صفحه 158 از 262 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168208258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ietopnews نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقع مصاحبه افيسر گفت تمكن ماي كافي نيست و ريز پرينت حسابتو بده براي شنگن منم دادم وقتي برگشتم خونه ديدم تمكنو پس داده بهم من اونجا حواسم نبود
    به نظرتون حواسش نبوده كه پس داده يا به دردش نخورده كه پس داد؟ مصاحبه براي سفارت المان بود
    سلام
    فکر کنم رو ریز پرینت حساب بهتر میتونسته تصمیم بگیره وضعیت مالی شما را. شما هم میتونید تمکن مالی را به سفارت بدید و هم پرینت حساب. ولی پرینت حساب بهتر از تمکن مالی هست بخاطر همین موارد تمکن مالی را بهتون پس داده است.

Junior Member

مرسي كه جواب دادين يه سوال ديگه دارم
    من پرينت ٣ ماه رو دارم ولي از يه ماه قبل شروع مردم به گردش دادن حسابم روزي ٣ ٤ ميليون
    مرجوديه اخرم ٣٣ ميليون بود به نظرتون برا اونا موجودي اخر مهمه يا گردش؟

Local Moderator

سلام دوست عزیز

با توجه به این که یک بار ریجکت شده اید، بهتره در انتخاب دومتون با دقت عمل کنید، چون به هر حال این ریجکت، نکته منفی در سابقه شما محسوب می شه.
    اگر می تونید از کشورهایی مثل هلند با داشتن دعوت نامه اقدام کنید، بهتره، در غیر این صورت یا باید از کشورهای دیگری با دعوت نامه اقدام کنید و یا از کشورهایی که دعوت نامه نمی خواهند و سخت گیری زیاد هم ندارند، مثل یونان، ایتالیا و حتی فرانسه اقدام کنید.

در هر صورت با توجه به شرایط شما، پیشنهاد می شه با داشتن دعوت نامه، برای بار دوم اقدام به دریافت ویزا کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedro373 نمایش پست ها
    با سلام، 34 سالم است و مجرد،مدرک تحصیلی لیسانس، گواهی اشتغال به کار و تاییدیه بیمه می توانم ببرم،ترجمه سند خانه و اجاره نامه دارم، گواهی اشتغال به تحصیل دارم، 2 سال پیش برای آلمان اقدام کردم با دعوت نامه معتبر از یک دوست ولی رد شدم آیا از کشور دیگری شانس گرفتن ویزا شینگن را دارم و از کدام کشور اقدام کنم بهتر است ممنون می شوم راهنمایی کنید و از تجربه خودتان بگویید.

Local Moderator

سلام

فکر می کنم باید مرتب تماس بگیرید باهاشون، شاید وقتی کنسل بشه و بتونید ازش استفاده کنید، در غیر این صورت باید به فکر دعوت نامه دیگری باشید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM8032 نمایش پست ها
    سلام به دوستان، من دعوت نامه ای از کشور مجارستان دارم با بازه زمانی 1Oct تا 31Dec، وقتی که با سفارت تماس گرفتم بهم گفتن که تا دسامبر وقت های سفارت پره، با این حالت دعوت نامه expire میشه و فرصت از دستم میره، اگر دوستان بتونن راهنمایی کنن که چیکار باید بکنم خیلی ممنون میشم، همچنین چون هوا اونجا سرد میشه حتما تو اکتبر باید برم.

Local Moderator

سلام

پرینت حساب همیشه لازم است. باید علاوه بر تمکن مالی، پرینت حساب رو هم ارائه بدهید. هم می خواهند ببینند حساب چقدر فعال بوده و هم این که آخرین واریزی بالا، مربوط به کی بوده.

شاد باشید.

سلام دوستان
    موقع مصاحبه افيسر گفت تمكن ماي كافي نيست و ريز پرينت حسابتو بده براي شنگن منم دادم وقتي برگشتم خونه ديدم تمكنو پس داده بهم من اونجا حواسم نبود
    به نظرتون حواسش نبوده كه پس داده يا به دردش نخورده كه پس داد؟ مصاحبه براي سفارت المان بود

Local Moderator

موجودی حساب مهم ترین پارامتره، ولی حتماً چک می کنن تا ببینن آیا یک دفعه مبلغ بالایی به حساب واریز شده یا موجودی نهایی، طی مدت قابل قبول در حساب کارسازی شده.

شاد باشید.

مرسي كه جواب دادين يه سوال ديگه دارم
    من پرينت ٣ ماه رو دارم ولي از يه ماه قبل شروع مردم به گردش دادن حسابم روزي ٣ ٤ ميليون
    مرجوديه اخرم ٣٣ ميليون بود به نظرتون برا اونا موجودي اخر مهمه يا گردش؟

Junior Member

سلام دوستان يه سوال داشتم
    نظر افيسر چقدر تو دادن يا ندادن ويزا تاثير داره؟ چند درصد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام
    خاهر و داماد ما میخان برن اروپا یونان یا ایتالیا بهتره برای اقدام کردن ویزا ؟
    شرایط :
    تمکن مالی و حساب گردش خوب برای داماد و البته بیمه تامین احتماعی ، قولنامه رهن ملک و صاحب یک کارگاه و شرکت ثبت شده
    خاهرم اما دانشجوی ارشد
    هدف : توریستی

سلام
    3بار کشورای آسیایی رو سفر کردم جاهایی که ویزا نمیخوان یعنی هرسال یه جا.پارسال از ایتالیا به دلیلی در مورد رزرو هتل ریجکت شدم که البته بم گفتن دفه ی بعد با رزرو بیا.ایندفه مدارکم کامله.فقط ریز پرینت حساب نگرفتم اونم بگیرم؟حتی بلیط اکسپو رو هم قطعی گرفتم و رزرو رسمی هتل.یه هفته بیشتر نمیخوام بمونم.به نظرتون از ایتالیا اقدام کنم یا ایندفه از یونان؟مدارکمم فقط مهر مترجم داره.مهر داگستریو خارجه بدم بزنن یا نمیخواد؟( البته دفه ی پیش همه ی مهرارو داشت ولی آفیسر گفت ما نمیگیم که حتما باید داشته باشه) دقیقا همین جمله رو گفت.حالا نظر اساتید محترم و دوستانی که تجربه دارن برام ارزشمنده.33 ساله.متاهل.پروانه کسب.سند خونه.رزرو قطعی هتل.بلیط قطعی اکسپو.بیمه(بیمه ای که تا سقف 30 هزرا یورو میگیرن).تمکن مالی با ذگر گردش حساب کلی.رزرو بلیط سفر.برنامه سفر و مدارک جانبی دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

پرینت حساب همیشه لازم است. باید علاوه بر تمکن مالی، پرینت حساب رو هم ارائه بدهید. هم می خواهند ببینند حساب چقدر فعال بوده و هم این که آخرین واریزی بالا، مربوط به کی بوده.

شاد باشید.
    البته اینطور نیست که حتما پرینت حساب باشه. مورد بود سفارت ایتالیا فقط با تمکن مالی 25 میلیون ویزا گرفت. پرینت مالی نداشت. ولی باشه بهتر هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)