صفحه 252 از 262 نخستنخست ... 152202242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,511 تا 2,520 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام
    من job offer داشتم از مجارستان
    و از تاریخ رفتن سفارت و انگشت نگاری و ارائه مدارک ام بیش از 130 روز میگذره !!!
    زنگ به سفارت هم چندین بار زدم می گن هیچ decision ای روی پرونده ات نیست اش !
    کسی میدونه چقدر باید طول بکشه دیگه
    انگار اصلا سر و صاحاب نداره
    من که دیگه دیووونه شدم
    گفته بودن حداکثر 90 روزه !

Junior Member

سلام، من براي ويزاي شنگن(آلمان) اقدام كردم. يك حساب سپرده به مبلغ ١٦٠ تومن دارم كه گردش نداره. مي تونم تمكن رو از اين حساب بگيرم، گردش رو از يك حساب ديگر كه حقوقم واريز مي شود؟! ( حساب حقوق گردشش خوب است اما مبلغ موجود در آن ٥ ميليون است) آيا ارايه تمكن از يك بانك و گردش از بانك ديگر احتمال ريجكتي رو بالا مي برد؟!

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان.

من هفته ی آینده VFS هلند نوبت دارم. ایمیلی که تاریخ April 29 برام فرستاده شده نوشته سرویس فی 28 یورو هستش :
    be an additional service fee of Euro 28.00 per application in addition to the visa fees, which must be paid in cash at the time of your application submission

الان اتفاقی رفتم دوباره سایت vfs رو چک کردم دیدم نوشته سرویس فی 20 یورو هست.:
    Applicants applying at the Netherlands Visa Application Centre shall be levied a non-refundable service charge of 20 Euros.

حالا موندم کدوم رو باور کنم ؟ تلفن که میزنم بر نمیدارن..ایمیل هم که به سختی جواب میدن.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من هفته ی آینده VFS هلند نوبت دارم. ایمیلی که تاریخ April 29 برام فرستاده شده نوشته سرویس فی 28 یورو هستش :
    be an additional service fee of Euro 28.00 per application in addition to the visa fees, which must be paid in cash at the time of your application submission

الان اتفاقی رفتم دوباره سایت vfs رو چک کردم دیدم نوشته سرویس فی 20 یورو هست.:
    Applicants applying at the Netherlands Visa Application Centre shall be levied a non-refundable service charge of 20 Euros.

حالا موندم کدوم رو باور کنم ؟ تلفن که میزنم بر نمیدارن..ایمیل هم که به سختی جواب میدن.
    خب بلاخره جواب ایمیل رو داد و گفت همون 20 یورو هست....

Dear Applicant,

With regards to your email, kindly note that the service fee to be paid in cash is 20 Euros. Thank you for the feedback, we shall update the appointment confirmation emails.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان الان تو چک لیست شنگن هلند تو vfs حرفی از سه تا فیش حقوقی نزده..در صورتی که برای چک واضح نوشته بود که 3 تا فیش حقوقی اخرم میخواد.

https://www.vfsglobal.com/Netherland...ist-latest.pdf

حالا هزینه بکنیم و ترجمه بکنیم 3 فیش رو ...و ببریم ؟؟ یا واقعا وقتی توش ننوشته، دیگه نمیخواد ؟؟

Junior Member

دوستان عزیز سلام ؛ من سابقه سفر به ترکیه چین دبی رو داشتم و دوماه پیش از ایتالیا ریجکت شدم ؛ به تازگی ویزای بلغارستان رو گرفتم و برگشتم حالا میترسم مجدد ریجکت بشم دلایل ریجکتی من رو برنامه نامشخص و احتمال عدم بازگشت اعلام کردند ؛ حالا می‌خوام به یک کشور اروپایی غیر شینگن که کمی از بلغارستان سخت تر باشه سفر کنم و شش ماه بعد مجدد برای شنگن اقدام کنم : کدوم کشور رو مناسب میدونید لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط MMoHH : July 11th, 2019 در ساعت 10:16 AM دلیل: ویرایش بنا به درخواست کاربر در پست بعدی

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nsr_sh06 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام ؛ من سابقه سفر به ترکیه چین دبی رو داشتم و دوماه پیش از ایتالیا ریجکت شدم ؛ به تازگی ویزای بلغارستان رو گرفتم و برگشتم حالا میترسم مجدد ریجکت بشم دلایل ریجکتی من رو برنامه نامشخص و احتمال عدم بازگشت اعلام کردند ؛ حالا می‌خوام به یک کشور اروپایی غیر شینگن که کمی از بلغارستان سخت تر باشه سفر کنم و شش ماه بعد مجدد برای شنگن اقدام کنم : کدوم کشور رو مناسب میدونید لطفا راهنمایی کنید
    ار کشورهای اروپایی بنظرم شاید کرواسی و یا قبرس (نه قسمت ترکیه ایش) رو بشه در نظر گرفت

Local Moderator

سلام

وقتی ذکر نشده که 3 تا فیش حقوق، پس نیازی نیست این کار رو بکنید و هزیه اضافی متقبل بشید.

اگر برای هلند هست که همون یک فیش حقوقی کفایت می کنه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    دوستان الان تو چک لیست شنگن هلند تو vfs حرفی از سه تا فیش حقوقی نزده..در صورتی که برای چک واضح نوشته بود که 3 تا فیش حقوقی اخرم میخواد.

https://www.vfsglobal.com/Netherland...ist-latest.pdf

حالا هزینه بکنیم و ترجمه بکنیم 3 فیش رو ...و ببریم ؟؟ یا واقعا وقتی توش ننوشته، دیگه نمیخواد ؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    عزیزانی که شنگن اول رو گرفتند میشه راهنمایی بفرمایند که
    حداقل چندتا کشور و کجا رفتید که موفق به اخذ شنگن شدید ؟
    و اینکه مدارکی که ارائه دادید تا کنسول قانع بشه چی بود خودم سند خونه و مدارک شرکت گذاشتم ریجکت شدم و ایراد این بود که هدف از سفر مشخص نیست و باز نخواهی گشت یعنی همون بند ۹ و ۸ نمی‌دونم آژانسی که مراجعه کردم گفتند ما ردیف میکنیم ولی احساس میکنم برنامه سفر رو خوب نچیده بود
    با تشکر

Junior Member

سلام عزیزان
    بنده اواسط سپتامبر میخواهم در یک کنفرانس در ایتالیا شرکت کنم و همچنین حدود یک ماه و نیم بعد، عازم فرصت مطالعاتی در یک کشور دیگر حوزه شنگن باشم. آیا برای پروسه ویزای من مشکلی پیش می آید؟ با توجه به اینکه پروسه ویزای بلند مدت برای فرصت مطالعاتی را باید از همین حالا شروع کنم و در خواست ویزای کنفرانسی ایتالیا هم وسط این پروسه خواهد بود. چه پیشنهادی دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)