صفحه 257 از 262 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان مجددا سلام. اول تشکر میکنم از راهنماییهای قبلی. و بعد سوالم اینه که توی فروم روادید ایتالیا دیدم بعضی از کاربران گفته بودند برنامه سفر رو در فایل اکسل توضیح داده بودن و به همراه مدارک دیگه به سفارت دادن. من توی چک لیست مدارک همچین گزینه ای ندیدم. آیا اطلاع دارید که الزامی هست یا اختیاری؟ و اینکه نمونه اش رو میشه دید؟ یعنی از جدول اکسلی که تهیه میکنیم پرینت بگیریم؟ و الان شرایط با توجه به این ماجرای کرونا به چه صورتیه آیا احتمال دادن ویزا رو برای ایتالیا سخت تر میکنه؟ واین گزینه premium که چهل یورو هزینه داره آیا حقیقتا هیچ تاثیری توی جواب نداره؟ و یه گزینه single یا multiple entry هم گذاشته توی این سایت ckgs آیا باید حتما سینگل رو انتخاب کنم؟ ببخشید سوالهام زیاد شد. خیلی ممنونم
    سلام. برنامه سفر ربطی به اکسل نداره. من تو برنامه word نوشتم. باشه بهتر هست. نمونه اش تو اینترنت سرچ کنید هست.Travel Itinerary

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

[QUOTE=aliedmund;2645170]
    نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    خیر دوست عزیز بیمه تا سقف اون مبلغ باید خریداری بفرمایید که قیمت بیمه هاش خیلی خیلی کمتر از این مبلغ هست اصلا نگران نباشید چیزی حدود 200 یورو در میاد اگه از بیمه های اروپایی استفاده کنید و بستگی به مدت اقامت داره البته .
    سلام
    بیمه تاسقف 30000 تا 200 یورو نیست خیلی کمتر هست.چیزی حدود 124260 هزار تومان هست. بیمه سامان

جدیدا برخی سفارت ها بیمه سامان قبول نمیکنن. یکی از دوستان برای مصاحبه سفارت اسپانیا رفته بود میگفتن بیمه سامان قبول نکردن ازش وگرنه بنده هم اطلاع دارم قیمت بیمه های ایران خیلی کمتره. البته اینم توجه داشته باشید بیمه های ایرانی رو اینجا قبول ندارن واسه کاهش هزینه و فقط یک برگه رسید میدن بهتون که وقتی برگشتید ایران از بیمه سامان پول میگیرید وگرنه تخفیف مبلغی اعمال نمیشه در صورت بروز خدای نکرده هر مشکلی.

[QUOTE=BRMATH;2645435]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها

جدیدا برخی سفارت ها بیمه سامان قبول نمیکنن. یکی از دوستان برای مصاحبه سفارت اسپانیا رفته بود میگفتن بیمه سامان قبول نکردن ازش وگرنه بنده هم اطلاع دارم قیمت بیمه های ایران خیلی کمتره. البته اینم توجه داشته باشید بیمه های ایرانی رو اینجا قبول ندارن واسه کاهش هزینه و فقط یک برگه رسید میدن بهتون که وقتی برگشتید ایران از بیمه سامان پول میگیرید وگرنه تخفیف مبلغی اعمال نمیشه در صورت بروز خدای نکرده هر مشکلی.
    من برای سفارت فرانسه بیمه سامان بردم. حالا سفارت های دیگه باید از vfs پرسید. بله میدونم قبول نمیکنن . شما باید خرج کنید و رسید برای بیمه بیارید.

سلام شبتون بخير
    ببخشيد من سوالي داشتم . من هفته گذشته سفارت داشتم و بعد از تحويل مدارك به vfs ، روز بعدش از سفارت هلند تماس گرفتن كه شما دو سال متوالي ويزاي هلند گرفتيد ممكنه بدونم چه جذابيتي براي سفر توريستي مجدد به اونجا داريد؟
    و يكسري سوالات ديگه راجع به شغل و بيمه و رزرو هتل و ... .
    من و همسرم ٢٠١٧ ويزاي از فرانسه و ٢٠١٨ سه ماهه هلند و ٢٠١٩ هم ويزاي ٦ ماهه از هلند داشتيم.
    ميخواستم بپرسم براي شما يا اشنايانتون چنين اتفاقي تا الان افتاده بود؟
    و اينكه به نظرتون كار دريتيه با همون شماره سفارت تماس بگيرم يا از طريق ايميلي و شماره واتز اپي كه در سايت سفارت هست باهاشون در ارتباط باشم و بپرسم كه اگر توضيحات تلفني و غير حضوري كافي نبوده كاورلتري تهيه كنم و در اون برنامه و هدف سفرم رو به صورت كامل شرح بدم؟؟؟
    لازم به ذكرن من تمام مدارك رو تحويل داده بودم و برنامه سفرم طبق رزرو هتل هام به صورت روز به روز و مكان ها نوشته بودم.

مممنون ميشم راهنماييم كنيد كه اگر كار درستيه و باعث ايجاد حساسيت نميشه فردا باهاشون تماس بگيرم .
    ممنونم
    ویرایش توسط Skygirl3003 : February 29th, 2020 در ساعت 11:53 PM

Local Moderator

سلام

توی این شرایط هیچ مشخص نیست که چه کاری می تونه بهتر باشه یا بدتر، ولی به طور کلی ارائه کاورلتر که برنامه سفر توش باشه خوبه.

الان تو این شرایط فقط به شرطی ویزا میدن که براشون اثبات بشه شما به کشور برمی گردید و این سوالات هم به همین خاطر هست. اگر با دعوت نامه اقدام می کردید یا فامیل در هلند داشتید، میشد ثابت کرد ولی الان باید مدارکی که نشون بده به کشور برمی گردید رو هم هم ارایه بدید و هم توی کاورلت بهشون اشاره کنید.

تماس بگیرید ببینید ازتون کاورلتر رو می گیرن یا نه و بعداً اگر می گرفتن بهشون ارائه بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Skygirl3003 نمایش پست ها
    سلام شبتون بخير
    ببخشيد من سوالي داشتم . من هفته گذشته سفارت داشتم و بعد از تحويل مدارك به vfs ، روز بعدش از سفارت هلند تماس گرفتن كه شما دو سال متوالي ويزاي هلند گرفتيد ممكنه بدونم چه جذابيتي براي سفر توريستي مجدد به اونجا داريد؟
    و يكسري سوالات ديگه راجع به شغل و بيمه و رزرو هتل و ... .
    من و همسرم ٢٠١٧ ويزاي از فرانسه و ٢٠١٨ سه ماهه هلند و ٢٠١٩ هم ويزاي ٦ ماهه از هلند داشتيم.
    ميخواستم بپرسم براي شما يا اشنايانتون چنين اتفاقي تا الان افتاده بود؟
    و اينكه به نظرتون كار دريتيه با همون شماره سفارت تماس بگيرم يا از طريق ايميلي و شماره واتز اپي كه در سايت سفارت هست باهاشون در ارتباط باشم و بپرسم كه اگر توضيحات تلفني و غير حضوري كافي نبوده كاورلتري تهيه كنم و در اون برنامه و هدف سفرم رو به صورت كامل شرح بدم؟؟؟
    لازم به ذكرن من تمام مدارك رو تحويل داده بودم و برنامه سفرم طبق رزرو هتل هام به صورت روز به روز و مكان ها نوشته بودم.

مممنون ميشم راهنماييم كنيد كه اگر كار درستيه و باعث ايجاد حساسيت نميشه فردا باهاشون تماس بگيرم .
    ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

توی این شرایط هیچ مشخص نیست که چه کاری می تونه بهتر باشه یا بدتر، ولی به طور کلی ارائه کاورلتر که برنامه سفر توش باشه خوبه.

الان تو این شرایط فقط به شرطی ویزا میدن که براشون اثبات بشه شما به کشور برمی گردید و این سوالات هم به همین خاطر هست. اگر با دعوت نامه اقدام می کردید یا فامیل در هلند داشتید، میشد ثابت کرد ولی الان باید مدارکی که نشون بده به کشور برمی گردید رو هم هم ارایه بدید و هم توی کاورلت بهشون اشاره کنید.

تماس بگیرید ببینید ازتون کاورلتر رو می گیرن یا نه و بعداً اگر می گرفتن بهشون ارائه بدید.

شاد باشید.
    فکر میکنم مهمتر از برگشت مساله ویروس باشه الان تو ویزاها این طور نیست؟

Junior Member

سلام دوستان شایعاتی شنیدم در مورد ریجکت شدن اکثریت درخواست های توریستی بدلیل شیوع بیماری در کشور.لطفا دوستانی که طی دو هفته اخیر جواب قبولی یا رد شدن درخواست ویزاشون رو دریافت کردند شرایط کنونی رو با ما درمیون بزارید

خيلي ممنونم از پاسختون من مدارك اشتغال رو ارائه كردم و برنامه سفر رو طبق سري هاي گذشته با ساير مدارك تحويل دادم. فقط نگرانيم اينه پيگيري مجدد بعد از يك هفته ايجاد حساسيت نميكنه؟؟؟ و اينكه اين اطلاعاتمون همين ايران بررسي ميشه؟

[QUOTE=aliedmund;2645486]
    نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    من برای سفارت فرانسه بیمه سامان بردم. حالا سفارت های دیگه باید از vfs پرسید. بله میدونم قبول نمیکنن . شما باید خرج کنید و رسید برای بیمه بیارید.
    ممنون دوستان. من به سایت بانک سامان هم مراجعه کردم قیمتها همونجور که شماها گفتین خیلی پایین بود. ولی اگه قبول نمیکنن پس باید چکار کرد؟ اگر ممکنه یه کم دقیقتر راهنمایی کنید. من اطلاعاتم واقعا کمه در این خصوص. ممنون

[QUOTE=yaserbah;2645931]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    ممنون دوستان. من به سایت بانک سامان هم مراجعه کردم قیمتها همونجور که شماها گفتین خیلی پایین بود. ولی اگه قبول نمیکنن پس باید چکار کرد؟ اگر ممکنه یه کم دقیقتر راهنمایی کنید. من اطلاعاتم واقعا کمه در این خصوص. ممنون
    سلام دوست عزیز.
    برای کدوم سفارت بیمه لازم دارید؟ من همین پنجشنبه گذشته بیمه سامان دادم سفارت فرانسه. برای بیمه سامان باید به سایت بیمه سامان بری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)