سلام عزیزان
من یک دانش آموز پیش دانشگاهی هستم که خیلی علاقه دارم از الان برای تحصیلات دانشگاهی ایران رو ترک کنم و البته به کمک هزینه ی کامل هم احتیاج دارم
شرایط من اینطوریه
من الان دانش آموز پیش دانشگاهی در تیزهوشان هستم معدل ترم اول 19 معدل کتپی دیپلم 18 معدل کل دیپلم 16.60 از 3 سال گذشته کارهای پژوهشی رو آغاز کردم و از سال گذشته با دانشگاه کاشان شروع به همکاری کردم که نتیجه ی اون ساخت یک رادیو تلسکوپ بود که همین طرح در جشنواره ی خوارزمی رتبه ی 6 کشوری آورد و از الان در مرحله ی نهایی سال اینده ی جشنواره دباره دعوت شدم قراره ادامه تحقیقاتم رو با آقای دکتر خسرو شاهی از IPM انجام بدم
بسیار علاقه مند به پژوهش هستم
و به خودم ایمان دارم که توانایی انجام هر کاری رو که بخوام دارم
در مورد اینکه آیا شانسی برای پذیرش به همراه بورسیه دارم یا نه از خیلی از رفقا و اساتید سؤال کردم ولی نظرات خیلی متفاوتی داشتن
فک کردم بهترین کار اینه که مستقیما از خود دانشگاه در این مورد سؤال کنم ولی نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم و یا نامه ای که براشون مینویسم باید چه مشخصاتی داشته باشه
لطفا من رو راهنمایی کنید و در ضمن اگر خودتون قبلا تجربه ی این کار رو دارید بگید و یا اگر آدم های با تجربه رو میشناسید معرفی کنید تا ازشون درخواست کمک کنم
پاسخ های قشنگتون هستم
بای