صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 198

موضوع: زمان دریافت نامه رسمی پذیرش (I20) از دانشگاهای آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BFA Painting,Alzahra University

پیش فرض پاسخ : زمان دریافت نامه رسمی پذیرش (I20) از دانشگاهای آمریکا

من از Florida State Universityپذیرش گرفتم برای MFA Studio Art ,پاییز ۲۰۱۱، هنوز فرم ۱۲۰ دستم نرسیده(البته دیر هم نشده) ولی‌ بقیه دانشگاه‌هایی‌ که اپلی‌ کرده بودم هنوز جواب ندادن.
    می‌خواستم بدونم اگه من با فرم ای۲۰ فلوریدا برم سفارت و بعدا از دانشگاه دیگه ای‌ پذیرش بیاد می‌تونم دانشگاهمو عوض کنم؟
    چون فک می‌کنم ای۲۰ حتما باید از اون دانشگاهی باشه که اددمیسین رو گرفتیم،درسته؟
    مرسی‌ از کمکتون

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    من یجا پذیرش با فاند گرفتم ولی استاد بصورت غیر رسمی اعلام کرد و گفت نامه رسمیش بزودی میاد... بعد چند روز تو Status زده بود نامه فرستاده شده.. من به استاد میل زدم گفتم ایران یه 15 روزی تعطیله و نامه دیر به من میرسه.. استاد نامه زد به دانشگاه و اونا فرداش تبریک گفتن و گفتن I20 شما حاضره و بگو چجوری برات بفرستیم!!! واسه من ایمیل هم ساختن!! عجب!! من هنوز اینجا رو اکسپت نکرده بودم که... اصلا نمیخوام اینجا برم.. حالا واسه من I-20 زدن... من نامه زدم به دانشگاه گفتم من هنوز آفر شما رو اکسپت نکردم و هر وقت نامه پذیرش بدستم رسید و از مفاد نامه باخبر شدم تصمیم میگیرم و لطفا واسم میل کنید... که دیگه جواب ندادن.. من میخوام نامه رو ببینم که به من award دادن یا TA.. چون استاد گفت به احتمال زیاد fellowship بگیری ... استاد میگه من از مفاد نامه خبر ندارم!!!
    کار درستی کردم اینجوری گفتم؟
    حالا که I20 زدن، واسه اون یکی دانشگاه که میخوام اکسپت کنم مشکلی بوجود نمیاد؟؟؟

Thank you in advance for your advices

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    من یجا پذیرش با فاند گرفتم ولی استاد بصورت غیر رسمی اعلام کرد و گفت نامه رسمیش بزودی میاد... بعد چند روز تو Status زده بود نامه فرستاده شده.. من به استاد میل زدم گفتم ایران یه 15 روزی تعطیله و نامه دیر به من میرسه.. استاد نامه زد به دانشگاه و اونا فرداش تبریک گفتن و گفتن I20 شما حاضره و بگو چجوری برات بفرستیم!!! واسه من ایمیل هم ساختن!! عجب!! من هنوز اینجا رو اکسپت نکرده بودم که... اصلا نمیخوام اینجا برم.. حالا واسه من I-20 زدن... من نامه زدم به دانشگاه گفتم من هنوز آفر شما رو اکسپت نکردم و هر وقت نامه پذیرش بدستم رسید و از مفاد نامه باخبر شدم تصمیم میگیرم و لطفا واسم میل کنید... که دیگه جواب ندادن.. من میخوام نامه رو ببینم که به من award دادن یا TA.. چون استاد گفت به احتمال زیاد fellowship بگیری ... استاد میگه من از مفاد نامه خبر ندارم!!!
    کار درستی کردم اینجوری گفتم؟
    حالا که I20 زدن، واسه اون یکی دانشگاه که میخوام اکسپت کنم مشکلی بوجود نمیاد؟؟؟

Thank you in advance for your advices
    داشتن چند i20 مشکلی ایجاد نمیکنه.
    طبق قوانین امریکا اگر ساپورت مالی کامل نداشته باشید، دانشگاه موظف به رویت پرینت حساب شما قبل از صدور i20 هست (لذا اگه i20 صادر کردن به احتمال زیاد فاند کامل داری مگر اینکه این دانشگاه خارج از روال عمل کرده باشه!)
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

من هم هنوز اکسپت نکرده نه تنها I20 برام صادر شد بلکه به در خونه رسید !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

من رشته صنایع هستم. 26 فوریه نتیجه پذیرش اومد و به محض کامل کردن مدارکم (Bank statment) نامه ای 20 رو خودشون اسکن کردن و با پست هم در تاریخ 10 آوریل فرستادند

i20 من دیر میرسه مثلا حدود اوايل یا اواسط جون!!! بعد دانشگاه اسکنش رو هم حاضر نیست بفرسته. حالا اگه به فرض در حالت خوش بینانه اوایل جون بیاد و با پست اکسپرس حدود اوسط جون برسه دستم با توجه به اینکه 10 آگوست باید اونجا باشم به نظرتون خیلی ذیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze66 نمایش پست ها
    i20 من دیر میرسه مثلا حدود اوايل یا اواسط جون!!! بعد دانشگاه اسکنش رو هم حاضر نیست بفرسته. حالا اگه به فرض در حالت خوش بینانه اوایل جون بیاد و با پست اکسپرس حدود اوسط جون برسه دستم با توجه به اینکه 10 آگوست باید اونجا باشم به نظرتون خیلی ذیره؟
    سلام
    من فكر كنم اين اسكن I-20 خيلي فايده نداره. چون كه شما وقتي خود I-20 دستتون برسه مي تونيد وقت اضطراري بگيريد و معمولا زمانش خيلي مناسب مي تونه باشه. اگه شما با اسكن I-20 وقت بگيريد همش نگران خواهيد بود كه I-20 به دستتون خواهد رسيد يا نه.

اميدوارم كه كليرنس شما زود انجام بشه. شنيدم بچه هايي كه جون رفتن سفارت و براي fall آمريكا بودن
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    سلام
    من فكر كنم اين اسكن I-20 خيلي فايده نداره. چون كه شما وقتي خود I-20 دستتون برسه مي تونيد وقت اضطراري بگيريد و معمولا زمانش خيلي مناسب مي تونه باشه. اگه شما با اسكن I-20 وقت بگيريد همش نگران خواهيد بود كه I-20 به دستتون خواهد رسيد يا نه.

اميدوارم كه كليرنس شما زود انجام بشه. شنيدم بچه هايي كه جون رفتن سفارت و براي fall آمريكا بودن
    از لحاظ گرفتن وقت حق با شماس و اسکن i20 خیلی تفاوتی نداره ولی اگه دانشگاه با پست اکسپرس حاضر نباشه بفرسته واسه کیس هایی مثه من اونوقت دیگه عملا فرستادن و نفرستادنش فرقی نداره چون اگه تو جون بفرسته در واقع همون آگوست به دستم میرسه با پست معمولی!!! به قول منشی دانشکده hopefully من به موقع می رسم!
    اما فرستادن اسکن I20 از یه لحاظ خیی خوبه و اون هم این که اگه به فرض اشتبهی باشه توش زود می فهمی و قبل اینکه پست کنن بهشون میگی!

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    سلام

من یه نتیجه گیری اینجا کردم که تاحالا مخالف نداشته. فکر کنم خیال همه‌ی کسانی که آی-بیست دیر به دستشون میرسه رو راحت میکنه. واقعا نباید اسکن و اصلش فرق کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    من یه نتیجه گیری اینجا کردم که تاحالا مخالف نداشته. فکر کنم خیال همه‌ی کسانی که آی-بیست دیر به دستشون میرسه رو راحت میکنه. واقعا نباید اسکن و اصلش فرق کنه.
    اینا که شما میگین همه درست ولی قضیه اصلی این بود که دانشگاه حاضر نیست اسکنشو بفرسته و حالا دلداری ای که میشه داد! اینه که اگه خود i20 خیلی دیر حاضر بشه (واسه من وسط جون!!) ولی مثلا دانشگاه پست اکسپرس چند روزه برسونه دیگه اسکنش مهم نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)