صفحه 213 از 262 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

ایران ایر رزرو اینترنتی با 48 ساعت اعتبار(بدون هیچ هزینه اولیه) صادر می کند.همان را ببرید سفارت کافی است.

بلی -هر چه مدارک محکم تر برای سفارت از سابقه و همچنین برگشت خود به کشور ببرید بهتر است.

ارادت
    متاسفانه برای بلژیک پروازنداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mancy نمایش پست ها
    دوستان بانک من گردش 3 ماهم رو فقط به ریال زده، یورو نداره. مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام تا جايي كه من ميدونم گردش حساب رو به ريال ميزنن و فقط تمكن مالي رو بر اساس ارزي كه ميخوايد مينويسن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemosabi نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم به سوال زیر جواب بدین

برادر من به همراه همسرشون می خواند برای ویزا ایتالیا اقدام کنند ولی چون پس از چند ماه تلاش نتونستند وقت برای ویزا بگیرند الان قصد دارند که وبزا نروژ بگیرند و بعد از نروژ به ایتالیا بروند. سوالات من در این باره:

1-آیا می تونند بدون سفر به نروژ مستقیم وارد ایتالیا بشوند؟

2- آگر قرار باشه که ابتدا وارد نروژ بشوند حداقل زمانی که می تونند نروژ باشند چقدر است؟

3- هنگامی که سفرشون تمام شد آیا می تونند از ایتالیا به ایران برگردند با اینکه باید به نروژ بروند و برگردند؟

اطلاعات تکمیلی کل سفر ما 14 روزه که همش توی ایتالیاست. حالا اگر قرار باشه ابتدا بروند نروژ می تونند 3 روز اونجا باشند و 11 روز ایتالیا باشند.
    نروژ فكر نميكنم ويزاي توريستي بده بايد دعوتنامه داشته باشين وگرنه مدارك رو بررسي نميكنن

Local Moderator

اکثر سفارت هایی که دومرحله ای مدارک رو تحویل می گیرند، بلیط قطعی و نه رزرو و وچر هتل با سربرگ رو می خواهند. برای سربرگ هتل هم یا باید مستقیم از هتل بلیط بگیرید که رو سربرگ بهتون بدهند و یا از سایت های واسطه ریالی خرید کنید و بعد با هتل مکاتبه کنید تا رو سربرگ وچر رو بفرستند.

بهتره سوابق رو پرینت بگیرید، البته برخی سفارت ها فقط سابقه کار انگلیسی از شرکت محل کار رو هم قبول دارند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    مرسی برای پاسخ جامعی که دادید
    یعنی بلیط و وچر قطعی رو بگیرم بعد با هزینه کنسلشون کنم؟
    یک سوال دیگه هم برام پیش اومده در مورد سوابق کاری از سایت تامین اجتماعی سوابقم رو پرینت بگیرم بدم دارالترجمه کفایت میکنه یا خیر؟

Local Moderator

برای سربرگ هتل هم یا باید مستقیم از سایت هتل با ویزا کارت، بلیط بگیرید که رو سربرگ، وچر رو بهتون بدهند و یا از سایت های واسطه، ریالی خرید کنید و بعد با هتل مکاتبه کنید تا رو سربرگ وچر رو بفرستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElahehEmami نمایش پست ها
    برای هتل چی ؟
    غیر از بوکینگ کار دیگری میشه کرد ؟

Local Moderator

سلام

برای ویزای شینگن نروژ، حتماً باید دعوت نامه داشته باشید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط chemosabi نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم به سوال زیر جواب بدین

برادر من به همراه همسرشون می خواند برای ویزا ایتالیا اقدام کنند ولی چون پس از چند ماه تلاش نتونستند وقت برای ویزا بگیرند الان قصد دارند که وبزا نروژ بگیرند و بعد از نروژ به ایتالیا بروند. سوالات من در این باره:

1-آیا می تونند بدون سفر به نروژ مستقیم وارد ایتالیا بشوند؟

2- آگر قرار باشه که ابتدا وارد نروژ بشوند حداقل زمانی که می تونند نروژ باشند چقدر است؟

3- هنگامی که سفرشون تمام شد آیا می تونند از ایتالیا به ایران برگردند با اینکه باید به نروژ بروند و برگردند؟

اطلاعات تکمیلی کل سفر ما 14 روزه که همش توی ایتالیاست. حالا اگر قرار باشه ابتدا بروند نروژ می تونند 3 روز اونجا باشند و 11 روز ایتالیا باشند.

Junior Member

سلام . دوستان برای ویزای شینگن باید حتما حکم کارگزینی رو ترجمه رسمی کرد یا ترجمه معمولی هم قبول میکنن؟

سلام دوستان من دعوتنامه دارم از چک وقت گرفتم برم سفارت آیا افیسراش ایرانین ؟ برخوردشون چطوره ؟ درصد دادن ویزاشون چطوره ؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_sh7 نمایش پست ها
    سلام . دوستان برای ویزای شینگن باید حتما حکم کارگزینی رو ترجمه رسمی کرد یا ترجمه معمولی هم قبول میکنن؟
    دوست گرامی ترجمه با مهر مترجم ( دارلترجمه) کافیه. به دارلترجمه ها بگید که نیازی به تایید دادگستری و وزارت خارجه نیس خودشون در جریان هستند.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    سوالی داشتم در مورد ویزای شینگن
    بنده فرم آنلاین ویزای شینگن از سفارت پرتقال رو پر کردم
    تاریخ مصاحبه 16 نوامبر هست و ناچارا تاریخ سفر 21 نوامبر . به این علت که خود سیستم درخواست میکنه که تاریخ سفر نباید بیشتر از 3 ماه از زمانیکه شما فرم رو پر میکنید باشه و در عین حال زمانی زودتر از 16 نوامبر برای مصاحبه موجود نبود. حالا سوال بنده این است که از اونجاییکه مسلما ویزای توریستی من در عرض 5 روز صادر نخواهد شد آیا مشکلی نیست که هنگام مصاحبه رزرو بلیط و هتل رو برای حدود 20 روز بعد از زمان مصاحبه ببرم؟ (ضمن اینکه در این صورت تاریخ سفر درج شده در فرم با تاریخ بلیط و هتل تناقض دارد)
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)