا حساسن. شما اطلاعاتی دارید؟
    شما نامه را میتوانید بگیرید ولی اگر بخواهید ترجمه آن را تایید کنید حتما دفترچه بیمه شما و آخری روزنامه رسمی شرکت را میخواهند. مسئله اون ور نیست، مسئله تاییدات ترجمه این ور است.

Senior Member

شما نامه را میتوانید بگیرید ولی اگر بخواهید ترجمه آن را تایید کنید حتما دفترچه بیمه شما و آخری روزنامه رسمی شرکت را میخواهند. مسئله اون ور نیست، مسئله تاییدات ترجمه این ور است.
    نامه رو به انگلیسی میگیرم ونیازی به ترجمه نداره دیگه ، اگه سربرگ شرکت انگلیسی نباشه مشکلی نیست؟
    بیمه هم نبودم ولی حالا واسه روزنامه رسمی یک کاریش میکنم میپرسم ببینم بهم میدن یا نه! روزنامه رسمی باید ترجمه بشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

اگر نامه را به انگلیسی میگیرید که اصلا به ترجمه و این دنگ و فنگها نیازی نداره. همون را ارائه بدهید.
    مهم نیست بیمه همون جا باشید، یک دفترچه بیمه ضمیمه ترجمه تون میکنن. کسی نمیاد تحقیق بکنه که این دفترچه شما برای آن دوره خاص هست یا نه. روزنامه رسمی هم مثل دفترچه بیمه ضمیمه مدارکتون میشه جهت تایید. ترجمه نمیشه.

Senior Member

اگر نامه را به انگلیسی میگیرید که اصلا به ترجمه و این دنگ و فنگها نیازی نداره. همون را ارائه بدهید.
    مهم نیست بیمه همون جا باشید، یک دفترچه بیمه ضمیمه ترجمه تون میکنن. کسی نمیاد تحقیق بکنه که این دفترچه شما برای آن دوره خاص هست یا نه. روزنامه رسمی هم مثل دفترچه بیمه ضمیمه مدارکتون میشه جهت تایید. ترجمه نمیشه.
    مرسی از راهنماییت،
    پس من نامه رو به انگلیسی می گیرم ، ولی نفهمیدم آخرش اگه کاغذش سربرگ انگلیسی نباشه مشکلی نیست؟

دفترچه بیمه رو کی قراره ضمیمه کنه؟ یعنی دارالترجمه ها اینکارو میکنن!من متوجه حرفتون نشدم! وقتی نخوام بدم ترجمه دیگه دفترچه بیمه این وسط نفهمیدم از کجا بیارم؟!

Senior Member

دوستان عزیزززززززززززززز،
    آخرش کسی جواب نداد واسه نامه ی اشتغال بکار اگر سربرگ شرکت انگلیسی نباشه اشکالی نداره؟
    اگه اشکال داره خودم باید درستش کنم؟
    با سپاسسسسسسسسسس

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    دوستان عزیزززززززززززززز،
    آخرش کسی جواب نداد واسه نامه ی اشتغال بکار اگر سربرگ شرکت انگلیسی نباشه اشکالی نداره؟
    اگه اشکال داره خودم باید درستش کنم؟
    با سپاسسسسسسسسسس
    سلام دوست عزیز ، شما بالاخره برای نامه اشتغال به کار چه کردید؟ من هم همین سوال شما رو دارم.بخصوص راجع به روزنامه رسمی، چون فرصتم کمه و نمیتونم آماده اش کنم/ ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Junior Member

پیش فرض سوال در مورد مدارک فنی حرفه ای و سابقه کار

با سلام خدمت تمامی اساتید محترم بنده میخواستم برای مستر آلمان اقدام کنم و مدارک فنی حرفه ای رو زمیمه رزومه ام کنم سوالی که داشتم اینه که وقتی مدارک رو ترجمه میکنی آیا استعلام میشه از سازمان فنی حرفه ای برای تایید و یا نه اگر مهر فنی حرفه ای باشه کافیه آخه وقتی میبریم دارالترجمه و یا دادگستری مراحل به چه صورت هست همون موقع ترجمه میکنن و مهر میکنن ؟ کلا میخواستم بدونم هر مدرکی که میزارم رو پرونده ام استعلام میشه مراحل ثبتش به چه صورت هست؟
    و این که من چند سال سابقه کار دارم برای سابقه کار از بیمه تامیین اجتماعی استعلام میکنن و یا نه من ادعا کنم که کار کرده ام و مهر شرکت پاش باشه کافیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام.
    من میخام از یه کارخانه ی سیمان برای 2 سال رزومه بگیرم. چند تا سوال دارم.
    1- نامه باید خطاب به کجا باشه؟ من میخام برا چند جا بفرستم.
    2- برای اینکه بتونم تاییدش کنم ازم چی می خواهند.
    3- فارسی بزنند بهتره یا انگلیسی؟
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mechmnp نمایش پست ها
    سلام.
    من میخام از یه کارخانه ی سیمان برای 2 سال رزومه بگیرم. چند تا سوال دارم.
    1- نامه باید خطاب به کجا باشه؟ من میخام برا چند جا بفرستم.
    2- برای اینکه بتونم تاییدش کنم ازم چی می خواهند.
    3- فارسی بزنند بهتره یا انگلیسی؟
    با تشکر
    احتمالا منظورتون از اون کلمه ی (رزومه) که خط اول نوشتین نامه ی اشتغال به کار هست دیگه؟!
    نامه رو خطاب به جای مشخصی نگیرید ، اینطور نامه ها معمولا با این جمله شروع میشن: To Whom it May Concern
    من هم جستجو کردم میگن مهر و امضا بشه کافیه و مورد تایید هست. یعنی مهر شرکت و امضای مدیر. نامه رو سعی کن در سربرگ انگلیسی شرکت تهیه کنی و به انگلیسی تایپ شده باشه وگرنه باید بدی دارالترجمه . ببین اگر موافقت میکنن خودتون یک متن انگلیسی آماده کنید و بدین اونها تاییدش کنن.
    اگر هم که شرکت مهر انگلیسی داشته باشه چه بهتر مهر انگلیسی بزنید وگرنه همون فارسی هم بخوره میگن مشکلی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)