صفحه 247 از 262 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام به همه وقت بخیر
    اخیرا کسی از شرایط ویزا دادن ایتالیا خیری داره یا خیر؟ من دوتا شینگن دارم سوئد و هلند در دو سال اخیر میخواستم برم ایتالیا ولی دعوت نامه و سند ندارم و نمیدونم شرایط ویزا دادن ایتالیا این روزا چطوره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    سلام به همه وقت بخیر
    اخیرا کسی از شرایط ویزا دادن ایتالیا خیری داره یا خیر؟ من دوتا شینگن دارم سوئد و هلند در دو سال اخیر میخواستم برم ایتالیا ولی دعوت نامه و سند ندارم و نمیدونم شرایط ویزا دادن ایتالیا این روزا چطوره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    شما مشکلی نداری و ویزا میشی از ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    خیلی از دوستان میگن از همون هلند اقدام کن که همونجا تازه ویزا گرفتی و ختی ممکنه مولتی ۶ ماهه یا یک ساله بهتون بدن. نمیدونم با این شرایط که ویزا چندمی های اخیر رو چند نفر ریجکت کردن و این مشکلاتی که ایران و هلند باهم پیدا مردن، ایا از هلند اقدام کنم به امید مولتی‌بلند مدت یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsni330 نمایش پست ها
    من هفته پیش از سفارت اینالیا ویزا گرفتم ، مدارکو کامل ارایه دادم و سند نداشتم و ویزا اولی بودم

سلام به همه
    پدر و مادرم دعوت نامه از دوستشون دارن از اتریش
    دو سه بار اروپا رفتن ولی خیلی وقت پیش و حدودا ۱۵ سال از اخرین باری که رفتن میگذره
    میخواستم بپرسم شرایط اتریش الان برای پدر مادرها چطوریه؟ ایشون کارمند بازنشسته اموزش و پرورش هستند و مادرم خانه دار و تمکن حدودا ۳۵۰ تومن پول دارن و سند خونه و مغازه هم دارن
    شانسی براشون وجود داره یا خیر. ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام من نميدونم چطور بايد ارسال كنم امروز تو سايتتون ثبت نام كردم. يك سؤال دارم آيا اگه سپاه توسط امريكا به ليست گروهك هاي تروريستي وارد بشه !در اخذ ويزاي شينگن تأثير ميذاره ؟چون من سربازيم رو تو سپاه بودم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.

من سه تا سوال داشتم و ممنون می شم لطف کنید و پاسخ بدید.

۱- برای ویزای اولی سفارت های سوئیس، هلند،چک یا اتریش مناسب هستن؟
    شرایطم: دانشجو، ۲۵ ساله، مجرد، گردش حساب ماهانه ۱۲۰ میلیون (موجودی حساب چند برابر این مبلغ)، دعوت نامه متاسفانه نمی تونم کسب کنم ولی می تونم هتل و بلیط های پرواز رو به صورت قطعی خرید کنم(پیش پرداخت کامل)

۲- خوب مطمئنا گردش حساب بالا با دانشجو بودن من اصلا نمی خونه و اینجاست که سوال دوم برای من پیش میاد.من بازار بورس و فارکس فعالیت دارم که بیشتر این مبلغ از فارکس هستش، با توجه به گفته های اخیر مسئولین که فعالیت در فارکس غیرقانونی هستش این موضوع می تونه مشکل ساز بشه برای من در سفارت؟ هیچ مشکلی برای ارائه هرگونه سند که نشون بده در اونجا فعالیت دارم، ندارم.

۳- برگه های سهام و در کل هرگونه سابقه من در بورس یا فارکس می تونه احتمال ویزا شدنم رو بالا ببره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan99z نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.

من سه تا سوال داشتم و ممنون می شم لطف کنید و پاسخ بدید.

۱- برای ویزای اولی سفارت های سوئیس، هلند،چک یا اتریش مناسب هستن؟
    شرایطم: دانشجو، ۲۵ ساله، مجرد، گردش حساب ماهانه ۱۲۰ میلیون (موجودی حساب چند برابر این مبلغ)، دعوت نامه متاسفانه نمی تونم کسب کنم ولی می تونم هتل و بلیط های پرواز رو به صورت قطعی خرید کنم(پیش پرداخت کامل)

۲- خوب مطمئنا گردش حساب بالا با دانشجو بودن من اصلا نمی خونه و اینجاست که سوال دوم برای من پیش میاد.من بازار بورس و فارکس فعالیت دارم که بیشتر این مبلغ از فارکس هستش، با توجه به گفته های اخیر مسئولین که فعالیت در فارکس غیرقانونی هستش این موضوع می تونه مشکل ساز بشه برای من در سفارت؟ هیچ مشکلی برای ارائه هرگونه سند که نشون بده در اونجا فعالیت دارم، ندارم.

۳- برگه های سهام و در کل هرگونه سابقه من در بورس یا فارکس می تونه احتمال ویزا شدنم رو بالا ببره؟
    سلام
    فعلا کلیه سفارت ها به کسایی که چند تا ویزا هم دارن خیلی سختگیرانه ویزا میدن. پیشنهاد من اینه که حداقل یا فعلا دست نگه دارید یا خودتون اقدام نکنین و از طریق یک آژانس معتبر اقدام کنین و بازم پیشنهاد میدم از طریق اژانس برای یکی از‌کشورهای فرانسه یا سوییس اقدام بفرمایید چون بقیه واقعا سختگیرانه تر دارن عمل میکنن.
    در مورد حسابتون هم خب‌ غیرطبیعی هست که شما منبع شغلی واضحی ندارید ولی این همه پول توی‌حسابتون هست. اگر توضیحاتتون کامل‌ باشه براشون بهتره. به لحاظ غیرقانونی‌بودن کارتون من اطلاعی ندارم ولی فکر میکنم اگر کارتون توی کشور مقصد غیرقانونی‌نباشه مشکلی نیست ولی باز هم راجع به این موضوع پرس و جو کنید مطمئن بشید من حدس خودم رو میگم. البته از طریق آژانس اگه اقدام کنین خودشون مشورت میدن بهتون میگن چیکار کنین دقیقا
    موفق و سلامت باشید

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان.

سوالم در مورد تمکن مالی و گردش حساب هستش. چند روز قبل از وقت سفارت باید پرینت بگیرم تمکن مالی رو ؟ یکی دو هفته زودترم میشه یا تو همون هفته ای ک وقت سفارت هست؟

در مورد گردش حساب من میخوام همون حساب جاری رو که حقوق توش واریز میشه و فیش حقوقی هم مربوط به همون حساب هستش ببرم ( در حدود 10-15 تومن حداکثر موجودی ) و تمکن هم حساب قرض الحسنه حدود 8000 یورو نرخ ازاد

Local Moderator

سلام

توی همون هفته حتماً بگیرید که قدیمی محسوب نشه بهتره.

گردش حسابی رو ازائه بدید که فعال تر هست و اگر واریز حقوق هم از اونه که بهتره. این مقدار موجودی کمه و سعی کنید اگر می تونید این میزان رو به حداقل 40 میلیون تومان برسونید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    سلام دوستان.

سوالم در مورد تمکن مالی و گردش حساب هستش. چند روز قبل از وقت سفارت باید پرینت بگیرم تمکن مالی رو ؟ یکی دو هفته زودترم میشه یا تو همون هفته ای ک وقت سفارت هست؟

در مورد گردش حساب من میخوام همون حساب جاری رو که حقوق توش واریز میشه و فیش حقوقی هم مربوط به همون حساب هستش ببرم ( در حدود 10-15 تومن حداکثر موجودی ) و تمکن هم حساب قرض الحسنه حدود 8000 یورو نرخ ازاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)