صفحه 255 از 262 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام مجدد. برای ویزای توریستی منظورم بود. راستش این شرایط دوستم هست و خواست که ببینم کسی میتونه راهنمایی بکنه.خوب به نظر شما وقتی زن و شوهر با هم اقدام می کنند ، دعوتنامه هم دارن و شوهر مدارک شغلی ارائه میده، و اسپانسر زنش هم میشه باز مشکلی هست؟الببته میدونم اگه هردو مدارک داشتند خوب خیلی محکم تر بود دلیل برگشتشون. در ضمن شوهر این خانم دانشجوی دکترا هم هست و میتونه نامه اشتغال به تحصیل هم بگیره.این به نظرتون میتونه مثبت باشه یا منفی؟(منفی از این نظر که چرا هم شاغله و هم دانشجو)

سلام
    من هم دانشجوی دکتری هستم و هم شاغل آژانسی که مدارکم را تحویل گرفت گفت نیازی به نامه اشتغال به تحصیلت نیست دیگه ، البته گفت مشکلی هم نداره که یک نفر هم دانشجو باشه و هم شاغل یعنی میگفت نکته منفی نیست و باعث ریجکتی هم نمیشه ، خوب من هم اصلا نامه اشتغال به تحصیلم دیر رسید و نتونستم که ارائه بدم و فقط همون مدرک شغلی ( عضو هیئت مدیره شرکت )را ارائه دادم و خوب خدا را شکر ویزام امد

Banned

سلام

برای کنفرانس چند ماه بعد میخوام برم فرانسه با همسرم. من یه بار رفتم خودم و شینگن گرفتم چند ماه پیش. متاسفانه همسرم سال پیش ویزاش از ایتالیا ریجکت شد برا کنفرانس اون زمانی بود که ایتالیا همه رو ریجکت میکرد (نیمدونم هنوز هم اونطوریه یا نه) حتی برای کنفرانس. هر دومون خارج از کشور هستیم. الان میخوایم هر دومون بریم. خارج از کشور هستیم. سوالی که دارم اینه که من باید شناسنامه رو ترجمه کنم یا سند ازدواج رو؟ کسی تا حالا خارج از کشور این کار رو کرده که در کشوری دیگه برای کشور ثالث و سفارتش چطور باید ترجمه بشه؟ اگر انگلیسی ترجمه بشه کجا باید مهر بزنیم تا رسمی تر بشه؟ دانشگاه هم نامه میده و ساپورت میکنه که برمیگردم و یه جورایی تای داریم هر دومون دانشجو هستیم
    سوال دیگه من میتونم فقط خودم حساب بانکی خودم رو نشون بدم با درامدم برا هردومون؟ یا نامه لازمه که تایید بشه من هزینه همسرم رو هم تامین میکنم؟ یعنی نامه رسمی؟
    ممنون میشم کسی تجربه داره کمک کنه

سلام

دوستان کسی اطلاع داره دقیقا که آیا میشه بجای تمکن مالی بانک از گواهی صندوق های سرمایه گزاری استفاده کرد ؟ مثل صندوق ایم آشنا یا صبای هدف اینها .

Banned

سلام

یه سوال دیگه داشتم. برا ویزاهایی مثل کنفرانس چقدر احتمال داره به اپلیکنت اصلی ویزا بدن به همراهش ندن؟ اصلا چنین چیزی موضوع بحث است؟

Junior Member

سلام دوستان.من مدت 3 سال هست که با ویزای ازدواج در انگلستان زندگی می کنم،همسرم هم بریتیش هستند دو سال قبل برای ویزای شنگن برای سفر به فرانسه اقدام کردم طی مدت 10 روز کاری ،ویزا رو دریافت کردم.اما الان بیشتر از 10 روز کاری برای ویزای شنگن از سفارت ایتالیا در لندن اقدام کردم ولی هنوز هیچ جوابی دریافت نکردم.
    برای من این سوال وجود داره که چند مدت دیگه باید منتظر بمونم و به طور معمول ویزای شنگن برای سفر به ایتالیا چقدر زمان می بره تا جواب بدن؟ممنون می شم اگه به سوال من پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان. من 2 سال پیش ویزای توریستی هلند داشتم که به دلیل مسخره اینکه آژانس مسافری هتل منو کنسل کرده بود و یه هتل دیگه رو هم ناقص رزرو کرده بود و تو فرودگاه از ورود من به کشور جلوگیری شد و من دیپورت شدم. الان همسرم پذیرش دکترا از فنلاند گرفته و می خوام منم برای ویزای همراه اقدام کنم. به نظرتون اون جریان دیپورت تو ویزای من تاثیر خواهد داشت؟

Local Moderator

سلام

فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه، نگران نباشید.

شما به همراه همسرتون دارید اقدام می کنید یا بعد از ایشون؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfcb نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 2 سال پیش ویزای توریستی هلند داشتم که به دلیل مسخره اینکه آژانس مسافری هتل منو کنسل کرده بود و یه هتل دیگه رو هم ناقص رزرو کرده بود و تو فرودگاه از ورود من به کشور جلوگیری شد و من دیپورت شدم. الان همسرم پذیرش دکترا از فنلاند گرفته و می خوام منم برای ویزای همراه اقدام کنم. به نظرتون اون جریان دیپورت تو ویزای من تاثیر خواهد داشت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه، نگران نباشید.

شما به همراه همسرتون دارید اقدام می کنید یا بعد از ایشون؟

شاد باشید.

خیلی ممنون از راهنمایی تون.
    فعلا اقدام نکردم. دارم پرس و جو میکنم ببینم کدومش بهتر هست.
    بعضی ها میگن صبر کن اول نفر اصلی ویزا بگیره بعد. بعضی ها هم میگن باهم اقدام کنید بهتره.
    شما خودتون نظری دارید در این مورد؟

Local Moderator

خواهش می کنم.

به نظر من باهم اقدام کنید. برای ویزای دکترا چون کار محسوب میشه بدون مشکل معمولاً ویزا میدن. این که جداگانه اقدام کنید باعث میشه مدتی دور از هم باشید به علاوه این که باید اون وقت ایشون برسن کشور مقصد و کارهای رجیستر رو انجام بدن و بعد شما می تونید اقدام کنید که کمی طول می کشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfcb نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی تون.
    فعلا اقدام نکردم. دارم پرس و جو میکنم ببینم کدومش بهتر هست.
    بعضی ها میگن صبر کن اول نفر اصلی ویزا بگیره بعد. بعضی ها هم میگن باهم اقدام کنید بهتره.
    شما خودتون نظری دارید در این مورد؟

Junior Member

باز هم ممنون بابت توضیح کاملتون. به نظرتون کارهای و مدارک ویزا رو می تونیم به طور کامل خودمون انجام بدیم یا نیازی هست به موسسات و آژانس ها؟
    البته خودم سایت سفارت رو خوندم و به نظر پیچیدگی خاصی نداره اما من حقیقتش چون تجربه خوبی از ویزا ندارم کمی از این بابت نگرانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    خواهش می کنم.

به نظر من باهم اقدام کنید. برای ویزای دکترا چون کار محسوب میشه بدون مشکل معمولاً ویزا میدن. این که جداگانه اقدام کنید باعث میشه مدتی دور از هم باشید به علاوه این که باید اون وقت ایشون برسن کشور مقصد و کارهای رجیستر رو انجام بدن و بعد شما می تونید اقدام کنید که کمی طول می کشه.

شاد باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)