صفحه 260 از 262 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط MountHollyWood نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و ادمین های عزیز

من قصد دارم یه سفر اروپا برم و متاسفانه ویزا اولی هستم که تصمیم گرفتم با آژانس های معتبر اقدام کنم که شانس ویزا شدن من بره بالا. چون خیلی دارن سخت میگیرن. به نظرتون با توجه به شرایط من چند درصد امکان ویزا شدن هست؟

ارشد روانشناسی بالینی دارم و در کلینیک مشغولم با میانگین حقوق هشت میلیون تومان در ماه. 26 ساله هستم و نزدیک به 120 میلیون تمکن مالی دارم. هیچ سند ملکی و خونه به نام من نیست. دعوتنامه هم ندارم. مجرد هم هستم.

و چند سوال دیگه :
    به نظرتون از چه سفارتی اقدام بکنم؟ البته بعد از نورمال شدن شرایط کرونا
    و اینکه با توجه به اینکه کلینیک به نام من نیست و من فقط در اون کار میکنم، چه مدرکی دال بر مشغول بودنم در کلینیک میتونم ارائه بدم؟
    و سوال آخر اینکه با توجه به اینکه زیر 30 سال سن دارم اصلا امکان ویزا شدن برای من هست؟ شما امثال من رو سراغ دارید که ویزا شده باشند؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوستان میشه جواب این سوال ما رو بدید؟ ممنون میشم

Banned

دوستان برای ویزای نوع d که دکتری هست کسی که پذیرش با فان گرفته آیا سفارت مدرک زبان هم میخواد؟
    تافل من منقضی شده خیلی زوره یه بار دیگه امتحان بدم
    سایت سفارت ننوشته چیزی

از من که سفارت مدرک زبان نخواست. دو ماه پیش ویزای تایپ دی گرفتم. فکر میکنم به دانشگاه ربط داره مدرک زبانتون و سفارت کاری نداره

Banned

دوستان یه سوال دارم. کلا سفارتهای اروپایی رای ویزای شنگن تایپ d دکتری رویه شون یکیه؟ میخوام در مورد مدرک بپرسم. من یکی از مدرکهام خارج از کشور گرفته شده به زبان انگلیسی. برای ارایه به سفارت لازمه اون؟ اگر اره تایید باید بشه؟

Banned

در ادامه سوال بالا ، یعنی مدرک اصلی نیست چون مدرک اصلی رو اخر هر سال میدن) ولی CERTIFICATE هست. دانشگاه گفت اصلا مشکلی نداره باهاش ولی نمیدونم سفارت رو چکار باید کرد؟. برای ارایه به سفارت لازمه اون؟ اگر اره تایید باید بشه

Banned

کسی در مورد بالا نمیتونه منو راهنمایی کنه؟ میخوام ارایه بدم به سفارت. مدرک دارای مهر و امضا هست و به زبان انگلیسی

Banned

سلام
    اگر کسی ی کشور اروپایی با ویزای d بره میتونه مثلا بعد چند ماه کشورش رو عوض کنه بره ی دانشگاه دیگه؟ ویزا که لازم نیست دوباره؟

Banned

کسی که ویزای d‌ گرفته بعد پذیرش از یه کشور اروپایی دیگه بیاد برا عوض کردن ویزا چکار میتونه بکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی ی کشور اروپایی با ویزای d بره میتونه مثلا بعد چند ماه کشورش رو عوض کنه بره ی دانشگاه دیگه؟ ویزا که لازم نیست دوباره؟
    دقیقا سوال من هم هست. با چند تا مشاور صحبت کردم اونا میگفتن بعد یک ترم هم میشه عوض کرد ولی کامل مطمئن نیستم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    کسی که ویزای d‌ گرفته بعد پذیرش از یه کشور اروپایی دیگه بیاد برا عوض کردن ویزا چکار میتونه بکنه؟
    دوستان کسی اطلاعی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)