صفحه 250 از 262 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان میشه بپرسم برای ویزای شنگن (توریستی) چه مبلغی باید حداقل در حساب باشه؟ من شنیده بودم 50 میلیون ولی الان توی آگهی تور یکی از آژانسها دیدم نوشته بود 100 میلیون. امکان داره راهنمایی کنید؟
    تمکنی که ارایه میکنید بستگی به کشور مقصد و برنامه و مدت سفر داره،اینکه آیا در خانه کسی مهمان می‌شید یا هتل و اینکه چندروز قصد ماندن دارید وچند کشور رو قرار هست سفر کنید..، رقم متوسط هزینه مورد انتظار روزی حدودا صد یورو برای اقامت در هتل و پنجاه یورو برای اقامت در منزل دوستان یا اقوام هست، بعضی کشورها گرونتر و بعضی جاها ارزونتر هست.

Local Moderator

سلام

ضمن تایید فرمایش همکار عزیز، باید عرص کنم که هیچ رفرنسی برای این موضوع نیست که عددی مشخص شده باشه. ولی برای هر نوع سفر، حداقل باید مبلغ 50 میلیون تومان در حساب باشه.

ضمناً شما به صحبت های آژانس ها اصلاً اعتماد نکنید، ایناکلاً جز کاسبی کردن با سرمایه و مدارک افراد، کاری نمی کنن. یعنی تضمین های سنگین از افراد می گیرن و با مدارک خود اون ها، میخوان براشون ویزا بگیرن.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    تمکنی که ارایه میکنید بستگی به کشور مقصد و برنامه و مدت سفر داره،اینکه آیا در خانه کسی مهمان می‌شید یا هتل و اینکه چندروز قصد ماندن دارید وچند کشور رو قرار هست سفر کنید..، رقم متوسط هزینه مورد انتظار روزی حدودا صد یورو برای اقامت در هتل و پنجاه یورو برای اقامت در منزل دوستان یا اقوام هست، بعضی کشورها گرونتر و بعضی جاها ارزونتر هست.

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

سلام
    امکانش هست بفرمایید برای شرکت در کنفرانس در هلند چه مدارکی باید برای سفارت هلند تهیه کنم؟ لیست مدارک؟ ترجمه باید وزارت خارجه و دادگستری تایید کند؟
    ممنو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

سلام
    چک لیست همونه که برای ویزای بیزینس تو سایت vfs نوشته ( دعوتنامه و ... ) تایید دادگستری و وزارت خارجه هم نمیخواد ترجمه رسمی کافیه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shafieifish نمایش پست ها
    سلام
    امکانش هست بفرمایید برای شرکت در کنفرانس در هلند چه مدارکی باید برای سفارت هلند تهیه کنم؟ لیست مدارک؟ ترجمه باید وزارت خارجه و دادگستری تایید کند؟
    ممنو

Banned

کسی میدونه ویزا برا کنفرانس چقدر طول میکشه متوسط از حوزه شینگن و آیا کشور به کشور فرق میکنه ؟
    من شنیدم سفارت چند روزه بررسی میکنه اگه اکی بود اسم و عکس میره بروکسل برا سکیوریتی چک.

Banned

یه سوال دیگه دارم
    در سوال سفارت مبنی بر اینکه فامیل در اروپا دارید من گفتم نه. این منظورش فامیل درجه اول هست ؟
    چون من واقعیت عمه ام حدود 40 سال پیش رفت آلمان و در عمل ارتباطی بین ما نیست. آیا این مورد ممکنه دردسر ساز بشه؟
    من برا کنفرانس دارم میرم و ضروری هست رفتنم چون استادی که میخوام باهاش کار کنم ملاقات دارم باهاش. البته کشورش غیر از آلمان هست.

Banned

ممکنه کسی ویزاش دیر بیاد که به کنفرانس نرسه؟ یا در نظر میگیرن این مورد رو؟
    منظور آیا قبل روز کنفرانس مشخص میشه نتیجه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممکنه کسی ویزاش دیر بیاد که به کنفرانس نرسه؟ یا در نظر میگیرن این مورد رو؟
    منظور آیا قبل روز کنفرانس مشخص میشه نتیجه؟
    متاسفانه زیاد پیش میاد که ویزای شما به ددلاین کنفرانس نرسه و از اونجا که در شرایط فعلی دنیا، اولویت با امنیت اتباع اون کشوره، به کنفرانس رسیدن یا حتی سرنوشت شما برای نهادهای رسیدگی کننده کاملاً در درجات پایینتر اهمیت قرار داره
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    متاسفانه زیاد پیش میاد که ویزای شما به ددلاین کنفرانس نرسه و از اونجا که در شرایط فعلی دنیا، اولویت با امنیت اتباع اون کشوره، به کنفرانس رسیدن یا حتی سرنوشت شما برای نهادهای رسیدگی کننده کاملاً در درجات پایینتر اهمیت قرار داره
    درسته
    اون موقع همون هفته اول بدون رسیدگی ریجکت کنن دیگه این همه معطلی برای چی؟
    البته در همه شرایط نه فقط شرایط فعلی اولویت مشخصه. البته افسر سفارت به من گفت ذاتا شما زمان زیادی دارید تا کنفرانس. و خودشون هم گفتن حداقل دو هفته ولی میخوام ببینم تا حالا برای کسی چنین اتفاقی افتاده مثلا ددلاین بگذره و بعد ویزا بدن؟ به خصوص انهایی که خارج از کشور هستند.
    بعد ددلاین ویزا دادن هم عملا یه جورایی عجیبه. فکر کنم ددلاین بگذره عملا یعنی ریجکتی دیگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of programming

سلام دوستان من دو تا سوال داشتم ممنون میشم بهم پاسخ بدید :
    من مقصدم بلژیکه، برای 3 ماه (نود روز)
    میخوام از طریق ویزای دیدار خانواده و دوستان اقدام کنم، دوستم برام دعوت نامه بفرسته و حتی اسپانسرم هم میشه و همه ی هزینه هامو به عهده میگیره، خواستم بپرسم اگه من تمکن مالی قوی ندارم آیا برام مشکل ساز میشه یا همون اسپانسرم کافیه؟

-من واقعا میخوام برم و برگردم اینجا، فقط میخوام بدونم چطور سفارت رو متقاعد کنم از این بابت؟ تازه درسم تموم شده... یه ملک هم دارم به اسمم، اما گردش حساب قوی ندارم، چون دانشجو بودم و پاره وقت کار کردم، آیا احتمال داره بتونم ویزا بگیرم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)