نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما تلاش من برای گرفتن پذیرش در مقطع لیسانس رو چه طور م

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • حتما موفق می شم

7 19.44%
  • احتمال موفقیت وجود داره ولی خیلی باید تلاش کنم

23 63.89%
  • موفق نمی شم

6 16.67%
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: تماس با خود دانشگاه در مورد پذیرش

پیش فرض پاسخ : تماس با خود دانشگاه در مورد پذیرش در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
    سلام
    از همه ی عزیزانی که به این صفحه سر میزنن و من رو راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم
    ولی من یه ایمیل جدید به خانم آناهیتا مقامی زده بودم که دیشب جوابش برام اومد ولی منظورشون رو در بعضی موارد متوجه نمی شم
    لطفا بخونینش
    Salam Masoud,

Sorry about the delay. The fact is that I really don't know if you are going to
    get admission or not. Nobody knows. I personally first encourage everyone to
    gather as much information as possible and then give it a try. As I have
    mentioned in the online article, the whole thing is a risk. It's completely up
    to you whether you are willing to take such a risk and apply.

The expenses are also something you want to think about. While there are some
    universities that offer scholarships, you still need to pay for your living
    expenses here. The living expenses highly vary depending on the city you are
    living in. In big cities, you will need on average about $1000 a month to
    survive. I should also mention that there very few universities that also cover
    you living expenses.

The pre-university GPA is just as important as other factors. Mainly the first
    semesters. You will need to send your second semester GPA later if you get
    admission, just to show that you have kept the good work.

Hope this helps and good luck with everything!
    میشه بگید منظور ایشون از پاراگراف 2 چیه ؟
    کلا شما چه نکات مهمی رو از این ایمیل برداشت می کنین ؟
    منظورشون از پاراگراف دوم اینه که بعضی از دانشگاهها فقط شهریه رو پوشش میدن
    و نکاتی که من فهمیدم 1-اصلا نمیشه گفت که شما قبول میشی یا نه این یک ریسکه و بستگی به تصمیم خودت داره

Junior Member

من به mit ايميل زدم وشرايطم رو گفتم وحتي گفتم از تيزهوشانم و مدرسه ي سختگيريه وايا اين شرايط تاثيري داره يا نه ولي جواب كاملا واضحي ندادن .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ESHMIT نمایش پست ها
    من به mit ايميل زدم وشرايطم رو گفتم وحتي گفتم از تيزهوشانم و مدرسه ي سختگيريه وايا اين شرايط تاثيري داره يا نه ولي جواب كاملا واضحي ندادن .
    سلام
    میشه خواهش کنم جوابی که بهتون دادن رو اینجا بزارید
    مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_s نمایش پست ها
    سلام
    از همه ی عزیزانی که به این صفحه سر میزنن و من رو راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم
    ولی من یه ایمیل جدید به خانم آناهیتا مقامی زده بودم که دیشب جوابش برام اومد ولی منظورشون رو در بعضی موارد متوجه نمی شم
    لطفا بخونینش
    Salam Masoud,

Sorry about the delay. The fact is that I really don't know if you are going to
    get admission or not. Nobody knows. I personally first encourage everyone to
    gather as much information as possible and then give it a try. As I have
    mentioned in the online article, the whole thing is a risk. It's completely up
    to you whether you are willing to take such a risk and apply.

The expenses are also something you want to think about. While there are some
    universities that offer scholarships, you still need to pay for your living
    expenses here. The living expenses highly vary depending on the city you are
    living in. In big cities, you will need on average about $1000 a month to
    survive. I should also mention that there very few universities that also cover
    you living expenses.

The pre-university GPA is just as important as other factors. Mainly the first
    semesters. You will need to send your second semester GPA later if you get
    admission, just to show that you have kept the good work.

Hope this helps and good luck with everything!
    میشه بگید منظور ایشون از پاراگراف 2 چیه ؟
    کلا شما چه نکات مهمی رو از این ایمیل برداشت می کنین ؟
    همونطور که مشخصه و ایشون هم صحه گذاشتند
    1) کارت پر از ریسکه
    2)دانشگاهای اندکی میتونن از نظر مالی ساپورتت کنن
    3)تصمیمتو مثل مرد بگیر خیلی هم عجله نکن که بری اونور یه نمه زوده و در ضمن نظر خودم روی کنکور چون نقده!!!

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض نیاز به sample میل به دانشگاه برای application status با توجه به مشکلات ما ایرانی ها

با سلام به همه دوستان

من برای یکی از دانشگاه های USA درخواست پذیرش کردم بدون فاند ولی
    متاسفانه هنوز که هنوزه نتیجه پذیرش من نیومده و به نظرم خیلی دیر شده البته ددلاین این دانشگاه یکم آپریل و برای ارسال مدارک پانزده آپریل بودش و الآن تقریباً یک ماه و نیمی یا دو ماه هستش که میگذره

یک میلی هم زدم برای تعیین application status ولی جواب درست و درمونی نیومد و یک سری مشخصات بیشتر از جمله student number ID خواست برای پیگیری که اونم هم هر چی میدونستم براشون فرستادم و الآن یک هفته میشه و بازم هیچ

جالب اینکه اصلا student number ID هم تا حالا به ما ندادن !!

میخواستم یک میلی بزنم و شرایط ما ایرانی ها را برایشون توضیح بدم شرایط سخت و طولانی ویزا گرفتن و ...

کسی از دوستان همچین mail بصورت sample سراغ داره ؟؟؟!!

با تشکر از همه شما دوستان عزیزان
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : نیاز به sample میل به دانشگاه برای application status با توجه به مشکلات ما ایر

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها

با سلام به همه دوستان

من برای یکی از دانشگاه های USA درخواست پذیرش کردم بدون فاند ولی
    متاسفانه هنوز که هنوزه نتیجه پذیرش من نیومده و به نظرم خیلی دیر شده البته ددلاین این دانشگاه یکم آپریل و برای ارسال مدارک پانزده آپریل بودش و الآن تقریباً یک ماه و نیمی یا دو ماه هستش که میگذره

یک میلی هم زدم برای تعیین application status ولی جواب درست و درمونی نیومد و یک سری مشخصات بیشتر از جمله student number ID خواست برای پیگیری که اونم هم هر چی میدونستم براشون فرستادم و الآن یک هفته میشه و بازم هیچ

جالب اینکه اصلا student number ID هم تا حالا به ما ندادن !!

میخواستم یک میلی بزنم و شرایط ما ایرانی ها را برایشون توضیح بدم شرایط سخت و طولانی ویزا گرفتن و ...

کسی از دوستان همچین mail بصورت sample سراغ داره ؟؟؟!!

با تشکر از همه شما دوستان عزیزان

با کمال تاسف
    قبل از اینکه من mail مجدد ای بزنم بعد از حدوداً یک هفته یک mail ای به من دادن که من را رد کردند در آن یک چیزی هایی از بازبینی مجدد وضعیت من نوشته بودند ولی گنگ بود و مشخص نکرده بود برای چی منو رد کردند ؟!!!!
    آیا من میتوانم در پاسخ این ایمیل شان mail ای بزنم و دلیل رد کردن منرا پرس و جو کنم ؟!! و خواهان تجدید نظر یا بررسی مجدد باشم ؟؟!
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تماس با خود دانشگاه در مورد پذیرش

actually i thought in this topic i can find my answer
    i have question according this topic
    im gong to apply for usa but with my study situation im not sure that i could get fund or scholarship
    so
    i should apply directly with university or no in this situation also i should contact with Teachers ?
    for PHD i mean.

پیش فرض conditional offer از 10 دانشگاه انگلیس.چه کنم؟

من conditional offer از 10 دانشگاه انگلیس دارم.تافلم 66 هستش و برای master اقدام کردم.چه طوری راضیشون کنم که بدون امتحان زبان مجدد قبولم کنن?من نمراتم خیلی خوبه.تو رو خدا راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : انواع کمک هزینه دانشجویی

درود دوستان
    امروز که Application Status خودم مربوط به University of Clakson را چک کردم، زده بود که:Admitted (آهان یادم رفت که بگم :پذیرشم مربوط به Chemical Engineering PhD) اما در مورد فاند چیزی ننوشته بود. به coordinator مربوط به Graduate School of Engineering ایمیل زدم ببینم تکلیف فاند چیه، بهم اینو گفت:
    "you were accepted into the program with a decision regarding financial aid by April 2011".

حالا این دقیقا یعنی چی؟ فاند میدن؟ نمیدن؟ یا باید تا اپریل صبر کنم ببینم میدن یا نه؟

.....شرمنده اگه جای این پست اینجا نیست، بگید که یه جای دیگه مطرح کنم"

سپاس
    ویرایش توسط آتش پرستان : February 3rd, 2011 در ساعت 09:45 PM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان. به ادمیژن یه دانشگاه ایمیل زدم و نمره تافل و جی آر ای مو براشون نوشتم که ایا اپلای کنم؟ لازم به ذکره این دانشگاه جی ار خیلی براش مهمه و نمره تافل من زیر مینیمم هست. گفته:

Howdy,

Since your GRE verbal is high enough to exempt you from the TOEFL requirement, you should apply for admisisons.
    الان میتونم اپلای کنم؟ ممکنه بزنن زیر حرفشون؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)