صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 198

موضوع: زمان دریافت نامه رسمی پذیرش (I20) از دانشگاهای آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : زمان دریافت نامه رسمی پذیرش (I20) از دانشگاهای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط luny نمایش پست ها
    ببخشید میشه دقیقتر بگید کدوم دانشگاه بود که اینقدر وظیفه شناس بودید. ممنون
    فکر کنم من بتونم جواب بدم. University of Nebraska Lincoln.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

والا دانشگاهی که من اپلای کردم که خیلی طول داده ! فکر کنم الان 2-3 هفته یا شایدم بیشتره که معطل کرده و در جواب ایمیل من که ممکنه به ترم نرسم هم جواب داده که :

Hello Aida,

I understand your situation, but all admissions are completed as they are received by me. That means first come, first serve. When you receive my email that I am processing your admission please then indicate to me who you wish to pick up your documents.

Thank you for your understanding and have a nice day.

Dianne

خوشبحال شما که دانشگاهتون انقدر منظم و دقیقه !

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    والا دانشگاهی که من اپلای کردم که خیلی طول داده ! فکر کنم الان 2-3 هفته یا شایدم بیشتره که معطل کرده و در جواب ایمیل من که ممکنه به ترم نرسم هم جواب داده که :

Hello Aida,

I understand your situation, but all admissions are completed as they are received by me. That means first come, first serve. When you receive my email that I am processing your admission please then indicate to me who you wish to pick up your documents.

Thank you for your understanding and have a nice day.

Dianne

خوشبحال شما که دانشگاهتون انقدر منظم و دقیقه !
    این چه RELAX برای خودش گفته HAVE A NICE DAY!...به نظر من بهشون زنگ بزن.نه یک بار چند بار تا urgent بودن قضیه رو بفهمن.من این کارو کردم چندین بار زنگ زدم تا 2 روزه برام صادر کردن.باید بهشون بفهونید شرایط ایرانیها کاملاً فرق می کنه.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor نمایش پست ها
    این چه RELAX برای خودش گفته HAVE A NICE DAY!...به نظر من بهشون زنگ بزن.نه یک بار چند بار تا urgent بودن قضیه رو بفهمن.من این کارو کردم چندین بار زنگ زدم تا 2 روزه برام صادر کردن.باید بهشون بفهونید شرایط ایرانیها کاملاً فرق می کنه.
    دوستان من به نظرم کار اونا اشکال نداره. شما باید چند تا دانشگاه اپلای میکردین نه یکی. بر فرض مثال من 7 تا دانشگاه اپلای کرده بودم و 5 تا پذیرش داشتم. جواب یکیش اپریل اومده بود و جواب یکیش آگوست. دانشگاهها نمیدونن که ما مشکل ویزا داریم. اونا پالیسی خودشون رو تعقیب میکنن. فکر میکنین چرا تو یه دانشگاه یکمرتیه تعداد ایرانیا زیاد میشه؟ به علت این هست که کاراشو به موقع انجام میدن تا اون بنده خدا هم به ویزاش برسه و هم به کاراش. پس شما باید چند تا دانشگاه اپلای میکردین و بهترین و معقول ترین از نظر زمانی رو انتخاب میکیردین.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

سلام دوستان

من الان 1 ماه و 20 روز از امضا کردن offer می گذره ولی I-20 نیومده هنوز. زنگ زدم می گن Graduate school مسئول هست و داره واسه همه صادر می کنه. هر چی من توضیح می دم گه بابا من ویزام بیشتر از بقیه طول می کشه کسی گوشش بدهکار نیست. من می دونم اگه به June بکشه اومدن Clear ریسکی می شه حالا چه گار باید کرد؟

والا این دانشگاهه اعصاب منو خورد کرده ! انگار باید قیدشو بزنم . هر کاری که بگین کردم ! در نهایت لطف کرده بعده اینهمه مدت که خودمو کشتم می پرسه : Did you submit the financial guarantee with your application
    مسخرشو در آوردن با این بی خیالیشون ! حالا تو مدارکی که من فرستادم همچین چیزی نخواسته بودن و منم نفرستادم ! نمی دونم چی میشه ! داره زمان همینجوری می گذره و اینام انگارمی خوان بهانه بیارن ....

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_sce نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان 1 ماه و 20 روز از امضا کردن offer می گذره ولی I-20 نیومده هنوز. زنگ زدم می گن Graduate school مسئول هست و داره واسه همه صادر می کنه. هر چی من توضیح می دم گه بابا من ویزام بیشتر از بقیه طول می کشه کسی گوشش بدهکار نیست. من می دونم اگه به June بکشه اومدن Clear ریسکی می شه حالا چه گار باید کرد؟
    اگر پذیرش دیگیری دارید دور این دانشگاه خط بکشید. اگر پذیرش دیگری ندارید دیفر کنید و ترم بعد با آرامش کاراتونو انجام بدین. البته june ریسکش زیاد هم بالا نیست. جولای بالا هست. چون با احتساب نامه دیرکرد شما رو سه ماه میتونین حساب کنید.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    اگر پذیرش دیگیری دارید دور این دانشگاه خط بکشید. اگر پذیرش دیگری ندارید دیفر کنید و ترم بعد با آرامش کاراتونو انجام بدین. البته june ریسکش زیاد هم بالا نیست. جولای بالا هست. چون با احتساب نامه دیرکرد شما رو سه ماه میتونین حساب کنید.
    امین جان ، یه سوال برام پیش اومد که چرا این راه خوبی‌ نیست که حتا اگه در حد اواخر ژولای و اوایل اگوست هم وقت گرفت آدم ، بازم بدون دیفر کردن بره مصاحبه و حالا یه درصدی امید داشته باشه که زود کلیر بشه ؟؟ فوقش دیر میشه و به ترم که آدم نرسید بعد دیفر میکنه ، و ویزا رو هم با I-۲۰ جدید pick up میکنه . ممنون میشم یه توضیحی بدی که چه احتمال خطرایی هست.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط MINERVAra نمایش پست ها
    امین جان ، یه سوال برام پیش اومد که چرا این راه خوبی‌ نیست که حتا اگه در حد اواخر ژولای و اوایل اگوست هم وقت گرفت آدم ، بازم بدون دیفر کردن بره مصاحبه و حالا یه درصدی امید داشته باشه که زود کلیر بشه ؟؟ فوقش دیر میشه و به ترم که آدم نرسید بعد دیفر میکنه ، و ویزا رو هم با I-۲۰ جدید pick up میکنه . ممنون میشم یه توضیحی بدی که چه احتمال خطرایی هست.
    MINERVAra عزیز
    حرف شما کاملا منتطقی هست. اما علت اینکه من این پیشنهاد رو میکنم به دلایل زیر هست:

1- با جولای کاری ندارم اما وقتی آگوست میرین نزدیک بودن ریپورت دیت امکان داره رو نظر افیسر تاثیر بگذاره.
    2- اگر به موقع کلیر شدین باید 3 برابر مواقع معمولی بلیط بگیرین. (high season) آخه من از دیدگاه خودم که دانشجویی زندگی میکنم گفتم. مثلا بلیطی که من گرفتم 550 یورو الان 1000 یورو هست دقیقا.
    3- ممکنه شما به ترمتون نرسین و بعدا کلیر بشین. اگر از ترم فال به اسپرینگ بود که مشکلی نیست و شما با احتساب اعتبار کلیرنس و ویزا میتونین به دانشگاه برسین اما اگر اسپرینگ به فال بود احتمال داره شما به موقع نتونین پبک آپ کنین و ریکلیرنس بخورین. (چون وسط 3 ماه هم تابستون هست) و یا لب مرزی میشه.
    4- ممکنه شما ویزات OK بشه و دانشگاه دیفر نکنه (خیلی از دانشگاه ها قانون دیفر ندارند) شما با پذیرش دانشگاه دیگه اگر بخواین ویزا رو پیک آپ کنین خیلی پیچیده است قضیه. اما اگر از اول درخواست دیفر بدین اگر دانشگاه قبول کرد میرین دنبال مصاحبه ویزا اما اگر دانشگاه قبول نکرد با ای 20 دانشگاه دیگری میرین برای مصاحبه ویزا.

البته نظر شما هم خیلی خوب هست به شرط اینکه یا زود کلیر بشی و به ترم برسی و یا یکی دوماه بعد شروع ترم کلیر بشی که راحت به ترم بعدی برسی.

موفق باشید عزیزان.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

با درود
    يكي از دوستان به من گفت كه براي decision letter از آمريكا به ايران، حدود 40 روز طول ميكشه برسه! دانشگاه هم كه با ايميل به هيچ وجه اين رو نميفرسته! حالا ميخواستم ببينم تجربه دوستاني كه تا I-20
    رفتن، چجوريه؟ اگه قرار باشه يكي دو ماه decision letter طول بكشه و بعد هم يكي دو ماه i-20، كه ديگه هيچكي نميتونه سر وقت بره!!
    ضمنا با اين شرايط از الان به دانشگاه بگيم ممكنه ديفر كنيم، روي تصميم براي ساپورت ماليشون تاثير نيمذاره؟
    ممنون
    ویرایش توسط aminp30 : June 5th, 2010 در ساعت 11:53 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)