صفحه 211 از 262 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin137320 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم ازتون اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید چون فکر میکنم مورد و مشکل من نادر و کمیاب و غیر ممکن هست
    من اواخر سال 2015 برا تور فرانسه از طریق آژانس با مدارک کامل پرینت حساب بانکی و پروانه و کسب و غیره از سفارت فرانسه اقدام کردم روز قبل مصاحبه ما همون روزی بود که داعش تو پاریس درگیری درست کرده بود خلاصه ما ریجکت شدیم با بند 9 قصد شما مبنی بر ترک محدوده شنگن,پیش از اتمام موعد ویزا برا سفارت محرز و اثبات نشده.
    خلاصه یه چند تا سفر به کشور های اطراف داشتم تا 17 روز پیش یعنی به فاصله یک سال و نیم از ریجکتی قبل که مجددا تو سفارت فرانسه وقت مصاحبه داشتم ولی با این تفاوت که این بار کلی مدرک بردم که سوشیال تای خودمو اثبات کنم از جمله پروانه کسب گواهی مالی معرفی نامه از اتحادیه کارت دانشجویی گواهی اشتغال به تحصیل و مدارک دیگه ولی با این تفاوت که این دفعه دوتا دعوتنامه بازدید از نمایشگاه های پاریس رو هم داشتم و مدت سفرم با رزرو پرواز و هتل جمعا 9 شب بود ولی امروز که نتیجه ویزا رسید دستم متاسفانه با همون بند9 سفارت ردم کرده.
    بنظرتون چیکار کنم دیگه اصلا به مغز خودم نمیرسه که چیکار کنم.
    میدونم هر کدوم از شما برا خودتون یه وکیل مهاجرت هستید لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم
    سلام
    به نظرم چند سفر به كشورهايي كه معروف ترن سفر كنيد. مثل ژاپن كره هنگ كنگ
    تا چندماه ديگه كه بخواييد اقدام كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    دوستان من 31 آگست وقت سفارت دارم و سفرم رو تو فرم درخواست ویزام 7 سپتامبر زدم مشکلی برام پیش نمیاره؟
    نرمال دو هفته طول ميكشه تا ويزا صادر بشه. اينجور كه شما ميخواييد اقدام كنيد فكر كنم ويزا بهتون ندن
    منم فكر ميكردم ١٤ روزه ويزا ميدن. وقتي رفتم گفتن بين ٢ تا ٢٠ روز طول ميكشه. بازم وقت بود كه بليط و هتل كنسل نشن.
    ولي تا بهم جواب بدن ٢٢ روز شد و بليط و هتل كنسل شد و بهانه واسه رد كردن ويزا اومد دستشون

سلام مجدد
    تعدادی از دوستان گفتند چون دفعه قبل از فرانسه درخواستم رد شده و پروندم کامل بوده و اون موقع داخل فرانسه مشکل پیش اومده بوده دوباره با پرونده کامل تر از همون سفارت فرانسه اقدام کنم.
    من قبلا از سفارت ایتالیا با مدارک کامل رد شدم. البته دلیل را رزرو هتل و قصد سفر زده بودن که من کنفرانسی اقدام کرده بودم. ولی اینبا توریستی اقدام کردم که نرفتم ایتالیا و از سوییس اقدام کردم البته مدارکم اینبار خیلی کاملتر بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    من قبلا از سفارت ایتالیا با مدارک کامل رد شدم. البته دلیل را رزرو هتل و قصد سفر زده بودن که من کنفرانسی اقدام کرده بودم. ولی اینبا توریستی اقدام کردم که نرفتم ایتالیا و از سوییس اقدام کردم البته مدارکم اینبار خیلی کاملتر بود.
    شما چند وقت بعد از اينكه از ايتاليا رد شديد دوباره اقدام كرديد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshiadxb11 نمایش پست ها
    شما چند وقت بعد از اينكه از ايتاليا رد شديد دوباره اقدام كرديد؟
    سلام
    من جون 2015 از ایتالیا اقدام کرده بودم. و الان می 2017 هم از سوییس اقدام کردم.

Junior Member

دوستان بانک من گردش 3 ماهم رو فقط به ریال زده، یورو نداره. مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم ازتون اگه اطلاع دارید منو راهنمایی کنید چون فکر میکنم مورد و مشکل من نادر و کمیاب و غیر ممکن هست
    من اواخر سال 2015 برا تور فرانسه از طریق آژانس با مدارک کامل پرینت حساب بانکی و پروانه و کسب و غیره از سفارت فرانسه اقدام کردم روز قبل مصاحبه ما همون روزی بود که داعش تو پاریس درگیری درست کرده بود خلاصه ما ریجکت شدیم با بند 9 قصد شما مبنی بر ترک محدوده شنگن,پیش از اتمام موعد ویزا برا سفارت محرز و اثبات نشده.
    خلاصه یه چند تا سفر به کشور های اطراف داشتم تا 17 روز پیش یعنی به فاصله یک سال و نیم از ریجکتی قبل که مجددا تو سفارت فرانسه وقت مصاحبه داشتم ولی با این تفاوت که این بار کلی مدرک بردم که سوشیال تای خودمو اثبات کنم از جمله پروانه کسب گواهی مالی معرفی نامه از اتحادیه کارت دانشجویی گواهی اشتغال به تحصیل و مدارک دیگه ولی با این تفاوت که این دفعه دوتا دعوتنامه بازدید از نمایشگاه های پاریس رو هم داشتم و مدت سفرم با رزرو پرواز و هتل جمعا 9 شب بود ولی امروز که نتیجه ویزا رسید دستم متاسفانه با همون بند9 سفارت ردم کرده.
    بنظرتون چیکار کنم دیگه اصلا به مغز خودم نمیرسه که چیکار کنم.
    میدونم هر کدوم از شما برا خودتون یه وکیل مهاجرت هستید لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم
    سلام مجدد خدمت دوستان گرامی
    دوستان من قصد دارم نامه اعتراضی به سفارت بفرستم و تقاضای تجدید نظر کنم کسی اگه نکته خاصی مد نظرش هست که میتونه برای من مفید باشه واقعا ممنون میشم اگه بگه و راهنماییم کنه

Junior Member

دوستان برای بیمه مسافرتی برای ویزای توریستی وقتی سرچ میکنم چند نوع بیمه هست با پوشش مبالغ متفاوت آیا برای سفارت ها مهمه که کدوم (طرح )سقف پوشش رو بگیریم؟یا نه مثلا من ارزون ترین رو انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

دوستان برای بیمه مسافرتی برای ویزای توریستی وقتی سرچ میکنم چند نوع بیمه هست با پوشش مبالغ متفاوت آیا برای سفارت ها مهمه که کدوم (طرح )سقف پوشش رو بگیریم؟یا نه مثلا من ارزون ترین رو انتخاب کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    باید برای کل مدت اقامت هزینه های اورژانسی تا سقف ۳۰ هزار یورو و نیز انتقال جسد به میهن (دور از جونتون!) رو پوشش بده.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

از بیمه آسیا بگیرید. من بیمه اواسان برای سفارت سوییس بردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)